Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 67 z 69 [ Príspevkov: 682 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperácia - áno, nie?
 Poslať Napísal: 23 Máj 2022, 12:13 

My sme tiez do stropu nedavali, to sa nam nejak nepacilo. A krytky tiez ako si pisal, mame take krajsie, ba yto na tej stene proste aj nejak vyzeralo. Teraz je aj v tomto by som povedal mnoho moznosti

Poslať Napísal: 24 Máj 2022, 10:13 

len nie vsetci to robia, ze ti daju aj na vyber nejake ine varianty, lebo ja co som si zistoval jednotlive firmy, tak kazda poskytuje ine sluzby, respektive niektore nevedia ani poskytnut, preto ja som bol rad, ze firma co nam montovala rekuperaciu, tak nemaju problem s nicim, ani s komunikaciou, ani s dovozom, montazou, servisom.

Poslať Napísal: 25 Máj 2022, 09:49 

Manny niekde nie je, ale niekde je. My sme nemali. My sme si dohodli ešte aj, že akoby nám to vyhovovalo, že kedy by nám to prišli urobiť, čiže je dobré, keď sa dá s firmou dohodnúť, nie je nad to, keď sa vieš takto dohovoriť.
Dokonca aj servis ti vedia prísť urobiť aj filtre vymeniť ak sa na to necítiš, tak technicky zdatný, mám kamaráta, ktorému to tak pravidelne chodia.

Poslať Napísal: 25 Máj 2022, 12:17 

Hej hej to chapem, ale aj to by mal clovek zvlazit, ked hlada firmu, ci mu vie poskytnut vsetko, co by si predstavoval, kedze ako steš uz spominali, nie vsetky ponukaju rovnake sluzby

Poslať Napísal: 31 Máj 2022, 07:21 

manny my sme si davali Nilan, vsetko som to vybavoval cez Reheat, je to firma, ktora proste na komplet vie namontovat rekuperacie tejto znacky a vie to aj vsetko nastavit tak aby bolo dobre, aby proste fungovalo vsetko ako ma a aby zaruka bola bez problemov ;)
a je fakt, ze mne to usetrilo aj cela casu, aj nervov, pretoze si neviem predstavit akoby som si to riesil vo vlastnej rezii ako to niektori robia :lol:

Poslať Napísal: 31 Máj 2022, 10:51 

ako casto sa musi robit nejaka kontrola pri rekuperacii a co vsetko to vlastne zahrna?

viem, ze su potrebne filtre nove casom, ale to som sa len od znameho dozvedel, ale nemam predstavu, ze ako casto a z akeho dovodu a podrobnosti ohladne toho.

Poslať Napísal: 02 Jún 2022, 18:31 

Aha tak potom super. Prakticky si to len objednal a zaplatil. Take riesenia mam osobne najradsej ked sa nemusim nicim inym zapodievat. Ti co si nieco taketo riesia sami, tak to su podla mna cisti extremisti a hlavne ci sa im to oplati, ak im potom padne zaruka

Poslať Napísal: 03 Jún 2022, 10:53 

manny padne zaruka pri com? akoze myslis, ze ked si clovek akoze sam meni tie filtre alebo som len tvoj komentar zle pochopil?

Poslať Napísal: 07 Jún 2022, 18:56 

Záruka nepadne..
Akože menenie filtrov je bežná vec, kvôli tomu nemusíš volať firmu, to si môžeš aj sám robiť, lebo si vezmi, že filtre je potrebné meniť aj napríklad raz za tri mesiace a to by už čo bolo keby si zakaždým na to firmu musel volať..

Poslať Napísal: 09 Jún 2022, 18:20 

frantis8k cau..

to by bol nezmysel to je jasne a zase nie je to ani narocne nejako co sa tyka casu ani na znalosti.. to proste sa clovek rychlo do toho dostane.. mne stacilo ze ked nam boli rekuperaciu montovat ze mi to ukazali ako sa to meni a vybavene.. ja si kupujem napriklad filtracnu tkaninu uz len a to si striham podla toho ako mi treba..

Stránka 67 z 69 [ Príspevkov: 682 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre