Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 6 z 8 [ Príspevkov: 74 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: radiatory
 Poslať Napísal: 14 Dec 2020, 00:47 

sobre ja tomu rozumiem neboj sa ale tak niekomu kto si radu neziada aj tak neporadis

Poslať Napísal: 14 Dec 2020, 00:48 

ivak tak ak to ty nepotrebujes riesit tak neviem naco to tu riesit vies ako :)

Poslať Napísal: 14 Dec 2020, 14:35 

Ivak hádať sa nehádam ani ja ;) Len som vyjadril svoj názor. Proste podľa mňa už si človek teraz môže vyberať z toľkých možností a je to len dobre. Keby si mám znova vybrať kúrenie tak a malo by byť elektrické tak by to isto boli tie EVO radiátory pretože sú uspôsobené na takéto vykurovanie, kedy v podstate idú stále, nie ako tie ohrievače čo stále spomínaš ty. Tie by sa mali používať len na občasné dokurovanie. Keby si napísal napríklad tej firme Interclima tak tam by ti to vysvetlili a možno by si zmenil názor ale je to na tebe

Poslať Napísal: 14 Dec 2020, 14:36 

Tamin pravda, to je už moje posledné slovo už sa nebudem toho tak vkladať :) Nie je to môj problém

Poslať Napísal: 15 Dec 2020, 19:19 

@sobre čauko vedel by si mi prosím napísať ešte niečo viac o tých radiátoroch?

Poslať Napísal: 04 Jan 2021, 12:35 

Ake mate skusenosti s elektrickym radiatorom v byte? Vsetci ma od toho odradzaju, ze je to drahe kurenie. My sme kedysi kurili v byte este u nasich elektrikou a tam to veru bolo dost predrazene ale minule mi niekto spominal, ze teraz je uz ina moznost, ze su rozne druhy a moze byt cenovo napriklad aj lacnejsie ako ked sa kuri plynom. Poculi ste o tom niekto?

Poslať Napísal: 05 Jan 2021, 12:38 

My tak kurime a mame to v pohode, neplatime ani vela a hlavne staci kurit chvilku a mame teplucko v pohodicke celu zimu. Ale my zase mame aj take specialne radiatory, to sme kupovali od jednej firmy a na ne je vlastne aj 30 rokov zaruka normalne

Poslať Napísal: 08 Jan 2021, 13:09 

pavucisko píše:
Odkial by si odporucil take radiatory objednat?

Ja som osobne objednával z https://fittinger.com/ za dosť dobrú cenu si myslím. Nenašiel som nikde nič lacnejšie a kvalitou sú tiež v pohode.

Poslať Napísal: 10 Jan 2021, 21:43 

taketo kurenie je o nieco drahsie ako napriklad plynove ale zalezi od toho aj napriklad aky mas radiator. niektore vedia pekne setrit energiu. alebo napriklad vykuria miestnosti rychlo a potom staci teplotu iba udrziavat

Poslať Napísal: 11 Jan 2021, 12:40 

Svokrovci riesili presne toto iste a nasli tuto firmu ,maju velmi dobre spravenu stranku tak ze sa tam vela dozvies staci im napisat co potrebujes a oni ta usmernia https://www.interclima.sk/vykurovacia-t ... radiatory/

Stránka 6 z 8 [ Príspevkov: 74 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre