Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 19 z 19 [ Príspevkov: 185 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: R2Design - skúsenosti
 Poslať Napísal: 18 Nov 2020, 05:47 

Adellik píše:
@Mayo905 ďakujem ti veľmi pekne za fotku... krásnu posteľ ste vybrali... k tej posteli boli hneď aj nočné stolíky alebo to ste zvlášť museli kúpiť?...

som rad, ze sa paci :) ... ako boli k tomu ale nie v jednej cene, za nocne stoliky sa zvlast platilo... u nich si to vies tak "vyskladat"... k tejto posteli boli rozne varianty, dalo sa napriklad vybrat, ci chceme ulozny priestor alebo nie, potom nocne stoliky, LED osvetlenie so stmievanim a dokonca bol v ponuke aj lamelovy rost.. my sme si ju dali s uloznym priestorom, s nocnymi stolikmi a s LED osvietenim...

Poslať Napísal: 23 Nov 2020, 10:19 

@Mayo905 to je super, že si to človek môže sám vyskladať podľa toho, ako potrebuje... každá posteľ to má takto u nich, áno?...

Poslať Napísal: 04 Dec 2020, 22:21 

Adellik píše:
@Mayo905 to je super, že si to človek môže sám vyskladať podľa toho, ako potrebuje... každá posteľ to má takto u nich, áno?...

asi ano... my sme sa zaujimali viac menej iba o tuto jednu, kedze tu sme si vyhliadli uz aj na ich stranke a potom na predajni sme sa priamo na nu pytali... no vies si to pozriet na ich stranke, ci vsetky postele ktore predavaju maju nejake to "prislusenstvo"... mohol by som ti to aj ja pozriet ale neviem, aku hladas, takze lepsie to bude, ked si to sama popozeras... predsa len vy zeny mate lepsi vkus v takychto veciach...

Poslať Napísal: 21 Dec 2020, 13:54 

aj ja som si vsimol, ze oni maju na stranke fakt vsetko vypisane...moja segra tento rok u nich kupila sedacku...

Poslať Napísal: 21 Jan 2021, 03:27 

....caute...hned na zaciatok prajem vsetkym vsetko dobre do noveho roku, nech sa dari...a teraz idem na to, co potrebujem zistit...viem, ze teraz su obchody zatvorene, ale da sa cez tuto predajnu aj online objednavat?...maju taku moznost?..riesil s nimi niekto nieco tak?...ak ano, budem rad ak sa mi ozvete, diky...

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 21 Jan 2021, 03:27

Stránka 19 z 19 [ Príspevkov: 185 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre