Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 9 z 10 [ Príspevkov: 98 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 12 Mar 2022, 15:39 

sršiak_pipo no na parádu ti poviem, to som ale rád, že ste sa rozhodli, lebo mám pocit, že ste všeobecne toto aj dlhšie riešili. a už ju máte doma? ako som hovoril, najlepšie je si to vyskúšať hlavne čo sa pohodlnosti týka, za to nič nedáš.

Poslať Napísal: 16 Mar 2022, 08:17 

cugac hej diky, vies co este cakame par tyzdnov :) ale tak to je v pohode, lebo za starym gaucom chcem aj tak vymalovat tak aspon mi to vyschne poriadne.
peter slaf. ale tak nemam az taky pocit ze dlho, lebo to nie je zase take jednoduche. nie nie, este cakame kym nam ju dovezu :)

Poslať Napísal: 17 Mar 2022, 07:54 

Cugac ozaj a vy ste ako pokrocili s vyberom? Boli ste niekde pozerat? Reku ci ste aspon priblizne nasli podla vasich predstav. Lebo co si popisal, tak zbezne asi nemate vyslovene konkretny typ aky chcete ci?

Poslať Napísal: 21 Mar 2022, 07:30 

Tak vam poviem, ze nechat zenu rozhodovat to je fakt na dlho. Lebo ona spekuluje skusa, vymysla a neviem co to nemam rad. Takze hladam ja, uz teda by som aj povedal, ze predbezne mam vybratu, som si povedal ze do konca mesiaca bezdpomienecne vyberiem :D

Poslať Napísal: 22 Mar 2022, 09:50 

Ale tak ako jedna stranka pri vyberenie sedaciek je taka, ze ok pozeras na rozmery, na material, nejake to farebne prevedenie hej a druha strana je cena. Ide len o to, toto vsetko sklbit do jedneho. Ja dakujem mojej sestre za tip na predajnu a to topsedacky. Tam sme isli pozriet a hned sme si aj vybrali. A teda pre inspiraciu mame aj kreslo. Lukky ale ved kludne vyber konzultuj aj s manzelkou, aby sa necitila potom urazene, to vies, my zeny si potrpime na tom aby to doma vyzeralo utulne a pekne, takze niet sa co cudovat, ze jej to trva trosku dlhsie no :)
Obrázok

Poslať Napísal: 25 Mar 2022, 07:23 

NataliGregorova parádne kreslo, také na čítanie :) Lukky veď tak si pozri ty, čo by sa predbežné ku vám domov hodilo prípadne zmestil :) Lebo niektoré sedačky vedia byť aj väčšie a podľa toho ukáž manželke nejaké návrhy a uvidíš.

Poslať Napísal: 29 Mar 2022, 06:44 

Tak ľudia vyberajú len tak dlho ako sa im chce, som toho názoru. Lebo keď niekto veľmi potrebuje už novú sedačku tak si jednoducho vyberie a bodka :D
NataliGregorova to ste ladili k sedačke, alebo toto kreslo máte samostatne?

Poslať Napísal: 31 Mar 2022, 07:31 

To aj moja zena je taka kreslova :D Keby je to podla nej tak nemame gauc ale vsade kresla aby mal kazdy svoje pohodlie. Ale toto vyzera byt aj take prakticke, myslim to tak ze nie je ozrutne velke, to by som jej ked tak mohol kupit a dat do hostovskej co myslis?

Poslať Napísal: 01 Apr 2022, 07:14 

andrej33 tak asi treba ist len pozriet a uvidis :) ak ti padne nejake do oka, tak pockaj nakoniec zenu do neho sadnut ani nepustis. a myslim, ze taketo kontrastne oproti jednoduchemu gaucu je fajn.

Poslať Napísal: 04 Apr 2022, 07:44 

Dakujem :) Tiez sa nam to kreslo paci a veru nie nemame ho ladene k sedacke, chcela som ho taketo akoze ine, a presne je pohodlne, nie je obrovske, ze vlastne mam miesta v dome, kde si ho mozem presuvat a viem ze sa zmesti :) Andrej33 no tak alebo nechaj zenu nech si vyberie, ked ty nie si kreslovy :D To sa podla mna ona potesi.

Stránka 9 z 10 [ Príspevkov: 98 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre