Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 7 z 11 [ Príspevkov: 107 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 06 Dec 2021, 08:46 

Dero ale tak podľa mňa by nebolo na škodu, presne ako píšeš, že najprv si pozrieť ich ponuku na nete, zistíš čo sa ti páči a potom po uvoľnení opatrení by si si ju teda mohol ísť pozrieť aj osobne. Vieš čo, nám o nich povedala aj naša známa, keď sa dozvedela, že zháňame nový gauč. Takže to bolo také že aj na nete aj od kamošky sme mali info.

Poslať Napísal: 14 Dec 2021, 07:59 

a teraz sa vlastne ako pohybuju ceny jednotlivych sedaciek? ide aj tento segment s cenami hore alebo ako? i ked chapem, ze co sa tyka prave gaucov, asi by som cenu az tak neriesil, pokial ide o kvalitu a ma mi vydrzat niekolko rokov a napor mojich deti a mojej rodiny :D

Poslať Napísal: 16 Dec 2021, 09:54 

No tak super, poviem žene aby sme tam zbehli. A je jedno do ktorej predajne pôjdem? Nelíši sa to pri výbere, vieš že v jednej majú to a v druhej to?
Sršiak_pipo keď chceš mať dlhoročnú kvalitu tak si myslím, že je ok si aj niečo priplatiť či?

Poslať Napísal: 02 Jan 2022, 09:08 

Sršiak_pipo to je individuálne. Nemyslím, že to išlo nejako výrazne hore a zase presne, pokiaľ chceš dlhoročnú kvalitu tak si priplatíš, ale to myslím že bežne ľudia takto robia a maximálne ak ti to príde veľa si to dáš na splátky a je.
Dero podľa mňa to je jedno do ktorej by si išiel.

Poslať Napísal: 04 Jan 2022, 09:30 

dero to si hej, ale zase clovek si prerata co sa tyka ceny a kvality, ci sa to oplati, ved to nie je tak ze kupujes hned prvu ktoru uvidis.
a myslite, ze ked zaplatim aj nejaku zalohu za sedacku, ktora sem pojde mesiac napriklad, ze sa da na to spolahnut, ze fakt pride a v dobrom stave?

Poslať Napísal: 11 Jan 2022, 08:29 

súhlasím sofiya...my sme tiež od nich kupovali sedačku a je to paráda...taký pohodlný gauč sme veru ešte nemali...
sršiak_pipo nemáš sa čoho obávať...veď skôr by som povedal, že aj pri hocijakom nábytku keby si kupoval máš nejakú dodaciu dobu a tiež si s tým ok, že ti príde napríklad až o niekoľko týždňov...tak to máš v princípe rovnaké aj tu...

Poslať Napísal: 19 Jan 2022, 09:07 

Peter Slaf. a koľko ste zhruba čakali na dodanie? Ide mi o to či sa nečaká nejako príliš dlho, lebo nie že sa zbavím starej sedačky a potom budem niekoľko týždňov sedieť na zemi :D

Poslať Napísal: 20 Jan 2022, 08:40 

peter slaf. aha tak fajn, tak potom skusim aj so zenou popozerat nejaku. a to si pisal, ze by mi ju doviezli az domov hej? a ked pises o pohodlnosti, boli ste si ju vyskusat aj v predajni?

Poslať Napísal: 23 Jan 2022, 19:50 

dero je to individuálne podľa pôvodu sedačky, napríklad ak je z Česka alebo Nemecka tak nejakých 4-6 týždňov, z Talianka 8-12 týždňov a tak...to sa treba informovať o pôvode potom podľa toho akú by si si vybral...my sme čakali ten mesiac približne...ale utieklo to ako voda...vieš čo no my máme starú sedačku na chatke...sme ju tam odviezli :D
sršiak_pipo áno jasné, dovoz aj vynášku máš k tomu...a hej aj žena ju chcela vidieť v predajni.

Poslať Napísal: 25 Jan 2022, 08:14 

Peter Slaf. tak to by som povedal, že je aj tak celkom rýchlo alebo teda taký štandard, no nie? Tak s tou starou ste to riadne vymysleli, len skôr mi išlo o to, aby som nemal starosti, keď mi aj dovezú novú, že čo potom, to by sme sa doma nevedeli pohnúť ani :D Ale čo sa týka kvality sedačiek, to nijako na to nevplýva ich pôvod či?

Stránka 7 z 11 [ Príspevkov: 107 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre