Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Odoslať odpoveď
Odoslať odpoveď
Užívateľské meno:
Odoberať odpovede:
Vyplňte v prípade, pokiaľ chcete získavať odpovede z tejto témy na email.
Predmet:
Telo správy:
Sem vložte Vašu správu. Nesmie mať viac ako 60000 znakov. 

Smajlíky
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Veľkosť písma:
Farba textu
Možnosti:
BBCode je ON
[img] je POVOLENÉ
[flash] je ZAKÁZANÉ
[url] je VYPNUTÉ
Smajlíky sú POVOLENÉ
Zakázať BBCode
Zakázať smajlíky
Automaticky neprevádzať odkazy
Otázka
Kolko strán ma hracia kocka (slovom)?:
Táto otázka je prostriedkom na zabránenie automatických pokusov spambotov.
   
 

Prehľad témy - Dlažba pri bazén
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
...tých 25 rokov je niečím podmienených?...lebo napríklad pri kúrení čo som riešil, tak mi dajú dlhšiu záruku len po montáži školenými ľuďmi...preto ma zaujíma, že ako je to pri tomto??..
Poslať Napísal: 01 Jún 2020, 08:26
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
Čau Maniak..toto sa ti ani nečudujem, aj pre mňa to bolo podstatné..lebo deti sú v tomto nevyspitateľné..aj z tohto dôvodu mňa zaujalo riešenie Timbermax..že ten povrch je trvácny a aj protišmykový..že nemusím mať obavy ani keby naprší ani pri bazén, ani na terasu..a dobré je to, že je na této dosky dlhoročná záruka..že to nie je len dva roky, ale na farebnú stálosť je to až 25 rokov..čo nie je málo..
Poslať Napísal: 31 Máj 2020, 16:51
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
Oveff-akým materiálom voda nevadí?Dlažbe asi akurát tak.
Reeco-nad drevom ja osobne moc neuvažujem.Lebo videl som už viackrát ako vyzerá po rokoch a vábny pohľad to zrovna nebol.A mám veľký problém s tým,že by sa mohlo stať,že by z dreva do nohy zadrelo keďže sme zvyknutí chodiť na boso.
Janko-tohto sa bojím,ale mám pocit akoby to bola jediná taká možnosť,ktorá by vydržala.Že by jej voda nevadila.
Jugor-len drevoplast tiež drevo obsahuje,myslíš,že to sa nejako neprejaví na povrchu?
Poslať Napísal: 29 Máj 2020, 16:01
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
lukáš tá protišmykovosť bola aj pre mňa zvlášť doležitá a na nej som aj staval. Lebo ja z čoho som mal zásadnú obavu, tak to bolo, že decká sa budú naháňať a náhodou bude popršané alebo niečo a prasknú na zem. A úraz je na svete.
Radšej takým veciam predchádzať. Niekto si síce povie, že pri daždi predsa moc deti von nepôjdu, ale u nás je to práve naopak :mrgreen:
Poslať Napísal: 27 Máj 2020, 14:54
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
Janko jasné, že nemal, veď keď kupuješ, tak sa kukáš na štítky, ktoré to na sebe má a tými sa riadiť a veríš, že to proste tak je, nuž, ale neni...vyskúšaj pozrieť drevoplastové dosky napríklad pri tých nebudeš mať žiadny z týchto problémov...na tom by nemalo byť vidieť nič ani po daždi, že nejaké fľaky, ak nenasajú vodu a tiež aj ak sú ošetrené z vrchu tak sa na nich ani šmýkať nebude...
Poslať Napísal: 27 Máj 2020, 08:34
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
Jugor veď toto je to. A to si nemal šancu zistiť keď si to kupoval, že ako sa to bude správať. Viem o čom píšeš. Ja by som bol opatrný v takomto smere, dlažba určite k bazénu nie, aspoň teda u nás by to cezomňa neprešlo!
Poslať Napísal: 25 Máj 2020, 14:52
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
Čau oveff..ale sú aj exotické dreviny a tie viac znesú, že sa nevydujú..ale to už sú také ceny, že dovidenia..Tib-jurek mala by byť pre teba podstatná životnosť..protišmykovosť..záruka a tiež farebná stálosť..a prirodzene aj výdrž v takomto priestore pri bazéne..toto je všetko na čo musíš prizerať ak chceš aby to dobré bolo, možno sa zdá, že je toho veľa, ale ver mi, že keď dáš dôraz na všetko, tak nebudeš sklamaný..
Poslať Napísal: 25 Máj 2020, 12:40
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
Janko my sme si dali takú dlažbu pred dvere, máme tam taký kúsok pred dverami a potom dva schodíky...za jedno sme vybrali zlú farbu, lebo to na tom hneď všetko vidieť...ale to je zase o inom...ale ked sa stane, že podlaha ostane mokrá, že nám našľuhá tam dážď alebo to namrzne, tak to je ako kĺzisko a že protišmyková...
Poslať Napísal: 22 Máj 2020, 17:27
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
Niekto dáva aj klasickú exteriérovú dlažbu okolo, len pri tom treba dávať veľký pozor na bezpečnosť. Lebo pri mnohých píšu, že sú protišmykové, ale opak je pravdou. Málokedy to tak je že sa na takej dlažbe nešmýka.
A to je ten najväčší problém takého riešenia, ale je pravda, že dlažbe nejako neuškodí vody, to je na to akoby prispôsobené.
Poslať Napísal: 22 Máj 2020, 11:09
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
Drevo si vyzaduje aj starostlivost, pravidelnu udrzbu, lakovanie, brusenie a to pomaly kazdu sezonu, aby to ako tak vyzeralo. Len starosti s tym. A mas na to cas vobec nieco take robit?? Lebo ja nie :lol:
Poslať Napísal: 21 Máj 2020, 11:05
 
 

Obsah fóra » Odoslať odpoveď


Skočiť na:  
cron
Fórum používateľov portálu topreality.sk