Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 13 z 14 [ Príspevkov: 136 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 18 Okt 2022, 15:01 

Ludminka, ale odpoveď som nedostal :D Kam by sme sa mohli na ne prísť pozrieť? Pozeral som na stránke, nenašiel som adresu, alebo som len slepý, neviem :D Nejaké nás zaujali, ale lepšie je to vidieť naživo, samozrejme :)

Poslať Napísal: 25 Okt 2022, 11:26 

My sme sa na ich sedačky boli pozrieť v Prievidzi, ale viem, že majú svoju predajňu aj v Bratislave, v Style tuším. To už skutočne záleží na vás, že čo vám je bližšie, ako vám je lepšie. Niekedy je však jedno, keď riešiš takéto veci, prejdeš aj väčšiu diaľku, aspoň u nás to tak máme. Ak to má stáť za to, nech je to kde chce :D

Poslať Napísal: 26 Okt 2022, 12:14 

...Presne, tiež som schopný prejsť aj väčšiu diaľku, keď sa mi to vyplatí a keď to má zmysel 8-) ...A okrem toho veľmi rád šoférujem, takže toto mne osobne nerobí absolútne žiadny problém...

Poslať Napísal: 27 Okt 2022, 10:10 

Veď práve, že ani ja nemám problém sa dostaviť v podstate kamkoľvek, keď viem, že tam proste sedačku vyberiem na 100% :D Auto mám, chuť riešiť takéto veci tiež, takže nevidím prekážku. Lebo už fakt neviem, že odkiaľ zohnať sedačku. Lustrujeme so ženou internet vkuse, ale buď sa nepáči mne alebo jej. Nevieme sa akosi zhodnúť.

Poslať Napísal: 31 Okt 2022, 09:17 

martin223 a farbu aspon mate? aj to moze byt velakrat taky celkom zachytny bod, od ktoreho sa viete nasledne odpichnut :D mozno dalej by som uvazoval tak, ze ci vam treba s uloznym priestorom, alebo ho kludne vynechate, ak mate miesta dost na skladovanie zbytocnosti a tak :D

Poslať Napísal: 02 Nov 2022, 11:47 

Stanley, veru toto si treba dopredu najprv ujasniť, lebo sestra napríklad kupovala sedačku v podstate bez rozmyslu. Kúpili teda bez úložného priestoru a potom ju to celkom aj mrzelo, lebo to sa proste zakaždým zíde podľa mňa.

Poslať Napísal: 03 Nov 2022, 10:56 

...Fúha, tak to je teda riadny záhul, čo potom s ňou spravili?...Ako to vyriešili?....Nechali si ju aj napriek tomu, že by potrebovali celkom iný typ? :lol: ...Tak to ozaj zamrzí...Preto stále hovorím, že si treba takúto kúpu proste riadne premyslieť, lebo je to vec, ktorá stojí nemalé peniaze a mala by slúžiť dlhé roky...

Poslať Napísal: 16 Nov 2022, 12:58 

Jasné, že ju bola potom nútená vrátiť, ale tak to je obrovská škoda podľa mňa. Takto proste riešiť zbrklo gauč. A tie opletačky? To som jej teda vôbec nezávidela, neviem, či jej to najprv nechceli zobrať dokonca. Keď natrafíš na takú "ochotnú" firmu, tak to je proste radosť :D

Poslať Napísal: 18 Nov 2022, 09:56 

No, najlepšie, keď takto natrafíš ešte na predajňu, v ktorej nie sú ochotní riešiť veci, reklamácie a podobne. Asi aj preto by som nekupoval sedačku z nejakého obchodu, s ktorou skúsenosť nikto nemá.

Poslať Napísal: 21 Nov 2022, 14:09 

tak ale v dnešnej dobe si nemôžu predajne dovoliť neriešiť reklamácie, však to je nemysliteľné:) takto si asi žiadna firma svoju klientelu neudrží predsa.

Stránka 13 z 14 [ Príspevkov: 136 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre