Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 2 z 5 [ Príspevkov: 46 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: radiatory
 Poslať Napísal: 06 Aug 2020, 09:47 

CO VAS TO VYSLO? TIE RADATORY MYSLIM. KOLKO STE ICH KUPOVALI? DO KAZDEJ MIESTNOSTI NORMALNE?

Poslať Napísal: 11 Aug 2020, 10:40 

VIES CO MOZES SI TO POZRIET CEZ STRANKU TEJ FIRMY KDE SME TO OBJEDNAVALI, INTERCLIMA JE TO, TAM MAJU AKOZE AJ PODLAHOVE KURENIE A PODOBNE. ALE MAJU TAM AJ CAST S TYMITO RADIATORMI A MOZES SI TAM AJ NAPISAT A DOZVIES A VSETKO AJ O CENACH. A DAVALI SME PRAKTICKY DO KAZDEJ MIESTNOSTI OKREM CHODBY A KUCHYNE PRETOZE TO JE OTVORENY PRIESTOR A VYHREJU HO OSTATNE RADIATORY

Poslať Napísal: 12 Aug 2020, 19:55 

fuha a co platite cez zimu za elektrinu? nemavate doplatky? elektrinou kurit to je celkom draha zalezitost. aspon teda co som ja pocula. mam znamych co museli kurit iba elektrickymi riadiatormi lebo sa proste inak nedalo, byvali v takej mensej bytovke prave. a v zime im naklada na elektrinu stupli o 100e mesacne

Poslať Napísal: 17 Aug 2020, 13:12 

JOJ TAK TO VOBEC :lol: :lol: TO KEBY MAME TOLKO PLATIT TAK SA NA TO VERU VYKLASEM. PRI TYCHTO RADIATOROCH JE PRAVE TA VYHODA, ZE ONI VLASTNE NEPOSIELAJU TO TEPLO HORE A DOLE VLASTNE KDE SME MY JE ZIMA ALE PRAVE TO HREJE ROVNOMERNE CELU MIESTNOST A TAK NEMUSIME VOBEC KURIT TAK SILNO A DLHO

Poslať Napísal: 20 Aug 2020, 09:18 

Prosim vas su nejake kamenne obchody s radiormi? U nas neviem nic najst. Dik.

Poslať Napísal: 20 Aug 2020, 12:12 

fu tak to budes mat asi celkom problem, uz teraz to nie je len tak bezne dostat kupit. my sme napriklad objednavali normalne z internetu od jednej spolahlivej firmy. a ake radiatori potrebujes konkretne?

Poslať Napísal: 21 Aug 2020, 08:48 

To ja prave este tak celkom neviem este. Ideme uplne na novo robit kurenie v celom byte a rozhodujeme sa ci elektricke alebo sa napojime klasicky na kotol. Co by si ty odporucil? Odkial si ich objednaval? Kolko vas vysli? Nebojis sa, ze budes problem napriklad s reklamaciou ak by bol nejaky problem?

Poslať Napísal: 24 Aug 2020, 07:46 

elektrické to bude podľa mňa dosť drahé a keď si vezmeš, že normálne v zime kúriš prakticky skoro celý deň tak ďakujem pekne. to budete dobré pálky potom platiť.

Poslať Napísal: 24 Aug 2020, 13:18 

Nemusí to byť až taký problém, len si proste musíš asi pripustiť, že najlepšie by to bolo objednať ich z internetu. Máš tam väčší výber a reklamácia funguje normálne ako v kamennom obchode. Akurát tovar neprinesieš do predajne ale pošleš ho na adresu s nejakým reklamačným formulárom. Keď si vyberieš serióznu firmu tak sa nemáš čoho báť. A ja osobne tiež asi preferujem radšej správne zvolené elektrické kúrenie.

Poslať Napísal: 25 Aug 2020, 14:27 

Odkial by si odporucil take radiatory objednat?

Stránka 2 z 5 [ Príspevkov: 46 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre