Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 12 z 29 [ Príspevkov: 287 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 29  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sadrokarton - čím maľovať
 Poslať Napísal: 21 Nov 2019, 14:09 

Jasné.. Ja som to len tak akože chcel pripomenúť lebo čítam teda, že to chcete zachovať tak aby ste to náhodou nezničili a potom to aj tak budete musieť dať dole..

Poslať Napísal: 22 Nov 2019, 13:19 

ta albapura myslis? tam je najvacsie balenie 20kg, to stoji okolo tych 30 eur, zalezi od toho kde ju kupes :) moze to byt viac, moze to byt menej, uz je to na tebe kd eju najdes. ale osobne si myslim, ze nema nejako zmysel behat po celom meste kvoli euru alebo dvom, ked som ju nasiel tak som ju kupil a hotovo. celkovo nie som taky clovek co by sa nejako nahanal za akciami

Poslať Napísal: 22 Nov 2019, 13:37 

Hej hej vďaka za radu, cením si to. Ak máš ešte iné postrehy tak kľudne napíš
Vieš čo ani ja nie som taký, že by som musel vyslovene behať po všetkých obchodoch v meste len aby zohnal niečo najlacnejšie ako sa dá. Strata času a benzínu nie? A kde si ju kúpil?

Poslať Napísal: 25 Nov 2019, 13:08 

Dufam, ze sa mi teraz nevysmejete :lol: Ale chcela som vam pridat tu fotku a prisla som na to, ze to tu neviem :) Vedeli by ste mi poradit? Dakujeeem

Poslať Napísal: 26 Nov 2019, 13:31 

v pohode, to vela ludi nevie. musis to vlozit do tych zatvoriek co mas to img vies :) ...nie je za co, rad som pomohol. zatial mi nic take nenapada co by ta este mohlo zaujimat, keby mi este nieco napadne tak ti dam vediet. no ved ani man to nebavi a koniec koncov aj tak to mas len nejakych par eur

Poslať Napísal: 26 Nov 2019, 13:37 

Bol by som rád ak by si potom dal vedieť, keď to budeš mať hotové.. Vieš, že ako to dopadlo a tak...

Poslať Napísal: 28 Nov 2019, 00:08 

Hej jasné vďaka, neviem ešte či to zrealizujeme tento týždeň alebo ten budúci ale isto dám vedieť ako to dopadlo

Poslať Napísal: 28 Nov 2019, 00:23 

Co mam dat do tych zatvoriek? Tu fotku tam mam vlozit ci ako?

Poslať Napísal: 28 Nov 2019, 14:20 

....čauko, neviem či sa to môžem spýtať aj tu. nesúvisí to úplne s maľovaním na sadrokartón ale potrebovala by som vedieť čo by ste poradili aký postup zvoliť pre maľovaní na farebnú stenu bielou farbou

Poslať Napísal: 28 Nov 2019, 14:30 

chces skrabat aj ci nie?

Stránka 12 z 29 [ Príspevkov: 287 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 29  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre