Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 14 z 21 [ Príspevkov: 204 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperácia - áno, nie?
 Poslať Napísal: 23 Sep 2019, 12:21 

piso..znaciek je viacej..len problem je ten, ze nie kazda ma jednotky, ktore su ozaj prepracovane..ze myslia na vsetko..aj ked jasne, ze kazdy mame ine financne moznosti a aj tymi sa riadime pri tomto..neviem ci si videl komenty odo mna co som davnejsie pisal, ale my mame rekuperaciu znacky Nilan..mozem ti potom aj poslat, ze ktory typ mame ak by si chcel..ale inu vec som chcel..rekuperaciu je potrebne brat ako komplex..

Poslať Napísal: 23 Sep 2019, 13:37 

Pockaj pockaj, ako myslis ako komplex. Ako presiel som si tvoje komenty a zaznamenal som aj to aku mate vy, tak preto by ma to celkom zaujimalo

Poslať Napísal: 24 Sep 2019, 09:25 

flipik..ako komplex mam na mysli to, ze to neni len to vetranie..ale je to aj o spravnom umiestneni..je to aj o tom aby boli dobre urobene rozvody..teda predpriprava na samotnu rekuperaciu..jednotku treba vybrat podla toho ake mame ocakavania..ci nam ide cisto len o vetranie alebo ci chceme vyuzit aj nieco naviac..napriklad to chladenie, pripadne ohrev a podobne veci..ze to neni len ze kupim jednotku ktora bude vetrat a ende..problem vyrieseny..

Poslať Napísal: 25 Sep 2019, 13:12 

hlavne aby to predpripravu robil niekto schopny, aby vsetko bolo pripravene spravne, lebo ked niekedy vidim ako niektori na slovovzati odbornici dokazu veci pomotat, tak to uz mi ani nie je do smiechu, ale skor do placu :x

Poslať Napísal: 25 Sep 2019, 18:10 

Jaj takto... No a povedzem, ze sa rozhodnem pri stavbedome pre rekuperaciu. Ponukaju firmy aj poradenstvo, respektive vedia si prist dom obhliadnut a poradit co by bolo tak najlepsie?

Poslať Napísal: 27 Sep 2019, 12:39 

..sú firmy, čo ti poskytnú poradenstvo a aj akože vhodné riešenie, čo by bolo pre teba optimálne..len najlepšie tieto veci riešiť zároveň s projektom, myslím včas aby sa dalo s tým ešte pracovať..podľa mňa je úplne normálne, že človek potrebuje v tomto smere aj poradiť od niekoho kto má s rekuperáciami skúsenosti..

Poslať Napísal: 29 Sep 2019, 19:20 

Ubiko píše:
..sú firmy, čo ti poskytnú poradenstvo a aj akože vhodné riešenie, čo by bolo pre teba optimálne..len najlepšie tieto veci riešiť zároveň s projektom, myslím včas aby sa dalo s tým ešte pracovať..podľa mňa je úplne normálne, že človek potrebuje v tomto smere aj poradiť od niekoho kto má s rekuperáciami skúsenosti..

Vsak hej, len clovek kolko krat nevie, nepovazuje za potrebne a az casom sa to vsetko ukaze. Nevies na koho by som sa mal tak obratit? Ako ja sa v tomto fakt nevyznam

Poslať Napísal: 30 Sep 2019, 13:39 

mohol by si sa skusit napriklad nakontaktovat na firmu Reheat..oni su zmluvnou montaznou firmou Nilanu..cize vedia ti aj poradit, aj celkovo odporucit najvhodnejsie riesenie prave pre teba..co si myslim, ze je dost na osoh..ze sa mnoho veci vlastne dozvies z prvej ruky..samotnu montaz akoze by ti mohla urobit akakolvek firma, co sa venuje montazi reku..ale ja osobne som radsej, ked takto viem, ze je to zmluvna firma a ze maju potrebne skusenosti..

Poslať Napísal: 30 Sep 2019, 18:16 

ja by som mala inu otazku... tie vetraky/ ventili, existuje aj take nieco, ze to nie je skarede? ked uz to ma byt viditelne niekde v interiery, tak ako chcela by som, aby to aj nejak ako tak vyzeralo.. su teda aj nejake take pekne moznosti?

Poslať Napísal: 03 Okt 2019, 10:39 

..lenže je to nezmysel, že je to nepotrebné..rekuperácia má veľa výhod, ale tie si človek vie užiť, až keď je všetko tip top vyriešené..

Stránka 14 z 21 [ Príspevkov: 204 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre