Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 14 z 16 [ Príspevkov: 151 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: R2Design - skúsenosti
 Poslať Napísal: 11 Okt 2018, 07:59 

Vieruša píše:
Kocianka to hej, tomu som aj ja rada lebo to je ešte horšie! No nepamätám si, že by si sem takúto sedačku pridávala a ja si zvyknem veľmi dobre všetko pamätať:-) Čo na ňu povedať? Asi len toľko, že je veľmi pekná;-):-) Presne takúto čiernu s tými bielymi pásikmi ste objednali??

...je dost mozne, ze som ju niekomu inemu posielala a myslela som si, ze tebe...to sa mi sem-tam stava, lebo ako sme ju kupili, tak ju pomaly vsetky moje kolegyne a kamosky chceli vidiet, tak som len posielala :D :) ..a uz v tom mam riadny chaos, kto ju videl a kto nie :) ...ano, presne takuto istu ako je na obrazku sme si kupili ;) ;)

Poslať Napísal: 12 Okt 2018, 12:50 

Denya25 píše:
@Aron ale treba si uvedomit, ze toto nie je zoznamka ale forum v ktorom si ludia radia! Ak chces nejaku zenu spoznat a nadviazat kontakt, tak treba ist na nejake ine stranky :lol: :lol: :lol: No ak potrebujes nejake informacie ohladom tejto firmy, tak som ti k dispozicii, ked mame od nich sedacku a tak isto aj postel. Ale dopredu ta upozornujem na to, ze mam manzela a dieta :lol: :lol: :lol:

pockaj, pockaj, si si ma pomylila!...,to Patrick tu chcel nadviazat kontakt s nejakou zenou a nie ja!...,a taktiez on chcel nejake informacie o firme nasedacky, nie ja!..., tak skus na jeho adresu tieto veci pisat, diky :) :)

Poslať Napísal: 25 Okt 2018, 08:46 

@Kolo_Juro nieeee, vobec som to nemyslela tak, ze by som sa mu chcela ponuknut! Asi to tak len vyznelo :roll: :roll: A co by si potreboval o nej vediet? Co ta konkretne zaujima? Lebo isto vies, ze ide o predajnu, ktora predava kozene i latkove sedacky, konferencne stoliky, postele a rozne ine doplnky do domacnosti. Co ta zaujima, tak na to sa pytaj. Budem ti odpovedat ;) :)

@Aron aha, tak prepac som sa pomylila. Chcela som povodne oznacit jeho :) Tak @patrick kludne sa pytaj na veci, ktore ta zaujimaju :)

Poslať Napísal: 29 Okt 2018, 14:54 

oni kde sídlia? majú viacero pobočiek?

Poslať Napísal: 06 Nov 2018, 12:53 

@Cityzer nemaju viacej predajni. Maju iba jednu a to v Prievidzi na namesti oproti farskemu kostolu. Z kade pochadzas?

Poslať Napísal: 12 Nov 2018, 16:06 

Denya no napríklad som vôbec nevedel, že oni majú v ponuke aj iní nábytok. Myslel som si, že sa zameriavajú iba na sedačky a iba tie predávajú! Kde sídlia? Majú viacej predajní po Slovensku? A ešte by ma zaujímala cenová relácia po čom predávajú sedacie súpravy ale kožené, iba tie ma zaujímajú!

Poslať Napísal: 24 Nov 2018, 22:05 

kolo ty nečítaš poriadne posledné správy?? veď tam Denya jasne píše, že majú iba jednu predajňu, ktorá sídli v Prievidzi! tým pádom je jasné, že nemajú viacej pobočiek!!

Poslať Napísal: 14 Dec 2018, 15:10 

Denya25 píše:
@Cityzer nemaju viacej predajni. Maju iba jednu a to v Prievidzi na namesti oproti farskemu kostolu. Z kade pochadzas?

jooj škoda, že majú iba tam predajňu. to máme dosť ďaleko, keďže bývame v Novom Meste nad Váhom. ale tak možno niekedy budem mať cestu cez Prievidzu (aj keď to mávam málokedy) a zastavím sa tam. moja žena ich sleduje na FB a že si u nich nejakú sedačku vyhliadla, tak mi to stále omiela dookola. no musím povedať, že peknú vybrala. aj mne sa celkom pozdáva 8-) asi ju na Vianoce poteším 8-) :D

Poslať Napísal: 02 Jan 2019, 09:23 

@Cityzer hm, to mate veru trochu dalej ale ver mi, ze kvoli tejto predajni sa oplati vycestovat. Alebo potom mate este jednu moznost a to taku, ze pockate na nejaku vystavu nabytkov v Bratislave a pojdete sa tam pozriet. Verim, ze je pekna, kedze oni ponukaju len pekne kusky ;) :) A co, ako dopadli Vianoce? Prekvapil si svoju zenu takymto velkym a drahym darcekom? A este takto na zaver ti chcem popriat vsetko dobre do Noveho roku, nech sa Vam dari! ;) ;)

Poslať Napísal: 08 Jan 2019, 11:52 

Denya25 píše:
@Cityzer hm, to mate veru trochu dalej ale ver mi, ze kvoli tejto predajni sa oplati vycestovat. Alebo potom mate este jednu moznost a to taku, ze pockate na nejaku vystavu nabytkov v Bratislave a pojdete sa tam pozriet. Verim, ze je pekna, kedze oni ponukaju len pekne kusky ;) :) A co, ako dopadli Vianoce? Prekvapil si svoju zenu takymto velkym a drahym darcekom? A este takto na zaver ti chcem popriat vsetko dobre do Noveho roku, nech sa Vam dari! ;) ;)

viem, už som to od viacerých počul a aj od kamarátov, ktorý by ma nikdy neoklamali a neporadili niečo, čo nie je dobré. vianoce dopadli dobre aj keď som ju sedačkou nepotešil ale dohodli sme sa, že jej ju kúpim na narodeniny, keďže tie má koncom januára. takže tento víkend ju pôjdeme spolu objednať. aspoň si spravíme menší výlet :)

Stránka 14 z 16 [ Príspevkov: 151 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre