Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 10 z 12 [ Príspevkov: 113 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperácia - áno, nie?
 Poslať Napísal: 24 Júl 2019, 12:44 

Spetac síce neviem ešte som to nepozeral, ale malo by to byť tam. Idem si nájsť parametre k tomuto typu. Snáď to nájdem niekde pokope.
Aby som videl, čo všetko tá jednotka má a aj ako sa ceny približne pohybujú.

Poslať Napísal: 25 Júl 2019, 08:47 

..najdes najdes, ja kym som cakal na fotku ovladacieho panelu tak sa mi ju podarilo aj najst na nete..ked som nasiel akoby navod na obsluhu k jednotlivym jednotkam a tam som videl aj ako vyzera ten panel..aj tam bol popis, co co znamena..ze ktora znacka co aj ako sa to ovlada..takze myslim, ze toto, co ty chces vediet by si dozaista nasiel..

Poslať Napísal: 26 Júl 2019, 08:55 

..martin ale aj tak je to iné keď vidíš len obrázok a keď vidíš ako reálne ten panel na stene vyzerá..nie?..obyvatel túto jednotku čo máš, tak akože skláňam klobúk..fakt to vyzerá podľa parametrov, čo som študoval, pozeral tak veľmi dobre.. 8-)

Poslať Napísal: 29 Júl 2019, 14:23 

Nie je nejako problém s tým, keď viacero vecí bude v technickej miestnosti s rekuperáciou? Myslím akoby viacej spotrebičov alebo niečo také??

Poslať Napísal: 30 Júl 2019, 09:20 

preco by to podla teba malo akoze vadit?
nevidim v tom najmensi problem, predsa len technicka miestnost by mala sluzit vseobecne na taketo veci, takze myslim, ze v pohodke si mozes naplanovat do nej co len chces, len aby sa ti to priestorovo zmestilo :)

Poslať Napísal: 31 Júl 2019, 10:40 

mardzo nasiel si to, co vsetko ma nasa jednotka od Nilanu?..ak si to nenasiel tak napis, ja bud pohladam k tomu parametre a poslem ti to alebo ti popisem, ze co vlastne preco sme sa rozhodli tak jak sme sa rozhodli..
ubiko ved viem preco som ju dal..keby som nebol presvedceny o jej kvalite..o tom, ze mi moze zlepsit zivot k lepsiemu. ze je to komfortne riesenie..
ganer..nie je to problem..mozes tam mat napriklad aj mraznicku..nejaku zaloznu, ze na maso alebo tak..;)

Poslať Napísal: 06 Aug 2019, 15:30 

..dá sa niekde nájsť aj cenník??..aby som si vedel pozrieť približne aké sú cenové rozdiely..

Poslať Napísal: 07 Aug 2019, 10:45 

jasne da sa najst, priamo na stranke tej danej znacky..aspon teda pri tej co my mame..tam som nasiel aj katalog aj cennik..;)

Poslať Napísal: 12 Aug 2019, 04:28 

Takže nevadí to, neruší to nejako a nezaberie to kopu miesta, áno?
Obyvatel presne nad tým premýšľam, akože máme dosť veľkú technickú, len aby som si to tam vedel reálne predstaviť, lebo prvotne som s rekuperáciou najskôr nerátal. Tak aby mi to nejako neprekrížilo plány :D

Poslať Napísal: 13 Aug 2019, 12:16 

Čau Ganer9..nezaberie..aj keď všetko záleží od toho, že akú rekuperačnú jednotku si kúpiš..tie veľkosti sú rôzne..sú aj menšie aj väčšie..ale každá rekuperácia je spratná..aspoň podľa toho, čo som zisťoval a pozeral, keď som vyberal tú vhodnú pre nás..

Stránka 10 z 12 [ Príspevkov: 113 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre