Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 40 z 45 [ Príspevkov: 444 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 45  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
 Poslať Napísal: 16 Máj 2019, 10:43 

Myslím, že na to by si doplatil len ty sám. Nik iný. Neviem prečo sa do toho chceš púšťať sám, keď poriadne nič o týchto veciach nevieš. Pre mňa je to úplne nepochopiteľné!

Poslať Napísal: 21 Máj 2019, 14:05 

Nie je to len pre teba nepochopiteľné ani ja tomu nerozumiem. Krb je vec, ktorú by mal robiť človek, čo má skúsenosti v tomto smere. Ktorý vie ako krb funguje. Aké sú krbové vložky, na akom princípe fungujú a podobne. Je to podľa mňa veľmi podstatné!

Poslať Napísal: 24 Máj 2019, 11:10 

Hej?...Vy ste sa stretli s tým, keď si človek sám robil krb?...Myslím s nejakou negatívnou skúsenosťou?...

Poslať Napísal: 27 Máj 2019, 10:40 

TAK UZ LEN KED V ZIME POZERAS SPRAVY TAK PODLA MNA VIDIS TIE PRIPADY. ZE NIE KAZDY JE STASTNY. ZE MNOHYM LEN TAK Z NICOHO NIC ZHORI DOM. A PRITOM TO CELKOM NENI TAK Z NICOHO NIC. NAD TYM SA TREBA ZAMYSLIET.

Poslať Napísal: 30 Máj 2019, 18:45 

Hos áno stretol som sa s tým, nie na vlastnej koži, ale mám známeho čo na to doplatil. Našiel si návody na nete a podľa toho išiel. Niekde sa dočítal, že je v podstate jedno aký materiál sa použije na stavbu krbu, takže hľadal možnosti, že kde jak ušetriť no a tam potom postupne nastal problém. Pretože ten materiál nebol určený na to aby zvládol také vysoké teploty akým bol vystavovaný. Takže práca krbárov ti poviem otvorene, že má zmysel. Keby to vedel robiť každý tak to robí, lenže opak je pravdou. Nám robila na komplet krb firma, máme Deltako krbovú vložku a poviem ti, že som rád, že som sa poučil z cudzích chýb a nemusel som sa z vlastných. Lebo to by ma stálo aj čas, aj nervy a tiež aj viac peňazí :shock:

Poslať Napísal: 03 Jún 2019, 07:29 

Risso akú vložku napokon ste vybrali? Napíšeš nám o tom čosi??

Poslať Napísal: 05 Jún 2019, 10:16 

Myslíš veľkosť vložky alebo značku alebo čo?
Veľkosť záleží od výkonu ;-)

Poslať Napísal: 10 Jún 2019, 10:17 

..vyberať veľkosť podľa toho, čo sa nám páči neni šťastné riešenie. Pretože nás tým pádom môže prekvapiť výkon vložky. Môže sa stať, že bude silná na naše možnosti, na náš dom a to moc príjemné nie je. Rovnako ako nie je príjemné ak je zase slabá. Treba vybrať optimálny výkon a tým pádom aj optimálnu veľkosť.

Poslať Napísal: 12 Jún 2019, 10:51 

Risso jasné, že to má význam. Keby to nemalo, tak myslím, že by krbári ani nemuseli byť. Keby si to vedel ktokoľvek doma spraviť. Že postaviť krb.
Je iné keď krbári s vložkami robia dennodenne a vedia aj ako fungujú, aj aké problémy môžu nastať a podobne.
To ako funguje vložka, aké je spaľovanie to nie sú zanedbateľné veci!

Poslať Napísal: 14 Jún 2019, 09:02 

Čaute...Chceli sme krb...Teda taká bola prvotná vízia, ale čoraz viac sa zamýšľam nad tým, či ozaj do toho ísť...Pretože skôr sa mi krb spája s nejakou chatou a nie novým moderným domom...Zaujímali by ma skúsenosti a tiež váš pohľad ak máte niekto teda v novostavbe krb...Išli by ste do toho znovu alebo skôr nie?...A prečo...Ďakujem...

Stránka 40 z 45 [ Príspevkov: 444 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 45  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre