Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 9 z 12 [ Príspevkov: 113 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperácia - áno, nie?
 Poslať Napísal: 28 Jún 2019, 09:22 

Obyvatel prosím ťa tento typ, to je čo zač? Čo si pridal fotku, že máte? Aby som si vedel pozrieť, že čo všetko má tá jednotka.
Ďakujem!

Poslať Napísal: 02 Júl 2019, 21:08 

myslim, aspon podla fotky, podla toho, ked my sme pozerali, ze toto je jedna z tych najvybavenejsich jednotiek, ak sa nemylim, ale tak mohol by viac napisat, ak by ti to teda pomohlo ;)

Poslať Napísal: 03 Júl 2019, 12:28 

..lukáš tak poviem ti, že to nie si sám, čo si to myslel..ja som si to myslel pri mnohých veciach..že toto už je to najviac, že už nič ťažšie nebude, čo sa týka rozhodovania..a zakaždým mám pocit akoby to môj život vzal ako nejakú výzvu alebo čo..

Poslať Napísal: 15 Júl 2019, 13:33 

..len tie najvybavenejšie sa asi aj cenovo potom pohybujú aj dakde inde čo?..skúsim si neikde nájsť, že tie vybavenejšie čo všetko majú..či sa to oplatí..

Poslať Napísal: 16 Júl 2019, 05:45 

Gor89: Všetko je o tom, že o akú značku ide. Ale to, že vybavenejšie jednotky sú drahšie je podľa mňa úplne prirodzený fakt a treba s ním rátať. Keď mi rekuperácia poskytne niečo na viac, tak je to normálka.
Ja by som si z toho ťažkú hlavu nerobil. V prvom rade treba myslieť na kvalitu, na spoľahlivosť a následne aj na komfort. Keď už do rekuperácie idem nech to stojí za to, no nie??

Poslať Napísal: 17 Júl 2019, 13:42 

- lukas ano to aj mna zaujalo, ze neni pri rekuperacii potrebne vetranie oknami, ze to odpadne, najma myslim, ze v zime to ocenim ;) takze podla toho, co si mi pisal, tak je to celkom dobre vybavena jednotka, su aj nejake sucasti co si este zvlast dako dokupoval, ci uz nic navyse si neriesil? -

Poslať Napísal: 18 Júl 2019, 09:03 

Čau Piso..nie nie..akože pozeral som, že sú nejaké veci, čo sa dajú zvlášť dokúpiť, aby to celé bolo ešte lepšie..komfortnejšie..ale zatiaľ nejako to neriešim..zatiaľ nepociťujem na to nejako potrebu..v zime áno, ale tiež aj v lete..lebo tiež teraz v lete si púšťať teplo dnu to neni bohviečo..

Poslať Napísal: 19 Júl 2019, 10:47 

Lukáš to uvidíš časom, či ešte nejaké čidlo alebo niečo budeš chcieť, s tým problém nie je to dokúpiť, tie možnosti sú.
Len v prvom rade je podľa mňa podstatné aby si človek vyskúšal bývať s rekuperáciou, aby si zvykol na to ako funguje a časom príde na to, čo ďalej, či chceš ešte dačo viac.

Poslať Napísal: 22 Júl 2019, 10:51 

jednotka, co som poslal je Nilan Compact K..povedal by som, ze je to taky vrchol pri tejto znacke..je to jednotka, ktora je skvelo vybavena a ma vsetko, co som chcel..super je to, ze tato jednotka vyuziva na maximum odpadny vzduch..
..jednotka dokaze ohriat prichadzajuci vzduch a zaroven lacno ohriat teplu vodu..

Poslať Napísal: 23 Júl 2019, 07:10 

- vrchol značky, ale asi aj po cenovej stránke nie? keď píšeš, že je to dobre vybavená jednotka tak má napríklad to, že hlási kedy sú filtre zanesené?? -

Stránka 9 z 12 [ Príspevkov: 113 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre