Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Odoslať odpoveď
Odoslať odpoveď
Užívateľské meno:
Odoberať odpovede:
Vyplňte v prípade, pokiaľ chcete získavať odpovede z tejto témy na email.
Predmet:
Telo správy:
Sem vložte Vašu správu. Nesmie mať viac ako 60000 znakov. 

Smajlíky
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Veľkosť písma:
Farba textu
Možnosti:
BBCode je ON
[img] je POVOLENÉ
[flash] je ZAKÁZANÉ
[url] je VYPNUTÉ
Smajlíky sú POVOLENÉ
Zakázať BBCode
Zakázať smajlíky
Automaticky neprevádzať odkazy
Otázka
Kolko strán ma hracia kocka (slovom)?:
Táto otázka je prostriedkom na zabránenie automatických pokusov spambotov.
   
 

Prehľad témy - Kvalitná krbová vložka
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
ale aj to cistenie nie je nejako nutne pouzivat zbytocne chemiu na to sklo, predsa len da sa to aj inak, povedal by som to tak, ze je na to taka finta ;)
Poslať Napísal: 06 Dec 2019, 08:10
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
za černenie skla si mnohokrát môže človek sám tým, že nekúri správne.
Že aj oheň keď na začiatku zakladá, tak to nerobí tak akoby sa malo, tým pádom to celé viacej dymí a aj to sklo potom začernie. Mne pomohlo, keď som si toto prečítal https://www.krby-deltako.sk/2019/07/13/ ... -v-krboch/ tam je to presne popísané, že ako kúriť, čo je podstatné, na čo treba brať ohľady 8-)
Akože čistiť sklo nie je problém, ale tak robiť si zbytočne robotu navyše to načo chápeš, príde mi to úplne zbytočné, keď vieš tomu predísť ;)
Poslať Napísal: 04 Dec 2019, 10:05
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
olo niekde toto fakt môže byť zásadný problém, ale tak to kúrenie elektrinou stojí aj iné peniaze, keď si to porovnáš s drevom, s krbom, takže ja som názoru, že do krbu sa ísť oplatí, samozrejme do kvalitného ;)
ja som si šak našiel firmu z Komárna, o ktorej aj Miky písal nedávno, že sa na nich nakontaktoval a paráda je to, že ťa nenechajú v štichu, ale že ti poradia na komplet so všetkým, čo je potrebné ;)
Poslať Napísal: 03 Dec 2019, 06:54
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
Mialt ako záložný zdroj je to super v prípadoch keď elektrina niekde vypadáva často, mám známych čo s týmto majú problém, lebo bývajú pomaly v hore a tí keby nemali krb tak neviem si to celé predstaviť, niekedy sa stane, že sú aj celý deň bez elektriny a to tak fungovať v zime to nie je len tak :cry:
Poslať Napísal: 29 Nov 2019, 14:46
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
Mialt je to super..
Má to veľa výhod takéto doplnkové kúrenie..
Len je veľmi podstatné to akým spôsobom sa vo vložke kúri, aby napríklad sa nestalo, že bude pravidelne černieť sklo..
Poslať Napísal: 28 Nov 2019, 18:54
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
Čau...Tak v to dúfam, že to bude tak ako píšeš...Lebo už je to dlho čo sa tomu venujem a už by som chcel aby to bolo na poriadku...Aby sme krb mali aby som mal srdce na mieste...
Poslať Napísal: 26 Nov 2019, 11:49
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
Miky co ta dalej caka? Konecne budes vediet ako krb vyberat, co je podstatne, na co sa zamerat a budes mat aj lepsiu predstavu o cene, ze ako ta to priblizne chyti, to je podla mna super ;)
Poslať Napísal: 25 Nov 2019, 11:39
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
Čaute...Písal som vám pred niekoľkými mesiacmi...Nevedel som, čo urobiť, či dať krb alebo radšej z tej myšlienky popustiť...Snažil som sa prečítať si všetko, čo sa dalo...A došiel som k rozhodnutiu, že bude lepšie, keď sa priamo pozhováram s niekým z fachu...Kto mi bude vedieť vysvetliť kedy sa krb oplatí, aký a všetky veci okolo toho...Tak som sa nakontaktoval na Deltako...O tej firme som sa dozvedel tu...Takže ma čaká stretnutie s nimi a uvidíme, čo bude ďalej...
Poslať Napísal: 21 Nov 2019, 17:57
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
boris pre niekoho je krb ako záložný zdroj, pre niekoho je to ako doplnkové kúrenie, ktoré sa využíva najmä v prechodnom období, pre niekoho je to zdroj príjemnej atmosféry, každý si pri tom podľa mňa nájde niečo iné a aj rôzne dôvody na to, že prečo do krbu ísť.
Napríklad ja sa prikláňam jednoznačne k tomu, že krb je veľmi dobrý napríklad v októbri, septembri, keď sa vonku ochladí, príde nejaký dážď na pár dní a už neni tak teplo. Vtedy si prikúriť krbom je úplna paráda. Nemusíš spúšťať zapínať celé kúrenie v dome, ale stačí toto. Čiže aj ušetríš a je to viac menej bez starostí ;)
Poslať Napísal: 20 Nov 2019, 11:46
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
ahoj boris
..nemusi to byt ako zalozny zdroj, nemusi to byt len kvoli tomu..jasne, ze je to fajn ale neni to hlavny dovod..aspon ja to tak neberiem, pre mna je to benefit z dovodu, ze krb vykuri dom velmi rychlo..ze velku plochu za pomerne kratky cas..
Poslať Napísal: 18 Nov 2019, 14:45
 
 

Obsah fóra » Odoslať odpoveď


Skočiť na:  
Fórum používateľov portálu topreality.sk