Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 18 z 19 [ Príspevkov: 185 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: R2Design - skúsenosti
 Poslať Napísal: 21 Aug 2020, 09:45 

didii okey, tak potom daj vediet ako ste pochodili. nooo, to je uz polroka, tak uvidis, ze ci ju este furt vyrabaju a dodavaju. ale to by mohli. no som strasne zvedavy, co budes po sobote pisat.

Poslať Napísal: 07 Sep 2020, 01:52 

Birken píšem až teraz, skôr som akosi nestíhala. V sobotu sme v nasedačkách v Prievidzi boli a na naše šťastie sedačku stále ponúkajú a vyrábajú. No mali tam ešte jednu veľmi peknú, takú novinku, tak nám to hlavy zamotalo ale napokon sme aj tak objednali tú, pre ktorú sme boli rozhodnutý už pred tým polrokom :) Takže už budeme len čakať, kedy nám ju dovezú :)

Poslať Napísal: 10 Sep 2020, 11:20 

didii tak sa tesim s vami, som rad, ze to dobre dopadlo. tak nech ten cas rychlo ubehne, aby ste si ju mohli uzivat a oddychovat na nej cim skor.

Poslať Napísal: 28 Sep 2020, 03:02 

Diddi píše:
Birken píšem až teraz, skôr som akosi nestíhala. V sobotu sme v nasedačkách v Prievidzi boli a na naše šťastie sedačku stále ponúkajú a vyrábajú. No mali tam ešte jednu veľmi peknú, takú novinku, tak nám to hlavy zamotalo ale napokon sme aj tak objednali tú, pre ktorú sme boli rozhodnutý už pred tým polrokom :) Takže už budeme len čakať, kedy nám ju dovezú :)

V PD JE NEJAKA DOBRA PREDAJNA SO SEDACKAMI? :shock: A KDE PROSIM TA? A ESTE BY MA ZAUJIMALO AKU MAJU DODACIU LEHOTU? DAKUJEM, ZE MI ODPISES :)

Poslať Napísal: 12 Okt 2020, 12:12 

Birken ďakujem ti ;) Maj sa pekne ;)

Ľudka aj ja som sa čudovala, že v takom meste a taká dobrá predajňa. Vieš kde sa nachádza? Hneď v centre mesta, v podstate skoro na námestí a oproti je kostol. Poznáš Prievidzu? Na webovej stránke nájdeš aj adresu.

Poslať Napísal: 19 Okt 2020, 10:17 

Baby ja bývam v Prievidzi a predajňu o ktorej sa tu bavíte veľmi dobre poznám. My máme od nich skoro všetko :D či manželskú posteľ, sedačku, konferenčný stolík, čo majú v ponuke a potrebujeme, to sme kupovali :) ;) Je to výborná predajňa a skvelý personál ;) Isto odporúčam všetkými desiatimi navštíviť ich ;)

Poslať Napísal: 23 Okt 2020, 10:03 

Diddi píše:
Birken ďakujem ti ;) Maj sa pekne ;)

Ľudka aj ja som sa čudovala, že v takom meste a taká dobrá predajňa. Vieš kde sa nachádza? Hneď v centre mesta, v podstate skoro na námestí a oproti je kostol. Poznáš Prievidzu? Na webovej stránke nájdeš aj adresu.

Par krat som tam bola, kedze mi tam byva sesternica ale uplne dobre ju nepoznam. Ale teraz to problem nie je, ked ma clovek navigaciu, najde vsetko. Pozerala som si adresu a aj cez google maps, takze cca viem, kde sa nachadzaju. Len teraz bohvie kedy sa k nim dostanem, ked zaviedli ten lockdown :cry: :(

Poslať Napísal: 27 Okt 2020, 10:23 

@Laura Šubiková ahoj, mohla by si mi poslať fotky akú sedačku a posteľ od nich máte?.. momentálne sa tiež pozerám po sedačkách a posteliach, lebo postupne sa plánujeme nasťahovať do domu, ktorý sme si stavali a tieto veci chceme ako prvé, aby sme tam mohli ísť bývať... ďakujem, ďakujem...

Poslať Napísal: 29 Okt 2020, 06:56 

Adellik píše:
@Laura Šubiková ahoj, mohla by si mi poslať fotky akú sedačku a posteľ od nich máte?.. momentálne sa tiež pozerám po sedačkách a posteliach, lebo postupne sa plánujeme nasťahovať do domu, ktorý sme si stavali a tieto veci chceme ako prvé, aby sme tam mohli ísť bývať... ďakujem, ďakujem...

sevas :) ... my sme este pred lockdownom stihli byt u nich, lebo sme zhanali manzelsku postel a aj sme nasli.. takuto sme objednali...
Obrázok

Poslať Napísal: 14 Nov 2020, 02:43 

@Mayo905 ďakujem ti veľmi pekne za fotku... krásnu posteľ ste vybrali... k tej posteli boli hneď aj nočné stolíky alebo to ste zvlášť museli kúpiť?...

Stránka 18 z 19 [ Príspevkov: 185 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre