Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 14 z 14 [ Príspevkov: 136 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Autor Správa
 Poslať Napísal: 23 Nov 2022, 09:41 

..Tak ale ja ani nevidím dôvod, prečo by mal niekto sedačku reklamovať... Keď si ju riadne obzrieš na predajni, vidíš ju reálne, odskúšaš si, ako sa na nej sedí, či ti vyhovuje materiál, či je pohodlná atď, tak proste neexistuje, aby som potom niečo riešil...

Poslať Napísal: 24 Nov 2022, 10:22 

Tak ono sa niekedy môže niečo prihodiť, však to nevieš predvídať také niečo. Môžeš si ju poškodiť aj ty sám, to sa stáva. Reklamácia je v takom prípade nutnosť, to by mala už každá firma riešiť bez problémov, si myslím.

Poslať Napísal: 02 Dec 2022, 08:19 

Reklamácie sa ja teda nebojím, hlavne, aby sme si už konečne niečo vybrali. Skôr sa obávam toho, aby nás po nejakom krátkom čase neomrzela :-D Lebo akože stať sa to môže, ale nerád by som riešil novú sedačku potom pre takú hlúposť.

Poslať Napísal: 05 Dec 2022, 12:10 

ako ťa môže sedačka omrzieť? však si vyber takú farbu, ktorá je nadčasová a je. tak sa ti nemôže stať, že sa ti po čase prestane páčiť. ale tak keby to berieš takto, to sa ti môže stať úplne pri všetkom, no nie? :D netreba len vymýšľať, to podľa mňa takto len ženy majú, že si niečo kúpia a potom to vidia v inej farbe, tak ľutujú, že si nevybrali inú :D pri takej sivej, možno béžovej/bielej, sa ti nestane, že sa znepáči. to sú proste farby, ktoré budú in stále.

Poslať Napísal: 07 Dec 2022, 09:07 

...No ja teda nadčasovú farbu nepoznám... :lol: ... Sú rozhodne podstatnejšie veci, ktoré treba pri sedačke riešiť a farba je za mňa to posledné, čo ma zaujíma... Ak je kožená, tak hrúbka kože...Ak je látková, tak materiál ľahko vyčistiteľný, príjemný na dotyk...Ďalej, či má úložný priestor...Milión iných vecí by som skôr riešil...

Poslať Napísal: 08 Dec 2022, 09:42 

Akože uvažovali sme aj nad koženou, ale týmto materiálom nie sme úplne presvedčení, neviem, či je to dosť praktické. Nepotí sa na tom človek veľmi v lete?

Stránka 14 z 14 [ Príspevkov: 136 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre