Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 15 z 21 [ Príspevkov: 204 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperácia - áno, nie?
 Poslať Napísal: 04 Okt 2019, 11:02 

Jarika máš pocit, že je to škaredé? Podľa mňa nie je. Je to také normálne. Aspoň teda môj pohľad je taký, ale ja možné, že moc sa do takýchto vecí nevyznám čo ako vyzerá, pôsobí :mrgreen:
My to máme riešené klasicky, my sme ani len neuvažovali nad tým, že by to mohlo byť dáke iné :shock:

Poslať Napísal: 07 Okt 2019, 14:26 

- inak nad týmto mi ani len nenapadlo sa zamýšľať a teda to ti neni zlý nápad keby sa to dalo aj nejako vizuálne krajšie vyriešiť, ale tak to je taká vedľajšia vec zase :roll: tožvie, mohol by sa ozvať niekto kto to má nejako inak poriešené -

Poslať Napísal: 08 Okt 2019, 08:23 

..da sa to ja som to uz niekde videl..na nejakych fotkach..ale otazne je, ze ako sa to riesi cez koho jak..a tiez jak to cenovo vychadza..

Poslať Napísal: 08 Okt 2019, 19:44 

ako podla mna to nie je zbytocne, zas ako pre mna je dolezity aj vizual, aby to proste nebilo do oci. pre niekoho to nie je dolezite, no pre mna aspon na zamyslenie

Poslať Napísal: 09 Okt 2019, 11:15 

Pravdou je že sú už aj také možnosti..

Pravdou tiež je že mne sa moc do toho nechcelo pretože mne nevadí ako vyzerá vývod a odťah vzduchu. Lenže žene to vadilo..
Tak som sa musel pričiniť o to aby to vyzeralo nejako inak, aby nám to ladilo s interiérom a pod..
Teraz máme také sklenené ventily.. ;)

Poslať Napísal: 11 Okt 2019, 11:27 

MY ICH SICE ESTE NEMAME TIE VENTILY SKLENENE, ALE SOM IM NAKLONENY. PRAVE VYBERAME SO ZENOU, ZE DO COHO IST. CI DO LESKU CI DO MATU A AKU FARBU VYBRAT ABY NAM TO LADILO S INTERIEROM. TAK SOM ZVEDAVY, CO NAPOKON VYBERIEME. POSIELAM VAM AJ FOTKU Z AKEJ PONUKY VYBERAME :)

Obrázok

Poslať Napísal: 15 Okt 2019, 12:48 

..toto co si pridal fotku to nevyzera zle..ani tie farebne prevedenia a ani ten tvar..to je fajn, ze aj to sa da vybrat zvolit..len to sa potom asi riesi nejako zvlast, ze mimo rekuperaciu jak taku, nie?..

Poslať Napísal: 16 Okt 2019, 11:16 

Spetac mne to tiež ani len nenapadlo a žene duplom, keďže tá ani len nemá predstavu o tom že niečo takéto sa dá :mrgreen:
Ale som rád, že som sa dozvedel, že je to možné. Ale toto neni momentálne pre mňa priorita. Mňa teraz čaká vlastne zapojenie rekuperácie a všetko okolo toho. Rozmiestnenie ovládacích panelov a podobné srandy, keď už typ sme konečne vybrali 8-)

Poslať Napísal: 18 Okt 2019, 12:47 

NIE NEMUSIS TO ZVLAST, MOZES TO SUCASNE, MY SME SA NEVEDELI NEJAKO STOTOZNIT S TYM JAK BY TO MALO VYZERAT, JA SOM RAD KED CELKOVO TAKETO VECI SU SKRYTE, ZE PROSTE TO LEPSIE VYZERA A PODLA MNA TOTO VYZERA AKO DOBRA ALTERNATIVA ;)

Poslať Napísal: 21 Okt 2019, 09:21 

- to je podľa mňa normálne, že ona o tom nevedela, ani ja nie, ale ako som písal nemusí to byť zlý nápad, môže to krajšie ukázať a môže to aj akoby dotvoriť ten interiér, ale teda nevidel som to ešte naživo jak by to vyzeralo takže ťažko povedať -

Stránka 15 z 21 [ Príspevkov: 204 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre