Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Odoslať odpoveď
Odoslať odpoveď
Užívateľské meno:
Odoberať odpovede:
Vyplňte v prípade, pokiaľ chcete získavať odpovede z tejto témy na email.
Predmet:
Telo správy:
Sem vložte Vašu správu. Nesmie mať viac ako 60000 znakov. 

Smajlíky
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Veľkosť písma:
Farba textu
Možnosti:
BBCode je ON
[img] je POVOLENÉ
[flash] je ZAKÁZANÉ
[url] je VYPNUTÉ
Smajlíky sú POVOLENÉ
Zakázať BBCode
Zakázať smajlíky
Automaticky neprevádzať odkazy
Otázka
Kolko strán ma hracia kocka (slovom)?:
Táto otázka je prostriedkom na zabránenie automatických pokusov spambotov.
   
 

Prehľad témy - Krbová vložka na bungalov
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
branik, keď všetko to samozrejme napreduje, tie technológie, aj celkovo praktická stránka, jasné, že sa časom, rokmi aj vzhľad, aj funkčnosť bude meniť, že sa to bude istým spôsobom odlišovať ;)
ale veď to je vlastne aj dobré, lebo máme aspoň možnosť vidieť ten pokrok, to ako sa to zlepšuje, aj účinnosť je lepšia pri dnešných vložkách, keď si to porovnáš s takými čo boli kedysi, čo ešte mali na dvierkach špagátové tesnenie :mrgreen:
Poslať Napísal: 09 Dec 2019, 07:40
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
KajoLukac - jo a to je chybou. Zvonku to môže vyzerať rovnako, prípadne podobne, ale tak to zdanie často klame. Dobré je napríklad, čo sa mne teraz pozdáva, že nie sú na vložke klasické dvierka, ale je to otváranie poriešené iným spôsobom :)
Poslať Napísal: 05 Dec 2019, 17:07
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
Stracel len niekto nemá predstavu o tom, že aký to je systém, niekto si môže myslieť, že každá vložka funguje na rovnakom princípe, že je celkovo vo vnútri rovnaká, tým pádom si môžu myslieť, že tie ceny sú rozdielne len tak a pritom to vôbec nie je pravda ;)
Poslať Napísal: 04 Dec 2019, 11:22
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
Lajox tými nereálnymi očakávaniami si asi každý prejde, že sa cez to musí dostať, tiež som kedysi bol v tom, že aké je to easy, že len vybrať vložku a ju obostavať, ale neni to tak celkom, veď potrebuješ mať aj revíziu komína, potrebuješ mať aj všetko spravené tak aby ti to vykúrilo všetko čo treba, všetky miestnosti a to celkom rýchlo keď zakúriš.
A na to väčšinou treba niekoho kto nám to objasní, aspoň ja som to potreboval aby sa mi nejako otvorili oči ;)
Poslať Napísal: 02 Dec 2019, 12:16
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
Akoze neznamena to, ze niektore ine vlozky su zle alebo nieco, ale kazdy krbar ma to svoje, co preferuje s cim ma skusenosti a pod.
Ale myslim, ze je podstatne to jak dlho je krbar na trhu. Ake ma skusenosti a tiez aj to vlastne, ze kolko realizacii krbov ma za sebou ;)
Poslať Napísal: 29 Nov 2019, 08:24
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
...presne tak ako tu uz zaznelo nado mnou...oni ti presne aj vysvetlia, co je ako aky to je system naco je dobry...v com su ich krbove vlozky ine a vsetko vlastne co potrebujes vediet...ale je toto dobre, pretoze ked si vezmes, ze vlastne krbar vie presne s cim robi...aku to ma kvalitu aj vsetko... ;)
Poslať Napísal: 27 Nov 2019, 08:05
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
Nie nie, oni majú svoje, vieš si o tom nájsť aj na ich webe, nerobia s inými značkami krbových vložiek, len s tými svojimi, predsa len myslím, že je to dobré, lebo by krbári mali dávať len krbové vložky, o ktorých majú znalosti a vedia, že sa na ne môžu aj spoľahnúť ;)
Poslať Napísal: 26 Nov 2019, 09:49
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
Stracel akoze oni si ich vyvinuli? To nie je len, ze firma spolupracuje s nejakym vyrobcom vloziek?
Poslať Napísal: 25 Nov 2019, 10:23
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
...nevidim sice na tej fotke, ze aka je to znacka...ale vyzera ta krbova vlozka tak jak nasa...a nam krb robila firma z Komarna, Deltako...viem, ze oni tiez chodia takto na rozne vystavy...je toto co si fotku pridal vlozka od nich?...mna pri nich zaujalo napriklad to, ze maju vlastne krbove vlozky...ze ten system, co vlozky maju je priamo nimi vyvinuty...ze to nie je od niekoho prevzane alebo nieco...
Poslať Napísal: 20 Nov 2019, 08:51
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
A ako?...píšeš, že máš predstavu, ale nejako ste sa aj dohodli, že kedy vám to spravia?...alebo ti to bude robiť niekto iný?...alebo nebodaj ty sa chceš na to dať, či celé to zle chápem?...lebo ti poviem, že je z môjho pohľadu by som do toho nešiel ani za svet...akože myslím, že sám si to robiť... :mrgreen:
Poslať Napísal: 19 Nov 2019, 20:40
 
 

Obsah fóra » Odoslať odpoveď


Skočiť na:  
Fórum používateľov portálu topreality.sk