Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 11 z 13 [ Príspevkov: 122 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Albero nábytok
 Poslať Napísal: 10 Jún 2019, 08:24 

Dani_ca16 píše:
Miryno25.2 :) To myslis akoze vazne, ze k nim chodi kazdy tyzden??? :shock: Ma tolko zvysneho casu, ze sa stiha motat po predajni kazdy tyzden? Ved ja ledva stiham ked pridem z roboty navarit a ked treba, tak nieco upratat a je vecer. Ma moj obdiv! :) Ked je prec, tak mas veget, co?? :lol: :D

..ona aj ked nema, tak si ho najde, aby sa mohla ist poprechadzat..ju to velmi bavi..a ked viem, ze iba tolko jej staci k radosti, tak jej to aj umoznujem:D:D..no aby si si nemyslela, ze nevari a neupratuje, ona stiha proste vsetko..tiez sa niekedy cudujem, ze ako, no je velmi sikovna;);)..presne, presne, mozem aspon oddychovat:D:D

Poslať Napísal: 10 Jún 2019, 11:16 

.gramlo.
vdaka za odpoved ale to vsetko viem.no chcela som vidiet realne fotky od zakaznikov,ktory maju od nich nejaky nabytok,vies?bratislavu mam dost od ruky,takze v najblizsej dobe sa mi tam nebude dat ist.preto si chcem cez net vybrat a segra by mi to isla objednat.jej verim,ma dobry vkus,nekupila by mi nieco skarede a nekvalitne.

Poslať Napísal: 12 Jún 2019, 12:27 

nerobí mi to problém Karolína ale daj mi ešte nejaký ten jeden deň na to...musím ti to odfotiť...

Poslať Napísal: 17 Jún 2019, 11:21 

už som si konečne našla čas Karolína a aj fotky nášho nábytku...bohužiaľ len z predajne, z domu ti sem nechcem pridávať...máme od nich túto manželskú posteľ + nočné stolíky, poličky do obývačky a lampu...(viď. fotografie)...
Obrázok
Obrázok

Poslať Napísal: 19 Jún 2019, 09:02 

Caro.lina
Aha, tak to som nevedel, ze to chces riesit tymto sposob. A myslis, ze to bude dobre? Lebo moja zena, ta chce vsetko vidiet na zivo, bez toho nic neobjedna!

Poslať Napísal: 21 Jún 2019, 12:31 

.agatha.
preco nechces z domu?bojis sa niecoho?postel mi pride taka obycajna ale vcelku pekna.no mne sa skor calunene paci,maju tam aj take?a ta polickova zostava je velice pekna,tu by som si vedela predstavit aj u nas doma.cenovo ta kolko vysla ta zostava?

.gramlo.
a co ja viem,verim sestre,tak snad zle nevyberiem.

Poslať Napísal: 24 Jún 2019, 14:22 

Agatha píše:
už som si konečne našla čas Karolína a aj fotky nášho nábytku...bohužiaľ len z predajne, z domu ti sem nechcem pridávať...máme od nich túto manželskú posteľ + nočné stolíky, poličky do obývačky a lampu...(viď. fotografie)...
Obrázok
Obrázok

MOZEM SA TA SPYTAT, KOLKO STE ZAPLATILI ZA POSTEL A NOCNE STOLIKY? PACI SA MI TO. A JE TO ESTE DOSTUPNE?

Poslať Napísal: 28 Jún 2019, 09:40 

mám obavy z toho, že keby som dala priamo z domu, tak by nás niekto mohol prísť vykradnúť, tak radšej súkromie nedávam na internet, vieš Karolína?...tá nás stála 500€, veď na obrázku je dokonca vidno ešte aj cenu..

za posteľ a nočné stolíky sme zaplatili 1 273€ syndia, keďže ide o posteľ z masívu...dostupná by mala byť a ak by ju nemali priamo na predajni, tak sa dá objednať...v tom žiadny problém nevidím..

Poslať Napísal: 08 Júl 2019, 13:11 

Agatha ale veď si sem nenapísala adresu, takže lupiči by nevedeli, kam majú ísť :lol: :lol:

Poslať Napísal: 21 Júl 2019, 09:31 

.agatha.
aha,no v poriadku.aj ked neviem,co ma postel spolocne s lupicmi.ale ked sa bojis,tak to respektujem.vidis,to som si akosi vobec nevsimla.az teraz,ked si ma na to upozornila.a maju v tom Albere aj calunene?si mi na to neodpovedala.

Stránka 11 z 13 [ Príspevkov: 122 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre