Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Realitné kancelárie

Stránka 2 z 3 [ Príspevkov: 30 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 23 Nov 2015, 10:08 

A neviete mi poradit ako je to s prenajmom bytu keby som to chcel riesit cez realitku?

Poslať Napísal: 27 Nov 2015, 14:47 

ako by to malo byt? zavolas realitke, ze chces cez nich prenajat byt, stretnete sa dohodnete sa na podrobnostiach, bud im nechas kluce na obhliadky, alebo budes chodit s nimi a oni ti budu volat ze co je nove, kolko zaujemcov ako to vyzera a podobne

Poslať Napísal: 30 Nov 2015, 15:09 

a je lepsie to riesit cez nich alebo na vlastne triko? nemas s tym osobnu skusenost?

Poslať Napísal: 08 Dec 2015, 14:01 

na vlastnu past asi nie, aspon ja by som do toho tak nesiel je ovela lepsie, teda nie ze lepsie ale vyhodnejsie ked to za teba nikto vyriesi nemusis zbytocne stracat kopec casu a penazi.

Poslať Napísal: 13 Dec 2015, 11:18 

debatoval som o tom s manzelkou, ta mi hned z fleku povedala ze nech sa neopovazim riesit to bez realitky, tak skusim si o nich este co-to precitat dozvediet sa co ma caka a zajtra by som im asi skusil aj zavolat.. uvidime :)

Poslať Napísal: 15 Dec 2015, 11:54 

Prosim Vas kde ma Maxim Real pobocky?

Poslať Napísal: 29 Dec 2015, 04:33 

pozri stačí pár ťukov a nájdeš všetko :) http://maximreal.sk/kontakt

Poslať Napísal: 29 Dec 2015, 13:42 

dakujem, uz som to bol vyriesit a dohodli sme sa na spolupraci

Poslať Napísal: 30 Dec 2015, 16:32 

potom dajte vedieť či ste boli s nimi spokojný :)

Poslať Napísal: 02 Jan 2016, 19:16 

no my to uz mame za sebou, myslim tie zaciatocne stretnutia a dohadovacky, uz mame vsetko poriesene, skvelo sa s nimi spolupracuje. Uz len cakame kedy nam v novom roku zavolaju co nove, neviem sa dockat, teda co ja ale manzelka :)

Stránka 2 z 3 [ Príspevkov: 30 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Obsah fóra » Realitné kancelárie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre