Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 75 z 78 [ Príspevkov: 778 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperácia - áno, nie?
 Poslať Napísal: 29 Sep 2022, 09:33 

..rick jasne, ze nie, to by bolo zbytocne, pri tejto znacke je to 180 litrov, co mam ja skusenost, to mas tak pre nejake tri osoby, styri, zalezi aj kolko vody kto mina..a potom ked to sa minie tak sa to vie rychlejsie tou spiralou dohriat..akoze podla mna je to dobra vec..lebo teda nemale peniaze sa daju uz len pri tomto usetrit..

Poslať Napísal: 29 Sep 2022, 14:41 

takze firma ti vie aj poradit co sa velkosti nadrze tyka. to potom podla toho aka velka je nadrz sa vybra aj jednotka - teda jej vykon?

Poslať Napísal: 30 Sep 2022, 09:07 

Rick: V prvom rade by si mal mať nejaký ten prehľad o tom, čo chceš. Na čo všetko chceš aby ti rekuperácia slúžila. Na začiatku som si pozrel aké sú rozdiely medzi značkami a potom som si našiel Nilan jednotky, obrátil som sa na firmu Reheat, ktorý sa venujú montážam a s nimi som komunikoval, že teda akú mám predstavu, čo by som chcel, do akého domu a oni mi poradili, že teda, čo by bolo fajn z ich skúsenosti, aby teda som to ocenil, aby to malo zmysel.

Poslať Napísal: 30 Sep 2022, 13:00 

takze si daval aj na rady montaznikov. radil si sa s nimi priamo aj o danej znacke ci tak vseobecne si hladal nejake odporucania

Poslať Napísal: 05 Okt 2022, 12:44 

anten dnes sa da na nete najst velmi vela informacii a co sa tyka mna tak som pozeral najskor nejake tie znacky, ze ktore su zname, pri ktorych by nebol nejaky problem napriklad so servisom, ze keby nahodou sa nieco udeje, tak aby sa to bez problemov dalo dat na poriadok :)

Poslať Napísal: 05 Okt 2022, 18:48 

google vie byt v niektorych pripadoch moc napomocny, vies si tam najt aj samotne referencie o firme, niekedy aj negativne skusenosti. no za mna je v takychto pripadoch lepsie dat na fakt overene znacky

Poslať Napísal: 06 Okt 2022, 17:35 

to je pravda a co sa tyka toho servisu, ked si si prechadzal asi teda rozne firmy, nasiel si aj v tom nejake rozdiely?

Poslať Napísal: 10 Okt 2022, 08:36 

Anten tak niektoré značky majú problém so servisom, respektíve s náhradnými dielmi, čiže to je dobré si zistiť, že ako to je, keby niečo, či budeš mať servis do pár dní doma, že prídu za tebou alebo ako.
Lebo pri tomto nechceš riešiť to, že nemá ti kto prísť pozrieť na to.

Poslať Napísal: 10 Okt 2022, 12:41 

Inak to je velmi dobry poznatok, lebo ako malo koho napadne, ze by pri niecom mohol byt problem so servisom a nemali by napriklad nahradne diely

Poslať Napísal: 12 Okt 2022, 08:55 

u nas je to prva vec o ktorej sa so zenou bavime, ktorej sa venujeme ked nieco vyberame, predsa len je to velmi podstatne v dnesnej dobe pri elektronike a takychto veciach, do ktorych sa osobne moc nevyznam, ze by som si nevedel nejake opravy, udrzbu spravit sam, cize u nas je to normalna vec, ze venujeme tomu proste cas a podla toho sa aj riadime ;)

nam firma, co nam Nilan montovala, ta nam aj normalne servis bude robit, keby sa nieco stalo, oni si zabezpecuju vsetko 8-)

Stránka 75 z 78 [ Príspevkov: 778 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre