Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 3 z 5 [ Príspevkov: 46 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: radiatory
 Poslať Napísal: 26 Aug 2020, 08:49 

caute, caute...pavucisko my sme objednavali cez internet elektricke radiatory z interclimy. oni maju akoze aj podlahove kurenie a podobne ale maju aj radiotory. tam to maju aj pekne vysvetlene ako tie ich funguju, preco su lepsie ako klasicke. ja som to tam vsetko pred tym nastudoval. potom som im pisal aby mi poradili aj s velkostami, vsetko prebehlo rychlo a uz na dalsiu zimu budeme kurit nimi

Poslať Napísal: 27 Aug 2020, 09:23 

a preco ste objednavali odtial? a co si myslel tym, ze su lepsie ako klasicke?

Poslať Napísal: 28 Aug 2020, 11:03 

pozeral som to ale nejako som tam nenasiel nikde ceny. kolko stali?

Poslať Napísal: 28 Aug 2020, 16:58 

caute caute...hamm lebo oni maju tie radiatory evo :) a celkovo pre ten pristup ako som uz pisala pred tym. a myslel som tym to, ze oni vyuzivaju prave system salaveho teplo narozdiel od klasickych radiatorov a preto nemas taky velky rozdiel teploty pri strope a na podlahe
...pavucisko oni ti spravia cenovu ponuku ak mas zaujem, staci im napisat alebo zavolat ;)

Poslať Napísal: 31 Aug 2020, 16:45 

Skúšal niekto z vás zatemňovacie závesy Blackout? Mali by dokonca znížiť potrebu topit

Poslať Napísal: 07 Sep 2020, 13:15 

prosim ta, dnes som tam pisal ale este sa mi nikto neozval. za kolko mozem ocakvat odpoveda cca? nevies mi povedat?

Poslať Napísal: 10 Sep 2020, 20:53 

caute caute...gorson stale sa ti neozvali? lebo oni maju aj na stranke pisane, ze sa snazia spravit cenove ponuky do dvoch dni :)

Poslať Napísal: 11 Sep 2020, 21:22 

ano uz sa mi ozvali, vlastne hned na druhy den potom. este potrebovali doplnit nejake udaje takze este to som im tam dopisoval aby to bolo co najpresnejsie

Poslať Napísal: 16 Sep 2020, 12:08 

Zdravím, mohol by si mi potom poslať tú tvoju cenovú ponuku? Alebo mi aspoň napísať, že koľko vás to bude stáť? Tiež uvažujeme nad takýmto kúrením ale neviem si vôbec predstaviť koľko takéto kúrenie stojí

Poslať Napísal: 02 Okt 2020, 09:35 

jasne poslem ale treba ratat s tym, ze mozno nepotrebujeme rovnaky pocet radiatorov alebo rovnaku velkost takze je dobre si dat spravit svoju vlastnu. a kam ti to mam poslat?

Stránka 3 z 5 [ Príspevkov: 46 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre