Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 36 z 40 [ Príspevkov: 392 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
 Poslať Napísal: 28 Máj 2019, 08:13 

Čau - to vlastne by sa menil ten vzduch tam, ale medzi tým by bolo potrebné vetrať hej? Ak teda si to viem správne predstaviť.
Píšete, že na tieto otázky mi najlepšie odpovie krbár, lenže kde nájdem takého, čo bude ochotný si so mnou nad to sadnúť? Vypočuť si ma a potom mi navrhnúť riešenia?
Myslel som, že vy mi pomôžete a ja potom už pôjdem na hotové vybrať krbovú vložku napríklad :mrgreen:

Poslať Napísal: 29 Máj 2019, 10:41 

Kde nájdeš takého? Poviem ti, že nájsť takého nie je jednoduché, ale ja som mal takéto priamo pod nosom a ani som o tom nevedel. Ešteže mám otca, ktorý mi otvoril oči. Skús sa obrátiť na Deltako. Ja som s nimi riešil všetko na komplet čo sa týkalo krbu.
Najskôr sme sa stretli, pozhovárali, že čo chcem, aký krb, aká je naša predstava a potom oni aj prišli pozreli, že kde čo sa bude robiť ako a šli do toho. A krb stojí a máme z neho zimu, čo zimu radosť :D

Poslať Napísal: 04 Jún 2019, 13:12 

Keď ono to niekedy takto býva.Že človek nevidí to čo má na dosah,to čo má pod nosom.Mne sa páči aj ten ich showroom čo majú.Že vidíš tam tie vložky ako vyzerajú.To je fajn lebo je to predsa iné ako keď si máš len podľa obrázku urobiť predstavu.

Poslať Napísal: 06 Jún 2019, 10:40 

Tak obrázok je jedna vec, ale ten vzhľad tej vložky ani nie je taký podstatný. Podstatnejšie sú tie parametre a to akým systémom sú vložky vybavené.
Napríklad tá firma, o ktorej Labmer písal tak majú svoje vložky s vlastným systémom spaľovania. FULL HEAT systém funguje tak, že nespálené plyny zo spaľovacej komory sa zhromaždia v tzv. kupole, kde sa znova zapália. Táto technológia umožňuje maximalizáciu využitia energie a zníženie emisií.
Čo je pre užívateľa, pre nás veľkou výhodou ;)

Poslať Napísal: 11 Jún 2019, 08:12 

V praxi to vyzerá asi tak, že vlastne teplo je cítiť aj keď už nevidieť oheň :)))

Poslať Napísal: 13 Jún 2019, 13:59 

Tak ako píšeš, tak je to v praxi, ale podstatné je, že je to veľmi ekonomický systém ;)

Poslať Napísal: 17 Jún 2019, 10:00 

teraz majú aj nejakú novinku, čo sa týka krbových vložiek. Tento systém, o ktorom ste písali je super, máš zmysel, je to efektívne pre užívateľa. No teraz čo majú tak sú tie vložky ešte viac prepracované, tá technológia je tak robená aby za žiadnych okolností sa napríklad dym nedostal do miestnosti, do priestoru ;)

Poslať Napísal: 20 Jún 2019, 07:55 

..inak to je velmi dolezite, aby to neslo do priestoru. Ale to tiez vie ovplyvnit aj sposob akym sa kuri aj akym sa rozkuruje ohen.

Poslať Napísal: 25 Jún 2019, 11:17 

to áno, ale ide aj vyhotovenie krbovej vložky, o to ako je utesnená a kopu iných vecí, ale toto čo si písal, že rozkurovanie to je tiež podstatné, ale myslím, že to si uvedomujú krbári aj preto ohľadne toho sa snažia človeka oboznámiť pri kúpe, pri výbere ;)
Lebo ide aj o uloženie dreva v ohnisku ;)

Poslať Napísal: 28 Jún 2019, 08:06 

Rikarc neni to len o tom systéme, poviem ti, že áno je to aj o ňom, ale celkovo tie Deltako krbové vložky sú poriadne prepracované, že výrobcovia mysleli na všetko, najmä aby pre užívateľa bol ten krb komfortný. Aby to bolo bez starostí a aby človek mal z neho zážitok ;)

Stránka 36 z 40 [ Príspevkov: 392 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre