Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 11 z 11 [ Príspevkov: 102 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vetranie a rekuperácia
 Poslať Napísal: 10 Jún 2019, 08:19 

Romaness píše:
@olipar: to viem, ze ich je dost vela, pozeral som na googli. aaa ja asi nebudem spekulovat, tiez uvazujem nad znackou Wolf. ich tie vetracie jednotky sa mi zatial najviac pozdavaju a aj co som si na nete cital referencie, tak dobre. este sa rozhodne podla ceny, ale zatial na 85% som nakloneny k nim.

..niekedy sa neoplati podla ceny rozhodovat, to mi ver!...lebo co, vyberies tu, na ktoru ti daju najnizsiu cenu?..to potom mozes pocitat s tym, ze kvalita nebude moc dobra..radsej sa rozhoduj na zaklade skusenosti ludi..ako napriklad tu co ti poradia, ake maju skusenosti alebo na inych takychto forach..ved v dnesnej dobe je ich dost vela..drzim palec aby si sa spravne rozhodol, lebo je to investicia na dlheeee roky..

Predmet príspevku: Re: Vetranie a rekuperácia
 Poslať Napísal: 14 Jún 2019, 07:27 

@Miryno25.2: nee, ja chcem vybrat taku zlatu strednu cestu a hlavne budem dbat na to, aby rekuperacna jednotka bola kvalitna a mala dobre funkcie!

Stránka 11 z 11 [ Príspevkov: 102 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre