Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 24 z 28 [ Príspevkov: 271 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 10 Jún 2019, 08:28 

iva@mark píše:
Miryno25.2:-)

Heej referencie by bodli vhod. Môžeš mi napísať aj ktoré konkrétne máte od nich? Pozreli by sme si to na nete. Kamaráti nám o tejto značke hovorili, tak od nich vieme, že taká vôbec aj existuje. Lebo predtým sme o nej vôbec nevedeli. Ale tak to ako so všetkým. Keď niečo nepotrebuješ, tak sa o to ani nezaujímaš, no nie je tak? Lenže teraz nejaké tienenie súrne potrebujeme, tak sme sa pustili do zisťovania!

..jj, mame ext. zaluzie cetta 50, vyrobca Isotra (no to ti asi doslo, ked pisem v tejto teme ale radsej som napisal, aby sme sa hned pochopili)..vy ste o nej nevedeli?:O:O..tak to sa normalne cudujem, lebo je dost znama..no viac v Cesku ako tu u nas..na to, ze prvykrat idete vyberat, tak ste hned dobre trafili:):)..

Poslať Napísal: 10 Jún 2019, 13:22 

Miryno25.2:-)

Heeej, to mi veru došlo, to si nemusel ani písať, ale tak nevadí. Idem si ich pozrieť, že ako vyzerajú. Veď som aj pozerala, že majú viacej predajní v Česku.

Poslať Napísal: 11 Jún 2019, 11:02 

Ahojte. Momentálne sa rozhodujeme medzi žalúziami od Ekoprofil a od Isotry. Vidím, že na značku Isotra je tu kopu pozitívnych skúsenosti, no aj napriek tomu, by som chcela zistiť, či niekto má aj od tej druhej firmy a prečo ste sa práve pre Isotru rozhodli? Budem vďačná za každú jednu správu a pomoc, s pozdravom Melánia K.

Poslať Napísal: 12 Jún 2019, 12:25 

s týmto tvojim výrokom Gramlo na 100% súhlasím!...

Poslať Napísal: 14 Jún 2019, 09:13 

Melánia26 píše:
Ahojte. Momentálne sa rozhodujeme medzi žalúziami od Ekoprofil a od Isotry. Vidím, že na značku Isotra je tu kopu pozitívnych skúsenosti, no aj napriek tomu, by som chcela zistiť, či niekto má aj od tej druhej firmy a prečo ste sa práve pre Isotru rozhodli? Budem vďačná za každú jednu správu a pomoc, s pozdravom Melánia K.

Tu prvu firmu vobec nepoznam ale tu druhu velmi dobre, kedze od nich mame aj my tienenie. Takze ti bude asi jasne, ze som skor za tu druhu, lebo o nej ti viem viacej toho napisat, ked mam osobne skusenosti.

Poslať Napísal: 17 Jún 2019, 09:05 

Pechyn. Poviem ti pravdu, že ani ja ich moc nepoznám ale jedna kamarátka má od nich tienenie, tak preto som sa chcela aj na nich informovať. A aké tienenie od nich máte? Iba nejaké klasické žalúzie alebo niečo iné? Mohol by si mi niečo viac napísať, ak máš teda čas. Budem ti veľmi vďačná.

Poslať Napísal: 19 Jún 2019, 09:00 

Agatha
To som skutocne rad, ze suhlasis.

Poslať Napísal: 21 Jún 2019, 09:18 

Melánia26 píše:
Pechyn. Poviem ti pravdu, že ani ja ich moc nepoznám ale jedna kamarátka má od nich tienenie, tak preto som sa chcela aj na nich informovať. A aké tienenie od nich máte? Iba nejaké klasické žalúzie alebo niečo iné? Mohol by si mi niečo viac napísať, ak máš teda čas. Budem ti veľmi vďačná.

Vsak jasne, treba si dopredu vsetko zistit az potom objednavat, to ti kvitujem. My mame vonkajsie zaluzie. Stavali sme si novy dom, takze hned sme si dali preklady take, aby sme mohli mat aj vonkajsie tienenie. Viac sa nam to paci a da sa povedat, ze teraz to je aj trendy, ale to isto vies. Kludne ti mozem aj viac informacii poskytnut, len sa pytaj, co ta zaujima aby som odveci nerozpraval.

Poslať Napísal: 25 Jún 2019, 08:33 

ahojte, viete nam prosim poradit, momentalne robime zakladovu dosku a potrebujeme vediet ake preklady objednat nad okna, chceme mat exterierove rolety, take aby ten bubon nebolo vidno. murivo bude tehla 30 cm + zateplenie 15 cm. a potom nasledne by sme boli radi, keby ste nam poradili od koho zobrat exterierove rolety, aby boli kvalitne a dobre pasovali do tych prekladov.

Poslať Napísal: 27 Jún 2019, 16:06 

Pechyn. Napadla ma zatiaľ jedna otázka a to taká, že či oni robia presne na mieru žalúzie alebo majú len typizované. Lebo ma normálne vystrašili, či som si to zistila.

Stránka 24 z 28 [ Príspevkov: 271 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre