Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 2 z 6 [ Príspevkov: 58 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 12 Jan 2021, 11:32 

Nooo to máš pravdu, že taký môžu aj cez telefonát alebo internet objednať. Len fakt niektorí to nestihli a teraz sú nahratý. Myslím si ale, že zdravie je prednejšie ako nejaký nábytok.

Poslať Napísal: 13 Jan 2021, 16:13 

@matilda-92 dakujem ti za odpoved... to je super informacia pre nas.. pockame, pokial otvoria obchody a hned k nim zajdeme.. pokial ale maju aj naskladneny tovar, tak snad vyberieme taky a uz nebudeme musiet potom cakat na dodanie... ved takto ked maju hned na sklade, tak to tak na druhy den vedia aj doviezt, nie?...

Poslať Napísal: 19 Jan 2021, 10:28 

Jendron píše:
Nooo to máš pravdu, že taký môžu aj cez telefonát alebo internet objednať. Len fakt niektorí to nestihli a teraz sú nahratý. Myslím si ale, že zdravie je prednejšie ako nejaký nábytok.

To je jasne, ze to je najdolezitejsie! Aaaa nam to aj predlzili, takze ludia budu musiet dlhsie cakat. Nieketori uz stratia trpezlivost a risknu to, objednaju aj bez toho, aby ju videli :D :lol:

Poslať Napísal: 25 Jan 2021, 13:39 

tak je najlepsie nakupovat fuci0907, to mas pravdu...len nie vzdy to co sa nam paci maju aj skladom...kazdopadne vam budem drzat palce, aby ste spravne vybrali...

Poslať Napísal: 05 Feb 2021, 13:01 

Ahojte ;)
Keďže aj my máme (teda budeme mať) sedačku z tejto predajne, tak som Vám chcela napísať a zároveň aj poslať fotky tej našej krásky ;) Čo hovoríte, dobre sme vybrali?

Obrázok
Obrázok

Poslať Napísal: 21 Feb 2021, 14:24 

-keď sa pozerám na tú vašu sedačku,tak si len hovorím,koľko peňazí musela stáť,hm?Mám pravdu,bola asi drahá,keď má ešte aj v opierke taký uložný priestor a ešte dokonca na dva poháre odkladací priestor,dobre vidím,je to tak?ale inak je pekná,taká elegantná.nebála si sa ísť do kože?-

Poslať Napísal: 23 Feb 2021, 12:56 

annka a nie je to jedno, kolko stala?.. dolezite je, ze im vyhovuje a ze sa im paci. ked si to clovek moze dovolit, tak nech si dopraje aj drahsiu sedacku..

Poslať Napísal: 08 Mar 2021, 09:25 

Stála euráče Anka, to máš pravdu :) Poviem ti na to len toľko, že kvalita sa rovná cene, nebola zase až príliš drahá. Mohli sme si ju dovoliť, tak sme si ju dopriali, keďže sa nám neskutočne hneď na prvý pohľad zapáčila :) Vôbec som sa nebála ísť do kože, kožené sedačky sú podľa mňa úplne najlepšie a najpohodlnejšie ;) :)

Poslať Napísal: 10 Mar 2021, 09:26 

-pipo však je to jedno,len ja som ti taký zvedavý človek a preto by som chcela vedieť,koľko takéto sedačky stoja.No vidím,že mi to nechcete napísať,tak si to zistím na stránke,veď tam majú orientačné ceny vypísané.-

-agátha tak to je dobré,dôležité je,že ste spokojní.-

Poslať Napísal: 11 Mar 2021, 10:04 

Zdravím Vás všetkých, chcela by som sa opýtať, aké máte skúsenosti s kúpou sedačky v tejto situácií? Riešil to niekto z Vás?.. Ak áno, mohli by ste mi napísať a poradiť, ako postupovať? Dosť sa toho desím, keďže sedačku sa nedá ani vyskúšať, ani vidieť ale už nás čas tlačí a do mája/júna potrebujeme mať sedačku v dome, aby sme sa mohli nasťahovať..

Ďakujem vopred!

Stránka 2 z 6 [ Príspevkov: 58 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre