Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 17 z 19 [ Príspevkov: 185 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: R2Design - skúsenosti
 Poslať Napísal: 29 Jan 2020, 14:02 

JASNE, KED JE SKLADOM, TAK SI NAPLANUJU TRASU A PODLA TOHO TI JU POTOM DOVEZU. CENU ZA DOVOZ MAJU V RAMCI SLOVENSKA ZADARMO. JEDINE KED IDE O NEJAKY AKCIOVY TOVAR, TAK SI NIEKEDY ZAUCTUJU ALE LEN MINIMALNY POPLATOK. ICH SEDACKY SA VYRABAJU V TALIANSKU, TAKZE AJ KOZA JE Z TADE.

Poslať Napísal: 07 Feb 2020, 12:01 

Kristufik áno, aj som si myslela, že to tak funguje ale tak nikdy nevieš...
Niektoré predajne aj majú napísané, že skladom a potom tam prídeš a vôbec to nemajú..
Karollllo to je super správa, že majú dopravu zadarmo, to si ma teraz potešil...

Poslať Napísal: 14 Feb 2020, 11:13 

VEDEL SOM, ZE TATO INFOSKA TA POTESI. KED JE NIECO ZADARMO, TO KAZDEHO POTESI. UZ MUSIS LEN VYBRAT A OBJEDNAT 8-)

Poslať Napísal: 02 Mar 2020, 12:45 

Ahojte ;)

Vidím, že majú dopravu zadarmo? To aj na východ sú ochotní zaniesť sedačku, ak by som si u nich objednala? Lebo som pozerala ich ponuku na internete aaaaa vedela by som si vybrať. Len toto potrebujem na 100% vedieť, lebo odniesť inak si ju nemám ako a platiť za dopravu, fúúú to by bolo veľa, veľa :/

Poslať Napísal: 25 Mar 2020, 22:19 

Moni.ka píše:
Ahojte ;)

Vidím, že majú dopravu zadarmo? To aj na východ sú ochotní zaniesť sedačku, ak by som si u nich objednala? Lebo som pozerala ich ponuku na internete aaaaa vedela by som si vybrať. Len toto potrebujem na 100% vedieť, lebo odniesť inak si ju nemám ako a platiť za dopravu, fúúú to by bolo veľa, veľa :/

nazdarek:)...ano je to tak, ze aj na vychodne Slovensko vozia sedacky...tiez byvam v Presove a mam sedacku od nich a za dopravu som vobec nic neplatila...ktora ta zaujala?...napis nazov alebo link na nu, som zvedava:D...

Poslať Napísal: 02 Júl 2020, 10:19 

Veľmi pekne by som sa chcela spýtať, či náhodou niekto nekupoval po korone sedačku v tejto predajni? Funguje to všetko u nich ako predtým? Boli sme pozrieť ešte začiatkom roka, no teraz by sme chceli objednať a predtým chceme zistiť, či všetko platí to isté.

Za odpoveď vopred veľmi pekne ďakujem! ;) :)

Poslať Napísal: 13 Júl 2020, 10:17 

diddi my sme kupovali. a myslim, ze stale funguju tak isto. neviem sice co pod tym myslis, ale my sme k nim prisli, vybrali sme si sedacku (personal nam poradil), zaplatili sme zalohu a cakali sme, pokial nam ju dovezu a potom sme doplatili zvysok. vsetko prebehlo hladko.

Poslať Napísal: 12 Aug 2020, 11:28 

Alaa ;)

Wau, tak to je riadne super :) Hneď mám krajší deň, keď som si toto prečítala. Bola by som ti aj skôr odpísala ale dovolenkovali sme :D Na stránke ju majú pod názvom Imperia. Tá sa nám neskutočne páči a tú by sme aj chceli. Len nevieš, či ju náhodou nemajú vystavenú v predajni? Rada by som ju videla aj na živo :)

Poslať Napísal: 17 Aug 2020, 11:32 

Moni.ka píše:
Alaa ;)

Wau, tak to je riadne super :) Hneď mám krajší deň, keď som si toto prečítala. Bola by som ti aj skôr odpísala ale dovolenkovali sme :D Na stránke ju majú pod názvom Imperia. Tá sa nám neskutočne páči a tú by sme aj chceli. Len nevieš, či ju náhodou nemajú vystavenú v predajni? Rada by som ju videla aj na živo :)

a kdeze ste boli na dovolenke?...pochval sa nam:)...fuuu, tak to ti veru neviem povedat, kedze som u nich dlhsie nebola...vsak si spravte este jeden vylet a chodte kuknut, aj tak ked pojdete objednavat, tak tam budete musiet ist:)...

Poslať Napísal: 19 Aug 2020, 09:52 

Birken toto som presne chcela vedieť, lebo na začiatku roka nám hovorili, že budeme musieť potom zaplatiť zálohu, tak som chcela vedieť, či to stále platí. V sobotu tam chceme zájsť a už konečne tú vybratú sedačku objednať. Dúfam, že ju ešte stále budú mať v ponuke.

Ďakujem, že si mi odpísala ;)

Stránka 17 z 19 [ Príspevkov: 185 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre