Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Odoslať odpoveď
Odoslať odpoveď
Užívateľské meno:
Odoberať odpovede:
Vyplňte v prípade, pokiaľ chcete získavať odpovede z tejto témy na email.
Predmet:
Telo správy:
Sem vložte Vašu správu. Nesmie mať viac ako 60000 znakov. 

Smajlíky
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Veľkosť písma:
Farba textu
Možnosti:
BBCode je ON
[img] je POVOLENÉ
[flash] je ZAKÁZANÉ
[url] je VYPNUTÉ
Smajlíky sú POVOLENÉ
Zakázať BBCode
Zakázať smajlíky
Automaticky neprevádzať odkazy
Otázka
Kolko strán ma hracia kocka (slovom)?:
Táto otázka je prostriedkom na zabránenie automatických pokusov spambotov.
   
 

Prehľad témy - Krbová vložka na bungalov
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
Toto je inak problém, lebo krbár sa nepostaví za akúkoľvek značku, proste ak nevie ako funguje, či je spoľahlivá, či spoľahlivo spaľuje, tak to si na triko niektoré vôbec nevezme a teda úplne tomu rozumiem.
Poslať Napísal: 26 Okt 2021, 09:48
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
o cenách na začiatku má asi len veľmi málo ľudí predstavu, viem to podľa seba, mal som akurát tak prehľad o cenách vo veľkých marketoch, ale teda to vôbec sa nedá porovnať s krbovou vložkou od krbára, ktorý ti všetko na komplet urobí, to v Deltaku keď sme boli sa pozrieť a informovať ako čo prebieha pri takej stavbe krbu, tak som hneď precitol, že keby som kúpil v markete vložku čo som pôvodne pozeral tak asi by to boli peniaze von komínom a musel by som si to sám spraviť :mrgreen:
Poslať Napísal: 25 Okt 2021, 10:31
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
Nie je to len o tych cenach, ale si vezmi fakt ze jak tu pisal o elektrine, ze vypadne a niekde clovek byva na okraji lesa, niekde na dedine tak to prijemne nie je ani zdaleka.
Ale teda pre mna krb je aj takou srdcovou zalezitostou, cize my sme v tom mali viac menej jasno, sice nemal som vobec predstavu ake su ceny, ake su rozdiely, ale hlavne treba si uvedomit, ze bezpecnost to by malo byt klucove.
Poslať Napísal: 22 Okt 2021, 06:45
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
zdar
miky dnes nie je problem ani kupit si drevo nastiepane a je to bez starosti, takze ono je to o tom ako clovek chce, ale teda mat krb je dobra vec najma ked elektrina vypadne, kedysi sa to stavalo castejsie jak dnes to je fakt, ale teda moja skusenost je taka, ze za posledne obdobie dost vypadava a to nielen ze v noci, ale aj pocas dna aspon u nas, dokonca teraz niekedy planuju odstavku skrz nejake zmeny, co budu robit, cize je to taka istota, ze clovek bude mat teplo beztak
Poslať Napísal: 21 Okt 2021, 07:57
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
Čau Hrbol...Ale v dnešnej dobe by to podľa mňa mala byť samozrejmosť, že vlastne myslieť až za roh alebo ako sa to hovorí...Lebo teda ceny idú hore, čo sa týka všetkého a teda aj kúrenia a plyn a elektrina, to proste furt pôjde hore a hore, čiže treba na to myslieť...Pri kúrení drevom je fakt, že teda drevo sa musí nachystať na zimu...Ale to je to najmenej...Je to taká príjemná robota aspoň teda u nás...
Poslať Napísal: 18 Okt 2021, 08:59
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
..ale ide to ľahšie, keď máš nejakú predstavu o tom, že čo chceš jak chceš, mne to dosť pomohlo, že sme sa so ženou pri kúrení proste hneď zhodli, že prípravu na krb dáme tak či tak ale vlastne postupne sa to tak vykryštalizovalo, že sme napokon hneď aj krb dali. prišlo mi to praktickejšie, lepšie ako keby sme si urobili prípravu a potom niekedy zase robili nejaký nie že bordel, ale nejaké takéto aktivity.
Poslať Napísal: 14 Okt 2021, 07:21
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
Trefol už to máš hotové? Alebo v akej fáze, štádiu sa nachádzate? Nejde všetko tak jak si my naplánujeme a predstavujeme, najmä v tejto bláznivej dobe, veď my tiež ešte nejaké veci sme sa dali robiť a to nevieš, nám volal murár, že nemôže prísť, že je v karanténe a čokoľvek sa môže stať. Preto treba sa vedieť zmenám prispôsobiť a najlepšie keď to človeku ide od ruky, že sa spraví a ide sa ďalej.
Poslať Napísal: 13 Okt 2021, 08:45
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
..veľa ľudí záruku často podceňuje, vieš, že mnoho vecí si riešia po mimo bez bločkov, bez záruky a tak podobne a potom keď príde problém tak prídu na to, že akú chybu urobili. Tá záruka má svoje opodstatnenie a teda zľahčovať ju alebo spochybňovať alebo čosi podľa mňa vôbec nie je normálne.
Poslať Napísal: 12 Okt 2021, 08:47
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
Chemlon ani sa nečudujem...Tiež keď som okolo tohto behal, tak väčšinou len dva roky ako je dané zákonom, že proste musí byť, ale málokto v dnešnej dobe ti dá viacej a bude ručiť...Ale to o niečom svedčí, keďže dávajú dlhšiu záruku...Za tou kvalitou si evidentne stoja a to je dosť dobré...
Poslať Napísal: 08 Okt 2021, 12:49
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
Ale tak stavba krbu netrvá dlho.Nie je to záležitosť na týždne,keď človek má skúsenosť, tak približne za dva tri dni bude krb hotový celý.A už sa môže kúriť,čiže to je veľká výhoda toho.Že to nie je na dlho,ale ono je to veľa o tom,že ako to firme ide.Aké majú skúsenosti.Koľko už majú krbov za sebou urobených,že ich nič neprekvapí.
Poslať Napísal: 07 Okt 2021, 08:49
 
 

Obsah fóra » Odoslať odpoveď


Skočiť na:  
Fórum používateľov portálu topreality.sk