Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 12 z 18 [ Príspevkov: 175 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperácia - áno, nie?
 Poslať Napísal: 21 Aug 2019, 14:49 

Mardzo akú jednotku si si vybral? Myslím typ??
Janci poviem ti, že to nie je len, že k niečomu dobré, ale má to ozaj kvantum výhod, je to iné keď o nich len napríklad čítaš, ale rozdiel je, keď rekuperáciu máš a žiješ s ňou a denne cítiš to vetranie, to, že nemusíš sa trápiť, ľakať sa, keď nie si doma či neostali otvorené okná či dnu nenaprší a podobné veci.

Poslať Napísal: 22 Aug 2019, 12:17 

Hudy: Jasné, ale to je takto s mnohými vecami. Napríklad aj môj otec nechápal prečo rekuperácia. Nechápal prečo toľké peniaze do toho idú a podobne. Ale keď som mu to vysvetlil, čo všetko to má. Čo to zahŕňa, tak to začal chápať, inak sa k tomu postavil.

Poslať Napísal: 23 Aug 2019, 12:18 

- je dobré ak má jednotka tú možnosť, že bude hlásiť zanesenie filtrov? alebo je to zbytočné? -

Poslať Napísal: 26 Aug 2019, 07:32 

Spetac4 píše:
- je dobré ak má jednotka tú možnosť, že bude hlásiť zanesenie filtrov? alebo je to zbytočné? -

no v tejto uponahlanej dobe je to podla mna super vec. nemusis to trilion krat aspon kontrolovat a takto si to samo nahlasi, ak uz budu zanesene

Poslať Napísal: 26 Aug 2019, 08:06 

Vybral som tiež od Nilanu a to VPL 15K TOP :mrgreen:
Nemá síce až také vybavenie ako tá tvoja, ale tak myslím že táto čo sme vybrali je pre nás dostačujúca. Aspoň podľa toho, čo som si našiel k nej informácie :)

Poslať Napísal: 27 Aug 2019, 12:05 

..len tá rekuperácia hlási zanesenie filtrov až už keď je najvyšší čas..že už sú úplne zanesené, že súce na výmenu..takže podľa mňa je aj tak vhodné z času na čas si ich skontrolovať..veď tebe to nejako nevezme z času a ani z energie..veď to je najmenej, že kukneš v akom sú stave..:)

Poslať Napísal: 27 Aug 2019, 20:40 

Mardzo píše:
Vybral som tiež od Nilanu a to VPL 15K TOP :mrgreen:
Nemá síce až také vybavenie ako tá tvoja, ale tak myslím že táto čo sme vybrali je pre nás dostačujúca. Aspoň podľa toho, čo som si našiel k nej informácie :)

a kde si hladal infosky, teda podla coho si usudil, ze prave tato bude pre vas vhodna? ja v tom mam totizto celkom misung

Poslať Napísal: 28 Aug 2019, 07:57 

Tých možností, kde si hľadať informácie je v dnešnej dobe už veľa.
Všetko záleží aj od toho aké ti máš očakávania, čo chceš aby ti rekuperácia dala, čo chceš aby ti priniesla. Či to chceš len ako riadené vetranie, alebo chceš aby jednotka mala aj niečo naviac.

Poslať Napísal: 03 Sep 2019, 14:03 

to hej, no ako radsej sa popytam niekoho, kto ju teda uz ma doma, ako citat clanky, v ktorych sa clovek neraz aj strati

Poslať Napísal: 03 Sep 2019, 18:14 

Veľa som sa tu pýtal, čo ma zaujímalo a potom som si pozeral rôzne značky rekuperácií až som sa dostal k informáciám o jednotlivých jednotkách.
Že som si našiel, čo ktorá jednotka má, ako funguje a podobné veci, ak budeš chcieť tak ti pošlem, kde som sa čo dozvedel aj o tejto pre ktorú som sa napokon rozhodol ;-)

Stránka 12 z 18 [ Príspevkov: 175 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre