Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 1 z 16 [ Príspevkov: 151 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: R2Design - skúsenosti
 Poslať Napísal: 05 Sep 2017, 15:45 

Ahojte!
Myslím, že názov témy hovorí o všetkom. Minulý týždeň sme boli s manželom pozrieť v ich predajni. Mne sa tam veľmi zapáčila jedna sedacia súprava a tak som sa rozhodla, že ešte pozisťujem viacej info o ich sedačkách. Máte niekto od nich, ako vám vyhovuje?

Predmet príspevku: Re: R2Design - skúsenosti
 Poslať Napísal: 06 Sep 2017, 11:26 

Tamarka ahoj:-) My od nich sedačku máme už dva roky. Veľmi nám vyhovuje. Keď sme zháňali, pobehali sme viacej predajni ale v tejto mali najkrajšie.

Poslať Napísal: 07 Sep 2017, 11:34 

Kostanka!
Ďakujem za odpoveď. Môžeš mi napísať aj také informácie čo sa týka dodacej lehoty (koľko ste čakali), či je potrebné hneď zaplatiť celú sumu alebo len nejakú zálohu a koľko ste museli čakať na sedačku (alebo ju mali na sklade)?

Poslať Napísal: 08 Sep 2017, 11:11 

Tamaris píše:
Ahojte!
Myslím, že názov témy hovorí o všetkom. Minulý týždeň sme boli s manželom pozrieť v ich predajni. Mne sa tam veľmi zapáčila jedna sedacia súprava a tak som sa rozhodla, že ešte pozisťujem viacej info o ich sedačkách. Máte niekto od nich, ako vám vyhovuje?

Boli sme taktiez v Prievidzi v ich predajni ale pred mesiacom. Ktora sedacka sa ti tam zapacila? Mne sa ich tam viacej a teraz sa vobec neviem rozhodnut:-/ Buduci ale uz chcem nejaku objednat. Maju tu tvoju na ich stranke? Hladala si ju tam? Mohla by si poslat foto

Poslať Napísal: 11 Sep 2017, 14:27 

Manka!
Mne sa tam zapáčila taká bielo-čierna sedačka a bola účkového tvaru. Neviem, či ju majú na ich stránke tam som vôbec nepozerala ale kuknem a keď tak ti pošlem obrázok, dobre? Ty mi zatiaľ tiež môžeš poslať tie tvoje medzi ktorými sa nevieš rozhodnúť. Poviem ti, ktorá sa mne páči a možno ti to pomôže:-)

Poslať Napísal: 12 Sep 2017, 11:34 

Tamaris píše:
Manka!
Mne sa tam zapáčila taká bielo-čierna sedačka a bola účkového tvaru. Neviem, či ju majú na ich stránke tam som vôbec nepozerala ale kuknem a keď tak ti pošlem obrázok, dobre? Ty mi zatiaľ tiež môžeš poslať tie tvoje medzi ktorými sa nevieš rozhodnúť. Poviem ti, ktorá sa mne páči a možno ti to pomôže:-)

Budu ju mat aj na stranke odfotenu lebo tam maju vsetky, tak mi napis len kod tej sedacej supravy. My sa rozhodujeme medzi R2D712 a R3D702. Budem rada ked mi napises, ktora sa tebe viacej paci lebo mne sa obidve rovnako a fakt neviem ktoru zobrat

Poslať Napísal: 19 Sep 2017, 12:28 

Manka!
Áno, majú ju tam odfotenú. Stiahnem fotku alebo tiež ti len pridám kód? Ako ti bude lepšie? Osobne sa mi viacej páči tá druhá s tým kódom R2D702 - ty tam máš preklep menší:-)

Poslať Napísal: 20 Sep 2017, 11:53 

Tamarka samozrejme že môžem:-) Dodacia lehota je u nich tak cca 12 týždňov. No niekedy majú aj na sklade (to sa už treba opýtať priamo v predajni). A platba je tak, že najprv zaplatíš 50% zálohu buď osobne alebo cez účet a potom keď ti doručia sedačku doplatíš zvyšných 50%. My sme čakali asi 11 týždňov už si to presne ani nepamätám, ale našu na sklade nemali

Poslať Napísal: 21 Sep 2017, 16:25 

Mohol by som sa spýtať a informovať, kde sa táto predajňa nachádza? Nepočul som nikdy o nej a potrebujem do domu novú koženú sedaciu súpravu a aj stolík

Poslať Napísal: 27 Sep 2017, 11:09 

Matico táto predajňa sa nachádza iba v Prievidzi. Majú len jednu predajňu, ktorá sa ale oplatí navštíviť;-);-)

Stránka 1 z 16 [ Príspevkov: 151 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre