Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Odoslať odpoveď
Odoslať odpoveď
Užívateľské meno:
Odoberať odpovede:
Vyplňte v prípade, pokiaľ chcete získavať odpovede z tejto témy na email.
Predmet:
Telo správy:
Sem vložte Vašu správu. Nesmie mať viac ako 60000 znakov. 

Smajlíky
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Veľkosť písma:
Farba textu
Možnosti:
BBCode je ON
[img] je POVOLENÉ
[flash] je ZAKÁZANÉ
[url] je VYPNUTÉ
Smajlíky sú POVOLENÉ
Zakázať BBCode
Zakázať smajlíky
Automaticky neprevádzať odkazy
Otázka
Kolko strán ma hracia kocka (slovom)?:
Táto otázka je prostriedkom na zabránenie automatických pokusov spambotov.
   
 

Prehľad témy - Dlažba pri bazén
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
lukáš tá protišmykovosť bola aj pre mňa zvlášť doležitá a na nej som aj staval. Lebo ja z čoho som mal zásadnú obavu, tak to bolo, že decká sa budú naháňať a náhodou bude popršané alebo niečo a prasknú na zem. A úraz je na svete.
Radšej takým veciam predchádzať. Niekto si síce povie, že pri daždi predsa moc deti von nepôjdu, ale u nás je to práve naopak :mrgreen:
Poslať Napísal: 27 Máj 2020, 14:54
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
Janko jasné, že nemal, veď keď kupuješ, tak sa kukáš na štítky, ktoré to na sebe má a tými sa riadiť a veríš, že to proste tak je, nuž, ale neni...vyskúšaj pozrieť drevoplastové dosky napríklad pri tých nebudeš mať žiadny z týchto problémov...na tom by nemalo byť vidieť nič ani po daždi, že nejaké fľaky, ak nenasajú vodu a tiež aj ak sú ošetrené z vrchu tak sa na nich ani šmýkať nebude...
Poslať Napísal: 27 Máj 2020, 08:34
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
Jugor veď toto je to. A to si nemal šancu zistiť keď si to kupoval, že ako sa to bude správať. Viem o čom píšeš. Ja by som bol opatrný v takomto smere, dlažba určite k bazénu nie, aspoň teda u nás by to cezomňa neprešlo!
Poslať Napísal: 25 Máj 2020, 14:52
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
Čau oveff..ale sú aj exotické dreviny a tie viac znesú, že sa nevydujú..ale to už sú také ceny, že dovidenia..Tib-jurek mala by byť pre teba podstatná životnosť..protišmykovosť..záruka a tiež farebná stálosť..a prirodzene aj výdrž v takomto priestore pri bazéne..toto je všetko na čo musíš prizerať ak chceš aby to dobré bolo, možno sa zdá, že je toho veľa, ale ver mi, že keď dáš dôraz na všetko, tak nebudeš sklamaný..
Poslať Napísal: 25 Máj 2020, 12:40
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
Janko my sme si dali takú dlažbu pred dvere, máme tam taký kúsok pred dverami a potom dva schodíky...za jedno sme vybrali zlú farbu, lebo to na tom hneď všetko vidieť...ale to je zase o inom...ale ked sa stane, že podlaha ostane mokrá, že nám našľuhá tam dážď alebo to namrzne, tak to je ako kĺzisko a že protišmyková...
Poslať Napísal: 22 Máj 2020, 17:27
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
Niekto dáva aj klasickú exteriérovú dlažbu okolo, len pri tom treba dávať veľký pozor na bezpečnosť. Lebo pri mnohých píšu, že sú protišmykové, ale opak je pravdou. Málokedy to tak je že sa na takej dlažbe nešmýka.
A to je ten najväčší problém takého riešenia, ale je pravda, že dlažbe nejako neuškodí vody, to je na to akoby prispôsobené.
Poslať Napísal: 22 Máj 2020, 11:09
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
Drevo si vyzaduje aj starostlivost, pravidelnu udrzbu, lakovanie, brusenie a to pomaly kazdu sezonu, aby to ako tak vyzeralo. Len starosti s tym. A mas na to cas vobec nieco take robit?? Lebo ja nie :lol:
Poslať Napísal: 21 Máj 2020, 11:05
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
tibi-jurek všetko záleží od materiálu, niektorým materiálom nevadí voda, ale niektorým áno, drevo napríklad sa zvykne vyduť :?
Poslať Napísal: 19 Máj 2020, 10:28
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
Čaute-som tu nový.Ale zaujala ma táto téma,lebo tiež chceme riešiť bazén.To bola prvá vec,keď sme sa dali na stavanie domu,že bazén nemôže chýbať.A musím povedať,že mi ani len nezišlo na um,že budem musieť rozmýšľať nad tým,že akú podlahu dáme vôkol.Až teraz keď túto diskusiu čítam,tak som došiel na to,že vo veľa veciach ešte nemám úplne jasno.Čo bolo pri výbere k bazénu pre vás podstatné?Predsa len tá dlažba alebo akákoľvek podlaha bude pomaly v stálom kontakte s vodou,to nevadí?
Poslať Napísal: 19 Máj 2020, 08:13
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
Čau Labok..niektorí ľudia si na to potrpia..nevidím na tom na jednej strane nič zlé..je to o tom vlastnom pocite..takže pohoda..
Čau Rigol47..aj to..aj ten sklon aj správny podklad..lebo to nie je len o montáži ale aj o tej príprave..preto je fajn sa o tom pozhovárať najlepšie s predajcom, montážnikom..ktorý poradí najvhodnejšie riešenie..lebo nám sa iné veci môžu javiť ako správne a môžeme na to doplatiť..
Poslať Napísal: 18 Máj 2020, 18:14
 
 

Obsah fóra » Odoslať odpoveď


Skočiť na:  
Fórum používateľov portálu topreality.sk