Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 3 z 4 [ Príspevkov: 31 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 22 Mar 2021, 12:56 

Mooonka píše:
Zdravím Vás všetkých, chcela by som sa opýtať, aké máte skúsenosti s kúpou sedačky v tejto situácií? Riešil to niekto z Vás?.. Ak áno, mohli by ste mi napísať a poradiť, ako postupovať? Dosť sa toho desím, keďže sedačku sa nedá ani vyskúšať, ani vidieť ale už nás čas tlačí a do mája/júna potrebujeme mať sedačku v dome, aby sme sa mohli nasťahovať..

Ďakujem vopred!

Pekny den prajem.
My sme sedacku kupovali pocas lockdownu a na pocudovanie vsetko fajn dopadlo. V januari sme objednali a minuly tyzden nam ju doviezli. Pokial objednavas z dobrej, serioznej stranky, tak sa nemas coho bat. Ak mas zaujem, tak ti mozem napisat, z kade sme objednavali tu nasu.

Poslať Napísal: 23 Mar 2021, 16:45 

Mám záujem a obrovský Lujza, veľmi by si mi tým pomohla... Ďakujem..

Poslať Napísal: 06 Apr 2021, 15:57 

Mooonka píše:
Mám záujem a obrovský Lujza, veľmi by si mi tým pomohla... Ďakujem..

Prepac, ze odpisujem az teraz, no cez Velku noc vobec nechodim na internet.
Hned ti to idem ale napisat, aby si si ich mohla pozriet. Takze my sme objednali z Topsedaciek. Keby boli otvorene obchody, tak maju predajnu v Prievidzi aj v Bratislave. No kedze este nie su, budes musiet pozriet ich stranku alebo facebook. Drzim palce, aby si nieco vybrala.

Poslať Napísal: 14 Apr 2021, 13:44 

Rozumiem a vôbec sa na teba za to nehnevám.. Veď aj tak až od pondelka otvárajú obchody, takže mám ešte čas.. Super, ďakujem ti ešte raz, idem ich pozrieť...

Poslať Napísal: 20 Apr 2021, 12:40 

Mooonka píše:
Rozumiem a vôbec sa na teba za to nehnevám.. Veď aj tak až od pondelka otvárajú obchody, takže mám ešte čas.. Super, ďakujem ti ešte raz, idem ich pozrieť...

Za malicko, ved potom daj vediet, ci ti nieco padlo do oka, som zvedava :) :D

Poslať Napísal: 27 Apr 2021, 12:23 

Babulky moja sestra zhana sedacku, no v tej predajni v ktorej sme si my vybrali, sa jej ziadna nepaci a preto ma napadlo, ze sa vas skusim spytat este aj na ine predajne.. Viete nam poradit nejaku v Bratislave, kde maju pekne a pohodlne sedacky?.. Dakovala..

Poslať Napísal: 28 Apr 2021, 13:01 

A v tejto predajni, ktorá je spomenutá aj v názve (topsedačky) ste už boli? Lebo oni majú predajňu aj v Bratislave a ako dobré sedačky tam majú. My máme od nich.

Poslať Napísal: 06 Máj 2021, 13:17 

Nie, v takej sme neboli.. Ani neviem, ze sa taka v Bratislave nachadza.. Kde sa nachadza prosim ta?..

Poslať Napísal: 02 Jún 2021, 21:12 

Klaudia to fakt ich nepoznáš?? Fúha, tak to je veľká chyba! V Bratislave majú predajňu v obchodnom dome STYLA na Zlatých Pieskoch a majú ešte jednu predajňu ale tú majú v Prievidzi. Obidve sú dobré, takže ak máš Bratislavu bližšie tak kľudne tam behni;-):-)

Poslať Napísal: 07 Jún 2021, 12:35 

ludminka píše:
Klaudia to fakt ich nepoznáš?? Fúha, tak to je veľká chyba! V Bratislave majú predajňu v obchodnom dome STYLA na Zlatých Pieskoch a majú ešte jednu predajňu ale tú majú v Prievidzi. Obidve sú dobré, takže ak máš Bratislavu bližšie tak kľudne tam behni;-):-)

My sme tiež kupovali v tejto predajni sedačku 8-)

Stránka 3 z 4 [ Príspevkov: 31 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre