Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 64 z 66 [ Príspevkov: 658 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperácia - áno, nie?
 Poslať Napísal: 07 Mar 2022, 18:06 

Noo to som cital aj ja a robime ako taku vacsiu rekonstrukciu stareho domu a silno nad tou rekuperaciou aj kvoli synovi premyslam. No nie je to ako hlavnym dovodom, ale dost silnym. Aj si pozeral priamo nejaku jednotku?

Poslať Napísal: 08 Mar 2022, 09:39 

Pantau-daj si naceniť,čo by ťa to vyšlo myslím rozvody a teda by som asi ani neváhal.Je jednoduchšie urobiť to v novom dome,keď s rekuperáciou rátaš už od začiatku.Ale teda ak robíte veľkú rekonštrukciu,tak by to mohlo byť tiež fajn.
A najmä to oceníš.Myslím po tej stránke najmä že budete mať čistý a čerstvý vzduch stále a to je nadovšetko.

Poslať Napísal: 08 Mar 2022, 19:37 

To veru chapem, v novom si clovek vsetko prisposobi hned na ziatku, no poviem tak, ze z tohto domu moc toho povodneho neostane, takze by sa to malo dat. Noo chcel by som, len neviem, kam vsade poslat dopyt co sa firiem tyka

Poslať Napísal: 21 Mar 2022, 09:05 

nerozumiem, ze ako nevies kam, ved do firmy, ktora ta oslovi, tak tam napis, kontaktuj ich, povedia ti, co potrebuju vsetko aby ti vedeli urobit cenovu ponuku a potom sa rozhodnes, potom dostanes komplet vsetko, ze ake su ceny, co zahrnaju a tak a vies sa od toho pekne odrazit ;-)

Poslať Napísal: 23 Mar 2022, 11:52 

najskor som pozeral ake su znacky rekuperacnych jednotiek a ked ma v ponuke nieco oslovilo, tak vtedy som si povedal, ze si poziadam o ponuku, myslim to tak, ze proste som si neziadal len tak od kazdej znacky ktoru som poznal z pocutia alebo tak, chapes?

Poslať Napísal: 24 Mar 2022, 08:50 

ved zbytocne by si to robil, tiez som si najskor urobil prieskum, ale teda uz som aj mal favorita viac menej, ked sme vyberali, lebo mna Nilan oslovil uz len tym, ze ako dlho su na trhu, co vsetko aktivna rekuperacia ma, ze teda napriklad aj filtre do nej nemusis kupovat akoze nejake origo tie kazety ktore su drahsie, ale staci ti tkanina a vies si to strihat podla toho ako potrebujes, takze sice pre niekoho su to malickosti, ale tie u mna vedia zavazit

Poslať Napísal: 24 Mar 2022, 18:23 

K nim som poslal tiez a este asi dvom firmam tak uvidim aka spatna vazba pride. Ako v kazdej som nasiel nieco, co ma zaujalo, len ked sa v tom clovek nevyzna, je velmi tazko vybrat z niecoho o com si len precitas. Vidis napriklad to o tych filtroch som vobec nevedel

Poslať Napísal: 25 Mar 2022, 08:29 

to su take veci na ktore clovek pride casom a pouzivanim, mna oslovilo aj to, ze vlastne si vies pri tejto znacke kupit voucher, ked teda vies, ze budes kupovat rekuperaciu, ze to vyuzijes a nasledne sa ti znasobi a usetris nemale peniaze potom pri realizacii, to je take, co ti neponukne kazdy ;)

Poslať Napísal: 28 Mar 2022, 12:54 

Aky voucher myslis? Nejak nechapem

Poslať Napísal: 30 Mar 2022, 07:30 

skus si toto pozriet https://nilan.cz/investicni-voucher/ :-) je to vlastne, ze ty si vopred kupis voucher, ktory potom vies neskor vyuzit, ale proste bude mat vyssiu hodnotu ako ked si ho kupoval, je to dobre v pripadoch, ze planujes o pol roka alebo tak nejako rekuperaciu, realizaciu, ze vlastne mas este nejaky ten cas ;-) je to dobra vec, lebo vies nemale peniaze usetrit takymto sposobom

Stránka 64 z 66 [ Príspevkov: 658 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre