Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 3 z 18 [ Príspevkov: 175 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperácia - áno, nie?
 Poslať Napísal: 12 Mar 2019, 07:55 

podla mna skontrolovat tie filtre je to najmenej. nepotrebujes aby ti to jednotka hlasila. samozrejme ze da sa to vsetko sa da pretoze myslim ze v dnesnej dobe vyrobcovia myslia ozaj na vsetko ale niektore veci su z mojho pohladu zbytocne ked si ich viem sam pozriet a zvazit ci je to uz suce na vymenu alebo este coto to vydrzi. zase toto neni nejako vec z ktorej si treba robit tazku hlavu dolezitejsie je potom zamerat sa na kvalitny servis jednotky.

Poslať Napísal: 13 Mar 2019, 11:23 

Ich výmena, tých filtrov myslím je nejako cenovo náročná?..je to drahá záležitosť, či nie?..

Poslať Napísal: 14 Mar 2019, 07:10 

z mojho pohladu ani nie. aj ked zalezi od toho ci budes kupovat original filtre a menit za ne, ze proste aj s takou tou nazvem to kazetou alebo budes menit len cisto tu textiliu. ked budes menit len to platno, textiliu alebo akoby som to nazval, tak to nie je velka investicia. ale zato je to nesmierne dolezite aby si to urobil z casu na cas. vraj je mozne ze ak sa vcas nevymenia tie filtre tak sa moze zvysit aj hlucnost tej samotnej jednotky pri zanesenych filtroch.

Poslať Napísal: 19 Mar 2019, 07:17 

..píšeš, že zamerať sa na kvalitný servis jednotky, ale načo ak nie sú nejaké problémy?..ak vyzerá, že je všetko ok?..

Poslať Napísal: 20 Mar 2019, 09:32 

moze byt vsetko aj v poriadku. ked uz bude nieco zle, tak to uz bude najvyssi cas nieco riesit. podla mna je lepsie castejsie si dat jednotku skontrolovat aby k tym problemom nedoslo. aby sa im radsej predislo. tym servisom sa neda nic pokazit. ;)

Poslať Napísal: 22 Mar 2019, 06:58 

..akože ak to teda dobre chápem, tak dať si ju skontrolovať akoby v rámci prevencie?..

Poslať Napísal: 25 Mar 2019, 11:58 

Gor89: Nazdar! Áno, predsa len radšej problémom predchádzať ako ich následne riešiť, nemyslíš?
Aspoň mne to príde rozumnejšie, aj peniaze ušetríš takýmto štýlom ;)

Poslať Napísal: 26 Mar 2019, 07:54 

..taniel a je v praxi dostacujuce menit len tu textiliu?..neni to akoze horsie riesenie jak vymenit to cele?..predsa pre nieco sa to cele predava nie?..
chapes ma co myslim?..dalej by som sa chcel opytat, ze ten servis, o ktorom tu uz pisali..sa ako priblizne cenovo pohybuje?..

Poslať Napísal: 27 Mar 2019, 10:29 

menit len textiliu nie je v nicom horsie, je to v podstate to iste, nejako v praxi v tom rozdiel nejaky rapidny nie je, nejaky viditelny alebo citelny ;)
rozdiel je ovsem v cene, ze ta textilia samotna, ked to vymenis tak ta to vyjde o dost menej akoby si to menil cele, ale ak mas peniaze na zvys tak si kludne urob ako uznas za vhodne ;)

Poslať Napísal: 28 Mar 2019, 07:44 

..čo ten servis teda tak v praxi vôbec obnáša?..myslím aké reálne prehliadky, že čoho, čo sa pri tom servise kontroluje všetko?..sorry, že sa pýtam tieto veci, ale tak nesmierne ma to zaujíma, predsa len keď ma to bude čakať aby som na to bol pripravený..

Stránka 3 z 18 [ Príspevkov: 175 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 0 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre