Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 72 z 74 [ Príspevkov: 740 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperácia - áno, nie?
 Poslať Napísal: 17 Aug 2022, 13:44 

Ikabot na co vsetko sa da akoze vyuzivat? som si myslel, ze prosto sa rekuperacia dava kvoli tomu ovzdusiu a to je cele.

Poslať Napísal: 17 Aug 2022, 14:02 

to je primarna vec, to ano, to aj my kvoli tomu, ale teraz ako si o tom zistujem viacej, tak vlastne dokaze si aktivnou rekuperaciou aj prikurit, aj chladit v lete a aj vraj ohriat vodu, ale to je teoria, co som cital po nete, co som si taky prieskum robil, aka je realita to celkom netusim :lol:

Poslať Napísal: 19 Aug 2022, 07:18 

Pavol11 tak potom načo je nejaké kúrenie ako kotol alebo tepelko alebo čo, keď to vie všetko spraviť rekuperácia ?

Poslať Napísal: 19 Aug 2022, 19:41 

donperignon primarne ano si myslim. len by ma zaujimalo, ze ci sa da nastavit ako potrebujem, upravit tie hodnoty, ze ci si to mozem ja ovladat podla potreby. ma to tak kazda?

Poslať Napísal: 22 Aug 2022, 12:41 

elena rekuperacia nedokaze utiahnut to akoze komplet kurenie, to dokaze pomoct na jesen, ze niekolko stupnov prikuri, ze vyuzije odpadove teplo k ohrevu privadzaneho vzduchu, ale k tomu musis mat vyriesene nejakym sposobom kurenie, to nejde tak uplne ako si si to zrejme predstavila :)

Poslať Napísal: 23 Aug 2022, 11:08 

frodo upravovanie akože vetrania to si vieš urobiť, v podstate rekuperácie majú aj rôzne režimy, že na základe ktorých vetrá, že sa to prispôsobuje aj podľa CO2 ak napríklad máš senzor a takéto veci, máme od Nilanu a tam nie je s tým problém, dokonca si vieš sám nastaviť ako chceš, ako potrebuješ vetrať, čo bude pre teba prijateľnejšie, akú intenzitu ;)

Poslať Napísal: 23 Aug 2022, 12:50 

Lexander na kolko vas vysla ta rekuperacia? Ak to nie je tajne :?

Poslať Napísal: 24 Aug 2022, 13:03 

Oni majú nejakú svoju vlastnú predajňu alebo showroom? Alebo si len dohodnem stretnutie s nejakým obchoďákom, keby som mal záujem o tú rekuperáciu?

Poslať Napísal: 24 Aug 2022, 14:15 

Harry to asi je rozne, to asi zalezi aj od znacky aj od typu nie?
Lebo neviem ja si o tom zistujem a kamarat spominal, ze to mozu byt fest velke cenove rozdiely, ze si mam dobre kukat, co mam v tej cenovej ponuke zahrnute.

Poslať Napísal: 25 Aug 2022, 07:55 

tak tiez nie je znacka ako znacka, kazda znacka ma aj svoje ceny, to proste je jasne, my sme najskor si urobili ako tak jasno v tom, co chceme a potom som pozeral ohlasy na znacku, ze co by bolo fajn pre nas, ale trvalo to, lebo chcel som vediet aj ako to je so servisom, ako je to s montazou, ci proste nebudu problemy, keby sa nieco stalo ;)

Stránka 72 z 74 [ Príspevkov: 740 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre