Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Odoslať odpoveď
Odoslať odpoveď
Užívateľské meno:
Odoberať odpovede:
Vyplňte v prípade, pokiaľ chcete získavať odpovede z tejto témy na email.
Predmet:
Telo správy:
Sem vložte Vašu správu. Nesmie mať viac ako 60000 znakov. 

Smajlíky
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Veľkosť písma:
Farba textu
Možnosti:
BBCode je ON
[img] je POVOLENÉ
[flash] je ZAKÁZANÉ
[url] je VYPNUTÉ
Smajlíky sú POVOLENÉ
Zakázať BBCode
Zakázať smajlíky
Automaticky neprevádzať odkazy
Otázka
Kolko strán ma hracia kocka (slovom)?:
Táto otázka je prostriedkom na zabránenie automatických pokusov spambotov.
   
 

Prehľad témy - vstavané skrine - typy skríň
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: vstavané skrine - typy skríň
@Milan44 zvažovali sme aj stolára, ale kamoška mi vravela, že im jeden dohúkal kuchyňu, tak som chytila z toho paniku. Že ako by sme sa potom s ním doťahovali, keby sa nám niečo takéto prihodilo. Tak sme sa rozhodli, že to necháme normálne na klasickú firmu. Kontaktovali sme Samadu. To mi prišlo také lepšie vzhľadom na to, že tam máš normálne nejaké podmienky zmluvné a nie je to len na tom, že sa ústne s niekým dohodneš.
Poslať Napísal: 18 Okt 2021, 11:14
 Predmet príspevku: Re: vstavané skrine - typy skríň
A tak znie to celkom logicky. Ja som to myslel tak, aby si si vedel, kde by ťa to koľko vyšlo. S tým tie firmy rátajú, že nie každá cenová ponuka, ktorú vypracujú bude aj potvrdená. To sa neboj. Tak dobre potom, že si natrafil. Niekedy ozaj človek ani nedúfa a z ničoho nič príde takéto niečo. Kedy by si mal mať teda hotovo? Neviem vôbec, že ako dlho trvá dodanie takéhoto niečoho.
Poslať Napísal: 14 Okt 2021, 10:19
 Predmet príspevku: Re: vstavané skrine - typy skríň
Presne toto by som chcel, aby sa ten priestor maximálne využil. Nech je tá skriňa proste od stropu až po zem. Zbytočné mi bude nejaké voľné miesto na skrini. Radšej nech je to takto a všetko sa môže dnu podávať. Tomuto by som sa presne chcel vyhnúť. Nech nemusím strácať čas behaním po všetkých možných predajniach. Pretože aj tak si myslím, že by sme nenašli to, čo chceme. U koho ste si dávali vy vyrobiť? U nejakého stolára, či rovno ste oslovili nejakú firmičku? Kľudne ak máš nejaký tip, tak napíš. Aspoň by sme sa s tým pohli a bolo čím prv hotovo.
Poslať Napísal: 05 Okt 2021, 09:08
 Predmet príspevku: Re: vstavané skrine - typy skríň
práveže som to takto nechcel robiť. zbytočne vypisovať kade tade a dohadovať sa na niečom, keby som proste dopredu vedel, že potom ich odmietnem. preto ma potešilo, keď som našiel tohoto pána. popravde som ani nedúfal, že by mi odpísal. a nakoniec to tak dobre vypálilo, že som dal na neho. však už boli na tom zameraní ešte minulý mesiac. takže teraz čakáme, kým bude hotovo.
Poslať Napísal: 04 Okt 2021, 14:36
 Predmet príspevku: Re: vstavané skrine - typy skríň
@milan44 - najlepšie to takto vyriešiť vstavanou skriňou alebo teda šatníkom. Však to je v podstate jedno, ako sa to nazve. Veľká výhoda, že to máš ozaj na mieru, takže vieš využiť každý jeden centimeter miesta. My sme takto zháňali po obchodoch dávnejšie skrinku a to sme normálne už s metrom v ruke behali po predajniach a merali všetko, čo sme zbadali. Ale nič nebolo také, že by zapasovali. Tak sme si povedali tiež toto, že si dáme radšej vyrobiť na mieru a bude nás to stáť menej času a nervov.
Poslať Napísal: 23 Sep 2021, 14:01
 Predmet príspevku: Re: vstavané skrine - typy skríň
Zdravím vás vospolok. Potrebovali by sme, žena povedala, na chodbu nejaký šatník. Najlepšie teda vstavanú, lebo miesta tam veľa nie je. Po obchodoch nám je zbytočné behať, lebo je to taký rozmer, že ťažko nájdeme niečo, čo by presne do priestoru zapasovalo. Takže som otvorený všetkým nápadom a odporúčaniam.
Poslať Napísal: 22 Sep 2021, 08:14
 Predmet príspevku: Re: vstavané skrine - typy skríň
No ako teda stojíš s výberom? Našiel si si nejakú vhodnú firmu, ktorá by ti to vedela spraviť podľa predstáv? Niekedy nie je na škodu osloviť aj viacero a prípadne si dať vypracovať cenové ponuky, aby si získal lepší prehľad. Ja tak idem spraviť teraz pri dlažbe. Našiel som si viacero výrobcov, tak skúsim viacej z nich osloviť. Samozrejme si tiež takto zisťujem, či mi vie niekto poradiť z vlastnej skúsenosti.
Poslať Napísal: 21 Sep 2021, 09:47
 Predmet príspevku: Re: vstavané skrine - typy skríň
áno, aj na google aj na fb som si ich prelúskol, dokonca som aj napísal jednému človeku čo im tam komentoval post, tak že som aj aj vďaka nemu rozhodol :) budúci tyždeň prídu zamerať, som v práci a nechcem to nechať na manželku :)
Poslať Napísal: 14 Sep 2021, 13:22
 Predmet príspevku: Re: vstavané skrine - typy skríň
A recenzie si cital? Osobnu skusenost nemam, no co som o nich nasiel, tak je to seriozna firma s kavlitne odvedenou robotou, to sa dnes uz tak casto veru nevidi. Ja byt tebou dam si to aspon nacenit ked uz nic viac
Poslať Napísal: 13 Sep 2021, 13:39
 Predmet príspevku: Re: vstavané skrine - typy skríň
našiel som samadu, máte s nimi niekto skúsenosť, našiel som že robia kvalitné skrine a šatníky, no na nábytok som toho až toľko nenašiel, bol by som rád ak by sa mi niekto ozval kto má skúsenosť
Poslať Napísal: 10 Sep 2021, 13:58
 
 

Obsah fóra » Odoslať odpoveď


Skočiť na:  
Fórum používateľov portálu topreality.sk