Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 8 z 19 [ Príspevkov: 190 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 19  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperácia - áno, nie?
 Poslať Napísal: 12 Jún 2019, 07:34 

Čau..jasné..VPL 15K TOP..toto je konkrétne jednotka, ktorá si ma získala..zahŕňa riadené vetranie, kúrenie a taktiež aj chladenie..to je vec na ktorú sa teraz na leto asi najviac teším..lebo čo som si zisťoval, tak to chladenie má v lete fakt efekt a čo je hlavné pre mňa, že nebudem musieť vetrať oknami a zbytočne teplo púšťať dnu.. :mrgreen:

Poslať Napísal: 13 Jún 2019, 16:14 

..ďakujem za tie informácie, čo ste mi napísali ohľadne tej anódy..nevedel som, že je to také podstatné a najmä som nevedel, že to vie toľko vecí ovplyvniť..že skrz to môžu vzniknúť problémy..to by mi ani len nenapadlo..a už vidím ako by prišiel problém a stroskotalo by to všetko len na mojej nevedomosti..

Poslať Napísal: 14 Jún 2019, 12:14 

Čau Gor..myslím, že to by si nebol sám..tiež ja neviem akoby som si sám poradil už len s výberom tej jednotky..som rád, že už som vybral..že už môžeme zase sa posunúť ďalej a venovať pozornosť iným veciam, lebo mi to vzalo veľa času, ale musím povedať, že som sa naučil aj mnoho nových vecí..

Poslať Napísal: 17 Jún 2019, 12:46 

..akým iným veciam?..čo ďalej ťa čaká??..

Poslať Napísal: 18 Jún 2019, 10:03 

Gor89: Tak pokiaľ by si si pravidelne aspoň servis volal, dával robiť tie prehliadky, tak by sa nič nestalo. Lebo technici by ti to včas vymenili a ty by si ani nevedel. Ale tak aspoň teraz vieš, že čo je také náchylné, čo sa pri prehliadke robí a tiež aj to, že prečo vlastne je to vhodné a podstatné.
Je dobré keď si vieš zohnať servis k značke, ktorú máš a servis, čo ozaj je fajn, že schopný, že tí technici vedia, čo robia.

Poslať Napísal: 19 Jún 2019, 12:26 

Ubiko pri dome je toho kvantum, čo treba vyriešiť. Čomu treba venovať pozornosť. Takže ja sa ani nečudujem, že je na jednej strane aj rád, že niečo už má vybavené a môže sa posunúť ďalej. Predsa len okolo domu bude asi stále čo riešiť, tam sa robota furt nájde.

Poslať Napísal: 21 Jún 2019, 06:30 

Čau Ubiko..ani sa nepýtaj je toho kvantum..myslel som, že výber rekuperácie bude pre mňa strop, čo sa týka vecí, o ktorých som nemal páru..lenže postupne prichádzam na to, že to bolo ešte v pohodke..ale tak to najmä vďaka tejto diskusii..že som si prečítal na čo sa zamerať, aká značka je spoľahlivá..a najmä som prišiel na to, že Nilan ako výrobca rekuperácii ozaj myslí na všetko..že jednotky sú tak do podrobna prepracované, tak kvalitne..že človek ozaj s tým nemá starosti a môže si užívať ten komfort, ktorý mu tá jednotka prinesie..

Čau Klement..myslím, že máš pravdu..servis pravidelný, teda prehliadka stojí nejaké tie peniaze, ale za seba môžem povedať, že si myslím, že sú to dobre investované peniaze..pretože servisáci majú potrebné znalosti a presne vedia, čo skontrolovať..čo vymeniť..takže ja to beriem ako fajn investíciu..

Poslať Napísal: 24 Jún 2019, 10:26 

- dlhšie som tu nebol, ale dostal som sa k tomu ovládaciemu panelu, čo ste mi poslali, nevedel som si to celkom predstaviť, že jak to vyzerá, už aspoň toto viem. lukáš ty si prezeral viacero značiek? -

Poslať Napísal: 26 Jún 2019, 07:43 

Mohli by ste mi napísal k tomu umiestneniu rekuperácie prosím? Že ako je to vhodné? Ako by to bolo najlepšie? Kde ju mať?

Poslať Napísal: 27 Jún 2019, 06:26 

ganer secko je to len o tom ako sa ty rozhodnes..kde ju chces mat..posielam ti fotku ako kde mame my tu nasu jednotku umiestnenu..kam sme ju dali..je ale podla mna podstatne aby bola za dverami..nehovorim ze je nejako hlucna ale pocas prevadzky vydava iste zvuky a preto je lepsie ked je napriklad v technickej miestnosti alebo v nejakej kotolni..

Obrázok

Stránka 8 z 19 [ Príspevkov: 190 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 19  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre