Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 15 z 16 [ Príspevkov: 151 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: R2Design - skúsenosti
 Poslať Napísal: 10 Jan 2019, 08:52 

my sme tiež u nich v decembri kúpili sedačku :) :)

Poslať Napísal: 14 Jan 2019, 09:01 

Ricco hm, tak asi som to prehliadol, keď som si to nevšimol:-/ Ale už teraz spätne keď som začal čítať, tak to tam vidím a ospravedlňujem sa, že som si to nevšimol:-/ Snáď to prežiješ! A vieš mi poradiť aj tú cenovú reláciu ich predajne? Po koľko sa tam pohybujú sedačky? To ako pozerám, tu ešte nikto nespomenul.

Poslať Napísal: 25 Jan 2019, 13:27 

kolo v pohode, tak nabudúce ale lepšie čítaj, ok? aby tu nebolo sto krát napísané to isté. čo sa týka cien, tak treba počítať s tým, že tam majú drahšie sedačky, keďže sú aj kožené. no všetky ceny nájdeš vypísané na ich stránke. lebo u nich sa každá sedačka dá objednať v rôznom materiály a od toho sa potom odvíja aj cena. ale minimálne tých 1 500€ by si mal mať nachystaných.

Poslať Napísal: 30 Jan 2019, 13:29 

Ricco budem sa snažiť, sľubujem! Áno? Majú ich tam zverejnené? Lebo to už v dnešnej dobe má málo firiem verejný cenník. Ok, idem kuknúť.

Poslať Napísal: 15 Feb 2019, 18:27 

....smiem sa spytat, kolko rocnu zaruku ponuka tato firma na kozene sedacky?...chceme kupit nejaku kozenu ale radi by sme boli, keby mala dlhsiu zaruku, kedze koza sa zvykne popraskat a poskodit...a preto ma zaujima ako to maju v tejto predajni lebo som na nich citala dobre ohlasy...

Poslať Napísal: 19 Feb 2019, 10:59 

Zojcha píše:
....smiem sa spytat, kolko rocnu zaruku ponuka tato firma na kozene sedacky?...chceme kupit nejaku kozenu ale radi by sme boli, keby mala dlhsiu zaruku, kedze koza sa zvykne popraskat a poskodit...a preto ma zaujima ako to maju v tejto predajni lebo som na nich citala dobre ohlasy...

iba klasicku dvojrocnu zaruku poskytuju na ich sedacky...teda aspon ak sa nic nezmenilo, lebo my sme u nich kupovali uz davnejsie...ale nemas sa coho bat, kedze oni pouzivaju kvalitnu kozu a ked je kvalitna, tak ta by nemala popraskat, ak sa samozrejme o nu budes starat a nebudes ju mat hned pri radiatore, lebo to kozenym sedackam dobre nerobi...ale to uz asi mas pozistovane, ked taku chces, ze?..

Poslať Napísal: 11 Mar 2019, 07:37 

Dobre si napísal BORO815 dávajú na ich sedačky 2 roky záruku. My sme boli u nich v januári keďže sme mali dlhšie voľno a objednali sme si u nich takú L-kovú sedaciu súpravu. V apríli znovu odchádzame na loď pracovať tak snáď dovtedy nám ju dovezú. Už sa nevieme dočkať.

Poslať Napísal: 12 Mar 2019, 08:28 

....ano tieto veci mam uz vsetky zistene a presne uz aj viem, kde sedacku umiestnim a nebude jej nic vadit...my ani radiatori nemame, kedze vykurujeme podlahovkou....a ani sa neda u nich priplatit za dlhsiu zaruku?...

Poslať Napísal: 25 Mar 2019, 08:30 

Zojcha píše:
....ano tieto veci mam uz vsetky zistene a presne uz aj viem, kde sedacku umiestnim a nebude jej nic vadit...my ani radiatori nemame, kedze vykurujeme podlahovkou....a ani sa neda u nich priplatit za dlhsiu zaruku?...

tak v tom pripade to je fajn, ze uz to mas vsetko zistene a vymyslene...uz len vybrat tu pravu, ktora ti bude kazdy den robit radost...neviem vobec, hovorim, ze my sme uz davnejsie u nich kupovali sedacku a vtedy sa nedalo priplatit...ci uz nieco pomenili, to si budes musiet sama zistit...ale ved ked k nim pojdete, tak sa opytas a uvidis...

Poslať Napísal: 04 Apr 2019, 18:54 

Nazdar ludia! Tuto predajnu vrelo odporucam, kedze maju super ponuku roznych sedaciek. Narocny zakaznik si moze vybrat celokozenu a pre menej narocneho maju dostupnejsie kombinovane prevedenia a aj latkove. My sme si vybrali pravu kozu kombinovanu na nekontaktnych castiach s umelou kozou a sme spokojni. Kludne ak budete potrebovat poradit, mozte sa na mna obratit. Rad poskytnem aj blizsie info.

Stránka 15 z 16 [ Príspevkov: 151 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre