Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 73 z 74 [ Príspevkov: 740 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 70, 71, 72, 73, 74  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperácia - áno, nie?
 Poslať Napísal: 25 Aug 2022, 13:02 

ako mas rieseny ten servis? v ramci zaruky si myslim, ze to bude okej, ale co po zaruke? poskytuju ti aj pozarucny servis? lebo prave potom ako ti skonci sa zvyknu veci skor kazit.

Poslať Napísal: 26 Aug 2022, 08:33 

To si myslím, že by malo byť automatické, že keď si zakúpiš rekuperácia, tak ti to príde firma aj namontovať všetko a nie že si máš ešte niekoho hľadať na montáž a zapojenie.

Poslať Napísal: 30 Aug 2022, 09:56 

...vinco vacsina firiem, co robi zarucny servis, tak poskytuju aj pozarucny...a podla mna je aj dobre, ked to stale servisuje jedna firma, ktora to pozna a nemusi sa do toho nejako montovat niekto iny...pride mi to proste vhodnejsie...ja co som si zatial pozistoval od noveho roka, lebo odvtedy si taky prieskum o rekuperaciach robim, tak ti poviem, ze treba proste sa o tu jednotku aj starat...menit pravidelne filtre...kontrolovat ju aby roky fungovala bez problemov...

Poslať Napísal: 31 Aug 2022, 07:00 

Banika to by som ani ja tak nechcel, chcem aby jedna firma mi proste všetko komplet vyriešila, zariadila, aj dovoz jednotky, aj proste zapojenie, záruku, nech proste mám kľud a nemusím sa stresovať.

Poslať Napísal: 01 Sep 2022, 07:13 

tak to je najlepsie ale aj v ramci zaruky a pripadnych problemov, doladovani a podobne. ak to spravi jedna firma, tam nie je o com, no ak by ich bolo viacej, uz by sa mohli medzi sebou dohadovat, kto co ako

Poslať Napísal: 06 Sep 2022, 11:40 

Ideál je to urobiť tak, že rozhodneš sa približne čo chceš, akú značku, aký typ rekuperácie a všetko a potom si nájdeš firmu, čo tú značku má, čo to montuje, servisuje a tým pádom máš vyriešené všetko a v kľude.
My sme to tak robili a je to fajn, lebo som bol pokojný, urobil som si aj nejaký ten prieskum a rozhodovalo sa mi ľahšie. Ak keď čo sa týka cenových ponúk tých som mal viacej.

Poslať Napísal: 08 Sep 2022, 17:52 

ale tak to je jasne. najlepsie je vyriesit zakazdym vsetko naraz. a ked mas zabezpecene aj sluzby do buducna servis a podobne, tak potom nie je v podstate o com. medzi kolkymi firmami si si vybral?

Poslať Napísal: 11 Sep 2022, 07:11 

Napriklad ja som dal aj na pocit zo samotynch stretnuti. Zakazdym boli pohodove, na vsetko, na co som sa opyta, som dostal odpoved, ktorej som rozumel a davala zmysel. Takze v mojom pripade mi pomohlo aj toto

Poslať Napísal: 12 Sep 2022, 11:58 

je dobre si dat viacej ponuk urobit...aspon nejake tri pre predstavu...ale nie kvoli cenam, ale kvoli tomu ze vies si tak zistit, ze vlastne co ti kto vie poskytnut...aky je aj pristup aj vsetko...lebo prave ten pristup, ten vztah firmy k zakaznikovi to je podstatna vec pri rekuperacii, lebo tam to nie je len o tom, ze kupis si nieco a dovidenia...ale tam je to aj o servise...o prehliadkach...

Poslať Napísal: 12 Sep 2022, 12:18 

To je jasne. Clovek tam najjednoduchsie vie zbadat a nasledne aj porovnat jednotlive rozdiely medzi firmami a napasovat si vyber jednej z nich tak nejak najlepsie v ramci toho, co on sam potrebuje

Stránka 73 z 74 [ Príspevkov: 740 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 70, 71, 72, 73, 74  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre