Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Realitné kancelárie

Stránka 1 z 3 [ Príspevkov: 23 ] Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Recenzie realitné kancelárie
 Poslať Napísal: 25 Mar 2016, 00:35 

Dobrý deň, existuje nejaká stránka jde by som našla overené recenzie na realitné kancelárie ? Pretože keď hľadám info o nejakej realitke väčšinou su to články, ale predpokladám že tieto články buď píše konkurencia (keď sú negatívne) a zas keď su pozitívne tak zamestnanci firmy... možno sa niekto budete nad tým pozastavovať ale bohužiaľ je to tak.

Preto hľadám buď nejaké fórum kde realitka ma svoje hodnotenie, komentáre a podobne ktoré bežný ľudia dávaju svoje názory alebo niečo také podobné ďakujem.

Poslať Napísal: 28 Apr 2016, 07:33 

Všetky recenzie sú nepravdivé !!!! Ked sú chvály tak si to píšu väčšinou samé realitky a ked je osočovanie tak je to neobjektívne , lebo neverím, že realitka, ktorá chce fungovať a mať klientov by niekoho zaviedla, alebo oklamala.
Najlepšie je keď si sama zájdete do nejakej realitky, alebo vám známy odporučí realitku.

Poslať Napísal: 28 Apr 2016, 14:34 

Ja som kupoval byt zaciatkom roka a teda bol som nuteny spolupracovat s realitkou, ktora mala na konkretny byt exkluzivitu. Velmi ustretove spravanie do splatenia zalohy, nasledne velmi tazka a zdlhava komunikacia. Pre mna az nepochopitelna ako mozu taketo firmy existovat.

Je to aj tym, ze momentalne su realitky na koni a klient taha za kratsi koniec. Je obrovsky dopyt, vsetko sa preda rychlo, je malo kvalitnych bytov.

Kazdopadne zacal som pisat blog http://kupujemebyvanie.sk/, kde by som ulahcil dalsim cestu a rozmyslal som aj nad recenziami realitiek, ale je to zlozite ako pise pani predomnou. Za mnohymi je konkurencia.

Poslať Napísal: 30 Apr 2016, 14:12 

je tazke najst aspon kusok serioznosti...skusenost s rk www.haloreality.sk mate niekto? stale to pocuvam dokola poslednu dobu a zaujimalo by ma, co na tom je. koncim skolu, chcem zacat riesit vlastne byvanie pomaly uz

Poslať Napísal: 01 Máj 2016, 11:24 

petrucha12 píše:
je tazke najst aspon kusok serioznosti...skusenost s rk http://www.haloreality.sk mate niekto? stale to pocuvam dokola poslednu dobu a zaujimalo by ma, co na tom je. koncim skolu, chcem zacat riesit vlastne byvanie pomaly uz

Ved už aj správcovia bytov a notári (ked niekto dedí byt) dohadzujú za provízie realitkám byty. Takže nemáš moc na výber. Pomaly už ani súkromný inzerát nenájdeš. A kam sa ponáhľaš ? Ved si prenájmi byt to máš lacnejšie jak hypotéku na 30 rokov, a pokiaľ ju nesplatíš aj tak si akokeby v prenájme bytu banky za ťažké úroky. Prečo máte všetci majetnícke potreby, ked na to nemáte a beriete si úžernícke hypotéky.

Poslať Napísal: 03 Aug 2016, 19:05 

anabeloh píše:
petrucha12 píše:
je tazke najst aspon kusok serioznosti...skusenost s rk http://www.haloreality.sk mate niekto? stale to pocuvam dokola poslednu dobu a zaujimalo by ma, co na tom je. koncim skolu, chcem zacat riesit vlastne byvanie pomaly uz

Ved už aj správcovia bytov a notári (ked niekto dedí byt) dohadzujú za provízie realitkám byty. Takže nemáš moc na výber. Pomaly už ani súkromný inzerát nenájdeš. A kam sa ponáhľaš ? Ved si prenájmi byt to máš lacnejšie jak hypotéku na 30 rokov, a pokiaľ ju nesplatíš aj tak si akokeby v prenájme bytu banky za ťažké úroky. Prečo máte všetci majetnícke potreby, ked na to nemáte a beriete si úžernícke hypotéky.

ja si neberiem hypoteku, len chcem pomaly spekulovat nad vlastnym byvanim :) peniaze mame, chceli sme len najst vhodnych adeptov s kym to vobec riesit a tak cekujem fora, recenzie atd

Poslať Napísal: 21 Okt 2016, 15:30 

Mám veľmi zlú skúsenosť s realitnou kanceláriou PRO BONO REALITY, s.r.o, konateľ Pavol Koco,
a touto cestou by som chcela upozorniť na jej neseriózne spôsoby pri predaji nehnuteľnosti.
Nakoľko úplne jednoduchý predaj bytu dokázala táto realitná kancelária skomplikovať do neskutočných rozmerov.
Túto realitnú kanceláriu by som určite neodporúčala nikomu.

Poslať Napísal: 12 Dec 2016, 10:20 

Ja mám veľmi zlú skúsenosť s realitkou Kamzík. Pri predaji domu nám tvrdili že súčasťou je aj prístupová cesta, po kúpe sme zistili že to je už iná parcela. Teraz sa nemáme k domu ako dostať a majiteľ parcely chce za ňu pekne zaplatiť. Realitka sa samozrejme iba vyhovára že to nie je ich problém. Len sa vykrúcajú, vyhýbajte sa jej!

Poslať Napísal: 19 Máj 2017, 02:50 

My hladáme byt už rok a pol a prístup niektorých realitiek je ozaj otrasný, poslednú skúsenosť máme s ema reality, mali sme dohodnutú obhliadku, prišli sme tam, volám realiťáčke že kde je a ona že zabudla že byt je už rezervovaný. Nenormálne ma naštvala. Tak človek odíde skôr z práce a oni sa zachovajú takto...

Poslať Napísal: 03 Nov 2017, 23:24 

Ahojte ja mam neskutocne zlu skusenost s realitkou MIRABELL plus sro ktoru zastupuje pani Stefunkova. Pani Stefunkova nie je schopna komunikacie a zabezpecenia bezproblemoveho priebehu naplnenia zmluvy nou vytvorenej. Naopak dostane vas do problemov lebo zmluva je este aj zle napisana. Ked potrebujete pomoc povie ze vam hned da vediet vy odidete a uz sa vam neozve a vy sa jej tiez nedovolate. MIRABELL nikdy viac zivotny omyl

Stránka 1 z 3 [ Príspevkov: 23 ] Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Obsah fóra » Realitné kancelárie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre