Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 8 z 8 [ Príspevkov: 76 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperácia - áno, nie?
 Poslať Napísal: 12 Jún 2019, 07:34 

Čau..jasné..VPL 15K TOP..toto je konkrétne jednotka, ktorá si ma získala..zahŕňa riadené vetranie, kúrenie a taktiež aj chladenie..to je vec na ktorú sa teraz na leto asi najviac teším..lebo čo som si zisťoval, tak to chladenie má v lete fakt efekt a čo je hlavné pre mňa, že nebudem musieť vetrať oknami a zbytočne teplo púšťať dnu.. :mrgreen:

Poslať Napísal: 13 Jún 2019, 16:14 

..ďakujem za tie informácie, čo ste mi napísali ohľadne tej anódy..nevedel som, že je to také podstatné a najmä som nevedel, že to vie toľko vecí ovplyvniť..že skrz to môžu vzniknúť problémy..to by mi ani len nenapadlo..a už vidím ako by prišiel problém a stroskotalo by to všetko len na mojej nevedomosti..

Poslať Napísal: 14 Jún 2019, 12:14 

Čau Gor..myslím, že to by si nebol sám..tiež ja neviem akoby som si sám poradil už len s výberom tej jednotky..som rád, že už som vybral..že už môžeme zase sa posunúť ďalej a venovať pozornosť iným veciam, lebo mi to vzalo veľa času, ale musím povedať, že som sa naučil aj mnoho nových vecí..

Poslať Napísal: 17 Jún 2019, 12:46 

..akým iným veciam?..čo ďalej ťa čaká??..

Poslať Napísal: 18 Jún 2019, 10:03 

Gor89: Tak pokiaľ by si si pravidelne aspoň servis volal, dával robiť tie prehliadky, tak by sa nič nestalo. Lebo technici by ti to včas vymenili a ty by si ani nevedel. Ale tak aspoň teraz vieš, že čo je také náchylné, čo sa pri prehliadke robí a tiež aj to, že prečo vlastne je to vhodné a podstatné.
Je dobré keď si vieš zohnať servis k značke, ktorú máš a servis, čo ozaj je fajn, že schopný, že tí technici vedia, čo robia.

Poslať Napísal: 19 Jún 2019, 12:26 

Ubiko pri dome je toho kvantum, čo treba vyriešiť. Čomu treba venovať pozornosť. Takže ja sa ani nečudujem, že je na jednej strane aj rád, že niečo už má vybavené a môže sa posunúť ďalej. Predsa len okolo domu bude asi stále čo riešiť, tam sa robota furt nájde.

Stránka 8 z 8 [ Príspevkov: 76 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre