Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 48 z 57 [ Príspevkov: 570 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 57  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperácia - áno, nie?
 Poslať Napísal: 17 Mar 2021, 11:03 

jasne, ze pri jednotke ktora ta zaujima si najdes vsetky informacie...

aj ako prikon, aj spotrebu aj triedu filtracie aj typ chladiva a mnoho inych veci, ale pre kazdeho je podstatne nieco ine, mne napriklad trvalo kym som sa zorientoval v tom, ze co pre mna co bude znamenat v praxi mne oci otvorila az komunikacia s ludmi z firmy, ktora sa rekuperaciam venuje...

Poslať Napísal: 17 Mar 2021, 14:31 

V tomto mam jasno, investovat do tohto sa nebojim, som nazoru , ze investicia sa mi casom vrati a bude to fajn. No komunikacia teraz s firmami je tazsia ked ze ja mam este vsetko len na papieri a v podstate neviem este presne co chcem, stale sa v tom snazim zorientovat...S akou firmou si komunikoval ty?

Poslať Napísal: 18 Mar 2021, 13:01 

je normalne, ze to nevies, tiez na zaciatku som nevedel dokopy nic, ale zacal som si hladat po nete rozne moznosti, skusenosti a to mi trochu priblizilo akym smerom sa vybrat...

mna zaujali jednotky Nilan, preto som sa rozhodol, ze tejto znacky by som chcel, ale s typom a montazou a predpripravou s tym vsetkym mi pomohla firma Reheat, robia s tymito jednotkami, aj ich dodavaju, takze vedia presne co a ako je najlepsie...

inak toto, ze este ta to nesuri mozes vyuzit vo svoj prospech, jestvuje investicny voucher, ktory si zakupis a casom sa ti jeho hodnota zvysi a bude to pre teba cenovo vyhodnejsie...

Poslať Napísal: 19 Mar 2021, 14:56 

to je fakt, ze by sa mu to oplatilo..len otazkou je, ci mu bude ponuka vyhovovat, ci si najde nieco, co sa mu bude pozdavat.. :)

Poslať Napísal: 22 Mar 2021, 14:31 

ten voucher znie dobre, no najprv by som sa rad zorientoval o tom co vlastne potrebujem, je teraz trosku tazsie, ked ze je situacia aka je. o nilane som pocul, kamarat ma od nich jednotku. daju sa niekde najst nejake dobre prospekty a popis jednotiek?

Poslať Napísal: 23 Mar 2021, 13:14 

ten voucher, je dobrá ponuka,len si najprv vyber naozaj podľa toho čo potrebuješ, buď sa poraď s niekým, alebo pošli cenové ponuky viacerýcm firmám aby si si vedel vybrať

Poslať Napísal: 23 Mar 2021, 14:33 

michal ked mas znameho, ktory ma takuto jednotku tak si vies zistit info z prvej ruky, to je fajn, lebo ja napriklad v okoli nemam nikoho kto by mal, kedze vacsina mojich znamych bud byvaju v byte alebo rekonstruuju stare domy :)
vies si najst na webe kopu informacii o jednotkach, ja som to tak hladal a tak som sa dozvedel aj podrobnosti o tom voucheri, pretoze tiez ma zaujimalo kedy je mozne ho vyuzit na ake jednotky, lebo som nemal predstavu na co vsetko sa to vztahuje a na co nie, aby som to proste zbytocne nezakupil

Poslať Napísal: 24 Mar 2021, 15:11 

Rick tak ale cena nie je smerodajným údajom pri rekuperácii, viem, že nás mnohých zaujíma, ale hlavné je to, aby všetko šlapalo a aby vetrala jednotka tak ako má 8-)
Vetranie je základ, ale je na tebe, že či chceš len to využiť aleb ešte aj niečo navyše ;)Lebo aj chladenie v lete nie je na škodu mať.

Poslať Napísal: 24 Mar 2021, 15:14 

ano mam no ja by som chcel inu tu jednotku, on ma Nilan VP18K EK9 ale ja nechcem tuto, ja chcem bez ohrevu vody a s tou hladam skusenost :)

Poslať Napísal: 26 Mar 2021, 18:11 

Čau michal..jednotku si vyber podľa seba, podľa toho, čo chceš..ale keď niekto má so značkou skúsenosť, tak ti vie aspoň povedať ako to funguje..či to vetranie ako také je efektívne..aké firmy montujú tieto jednotky na Slovensku ako je to so servisom..prípadne s nejakými bežnými prehliadkami rekuperácii..lebo tie sú tiež potrebné..

Stránka 48 z 57 [ Príspevkov: 570 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 57  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 26 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre