Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Odoslať odpoveď
Odoslať odpoveď
Užívateľské meno:
Odoberať odpovede:
Vyplňte v prípade, pokiaľ chcete získavať odpovede z tejto témy na email.
Predmet:
Telo správy:
Sem vložte Vašu správu. Nesmie mať viac ako 60000 znakov. 

Smajlíky
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Veľkosť písma:
Farba textu
Možnosti:
BBCode je ON
[img] je POVOLENÉ
[flash] je ZAKÁZANÉ
[url] je VYPNUTÉ
Smajlíky sú POVOLENÉ
Zakázať BBCode
Zakázať smajlíky
Automaticky neprevádzať odkazy
Otázka
Kolko strán ma hracia kocka (slovom)?:
Táto otázka je prostriedkom na zabránenie automatických pokusov spambotov.
   
 

Prehľad témy - Vchodové dvere do bytu
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vchodové dvere do bytu
@aliban7... ten vyber byva asi najtazsia cast celeho nakupu... potom to uz odsypa... ale musis uznat, ze ked je tolko moznosti na vyber, tak to chvilu trva... dlho sme sa rozhodovali ci dame laminatove alebo dyhovane... nakoniec to vyhrali tie laminatove... aj predajca povedal, ze ked to chceme len do domu a nemame male deti, ktore by trieskali s dverami, nerobime nejake party, kde treba odizolovat hluk, tak ten laminat je fajn volba... a co sa hlavne mojej zene pacilo, tak boli o dost lacnejsie, nez keby sme sa rozhodli pre dyhovane... tak ale to je logicke, vsakze...
Poslať Napísal: 20 Sep 2021, 11:15
 Predmet príspevku: Re: Vchodové dvere do bytu
Vieruša aj ste niečo vybrali? Reku či viete už, aké dvere idete kupovať? Na aký štýl otvárania zatvárania, výplň, kovanie a všetky tieto záležitosti. Keby idete kupovať bez nej, to by asi nebolo ono, čo? By bolo asi ťažko utrafiť, čo by sa jej páčilo. Usudzujem podľa mojej mamy, tá musí mať prehľad ešte aj o tom, čo susedia kupujú.
Poslať Napísal: 16 Sep 2021, 15:06
 Predmet príspevku: Re: Vchodové dvere do bytu
Jurij54 keď to počujem prvý raz, to by som bola ozaj čarodej, aby som si to presne vedela predstaviť. Ale popísal si mi to fajn, keď som si pozrela tie obrázky teraz, tak to úplne pasovalo. Ale lepšie, keď som si to mohla pozrieť aspoň takto na stránke. Tak predsa tam bola ešte jedna, ty si mi tri spomenul a tuto boli štyri uvedené. Ale tak to zas nie je taký rozdiel. Či mám vybraté? Joj, no to by si veľa odo mňa chcel. Najlepšie by mi bolo, keby mi to niekto takto vysvetlil ako ty s tými výplňami.
Poslať Napísal: 10 Sep 2021, 12:18
 Predmet príspevku: Re: Vchodové dvere do bytu
Ivulinkka a tak ono zase podľa počutia si to tak môže človek predstaviť. Ono keď som videl už aj v gaučoch miesto normálne molitánovej výplne napchaté kadejaké kusy látok, tak by ma ani toto neprekvapilo. Ale neboj nič. Skús si to tuto pozrieť, aby si mala lepšiu predstavu, ako to vyzerá vlastne https://www.sapeli.cz/sk/konstrukcia-ur ... nost-dveri Lepšie vidieť, než keď sa tu máme o tom dohadovať. Tam máš aj tie ostatné výplne znázornené. Napríklad to ako sa budú otvárať? Alebo povrch, kovanie a takéto niečo?
Poslať Napísal: 03 Sep 2021, 10:32
 Predmet príspevku: Re: Vchodové dvere do bytu
Aliban7 pravdaže, že tie pôvodné. Lebo ona je taký šetriaci typ. Že aj keby boli už rozpadnuté, aj tak bude mať ešte čas na výmenu. No super, tak je poviem, že som narazila na ďalšieho človeka, čo kupoval také dvere ako my. Hádam si už dá povedať a pristúpi na to, aby sme ich išli aspoň pozrieť. Však to už by jej vydržali naveky takéto dvere. Nebude mať aspoň starosti, čo sa tohto týka. To neprekáža, že sú drahšie. Ako hovoríš, vieme začo platíme. Dohodli sme sa, že sa jej na ne zložíme aj s ostatnými súrodencami. No teda, že jej prispejeme, nemá rada, keď hovorím, že jej my niečo kupujeme.
Poslať Napísal: 02 Sep 2021, 13:00
 Predmet príspevku: Re: Vchodové dvere do bytu
Jurij54 ako pravdu povediac, napadlo mi, že by bola tak urobená výplň. Ale vravela som si, že to asi takto nerobia. Takže tieto tri možnosti sú tam na výber, áno? Z toho, čo si mi vymenoval, by som zvolila asi tú odľahčenú. Takto sa vypytujem zakaždým, keď niečo plánujeme domov kupovať. Potom manželovi predostriem, čo som pozisťovala a podľa toho sa rozhodneme. Napadne ti ešte niečo, podľa čoho sa kupujú dvere? Lebo zatiaľ sme sa my sústredili na to, aby ako tak tlmili hluk.
Poslať Napísal: 28 Aug 2021, 16:30
 Predmet príspevku: Re: Vchodové dvere do bytu
Ivulinkka takže od začiatku. Ak si papierové predstavuješ tak, že sú v dverách napchaté nejaké letáky alebo niečo podobné, tak to nie. Dáva sa tam tvrdený papier, ktorý sa naskladá nejakým spôsobom. Nerobí sa to tak, že by sa len pokrčil papier a napchal sa do dverí, to sa nemusíš báť. Labilné nie sú, ale chceš niečo pevnejšie, tak potom tá drevotrieska. Pri nej je možnosť plnej výplne alebo potom je taká odhľahčená, to asi myslela Puka.
Poslať Napísal: 12 Aug 2021, 08:51
 Predmet príspevku: Re: Vchodové dvere do bytu
Vieruša aj dvere majú svoju životnosť a keď tam má tie pôvodné, tak tie už musel čas poznačiť za tie roky používania. Povedz, že tiež som dvere kupoval od Sapeli. Vyrábajú sa z kvalitných materiálov a vlastnosti majú neporovnateľné s obyčajnými dverami. Akože hej, sú o niečo drahšie než dvere z nejakého marketu, ale vieš, za čo si priplácaš.
Poslať Napísal: 11 Aug 2021, 09:18
 Predmet príspevku: Re: Vchodové dvere do bytu
Baky nielen na portáloch, ale aj na normálnom maily sa mi už stalo, že mi niečo neprišlo alebo neodišlo. Riešil som tak aj s úradom niečo a za svet im nechcel prejsť mail odo mňa, tak som tam musel ísť osobne. Moderné technológie sú fajn, to stále hovorím, ale majú svoje muchy. Tvoju správu mám a posielam aj naspäť s prílohou. Výber nebol jednoduchý ani v mojom prípade, to sa neboj, že by si v tom bol sám.
Poslať Napísal: 11 Aug 2021, 09:17
 Predmet príspevku: Re: Vchodové dvere do bytu
Aliban7 oj to nie, my sme si dávali u nich robiť dvere pred pár rokmi. Ale moja mamina vymýšľa, že by sa jej zišli nové dvere domov. Lebo ona má stále tie pôvodné od začiatku, čo tam boli a za tie roky už nevyzerajú dobre ani. Tak som sem nazrela, či nájdem nejaké rady, na koho sa obrátiť. Lebo jej nestačí, že jej poviem, že my ich máme a sú dobré. Potrebuje viacej toho, aby mala pocit, že si môže vyberať.
Spaciir tak v podstate áno, mamina uvažuje nad kúpou, takže to ako keby som aj ja. Isto pomôže, môžem jej povedať, že aj niekto iný má pozitívnu skúsenosť s nimi.
Poslať Napísal: 09 Aug 2021, 12:39
 
 

Obsah fóra » Odoslať odpoveď


Skočiť na:  
cron
Fórum používateľov portálu topreality.sk