Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 11 z 11 [ Príspevkov: 110 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vetranie a rekuperácia
 Poslať Napísal: 10 Jún 2019, 08:19 

Romaness píše:
@olipar: to viem, ze ich je dost vela, pozeral som na googli. aaa ja asi nebudem spekulovat, tiez uvazujem nad znackou Wolf. ich tie vetracie jednotky sa mi zatial najviac pozdavaju a aj co som si na nete cital referencie, tak dobre. este sa rozhodne podla ceny, ale zatial na 85% som nakloneny k nim.

..niekedy sa neoplati podla ceny rozhodovat, to mi ver!...lebo co, vyberies tu, na ktoru ti daju najnizsiu cenu?..to potom mozes pocitat s tym, ze kvalita nebude moc dobra..radsej sa rozhoduj na zaklade skusenosti ludi..ako napriklad tu co ti poradia, ake maju skusenosti alebo na inych takychto forach..ved v dnesnej dobe je ich dost vela..drzim palec aby si sa spravne rozhodol, lebo je to investicia na dlheeee roky..

Poslať Napísal: 27 Jún 2019, 21:18 

@Miryno25.2: nee, ja chcem vybrat taku zlatu strednu cestu a hlavne budem dbat na to, aby rekuperacna jednotka bola kvalitna a mala dobre funkcie!

Poslať Napísal: 01 Júl 2019, 10:16 

Romaness moj maly skromny nazor je, ze ked sa rozhodnes pre nich, dobre spravis. A cenovu ponuku uz mate? Uz hadam aj hej, ked ubehol mesiac, co?

Poslať Napísal: 04 Júl 2019, 13:29 

Ak hľadáš to, čo si napísal Roman, tak jednoznačne sa obráť na Wolf a budeš to mať. Ich produkty sú fakt nubmer one na trhu. My máme od nich rekuperáciu a aj tepelné čerpadlo. Už to bude rok a pol a doposiaľ sme nemali žiadny problém. A ešte sa aj ľahko nastavujú ich produkty, jednoduchá manipulácia - to je veľká výhoda...

Poslať Napísal: 09 Júl 2019, 09:41 

@Olipar: jasne, cenovu ponuku uz mame. asi za 5 dni som ju uz mal na e-maily. dost rychlo ju vypracovali, az som sa cudoval. a aj sme sa rozhodli pre nich.

@Drahuši88: vdaka za nazor. budeme brat od nich rekuperacnu jednotku. cena je sice vysoka ale aj ine firmy by nam to na tolko vypocitali, takze to uz je jedno a ked o tejto znacke vela dobreho pocuvam, tak snad nebude ziadny problem. aj o tej manipulacii mi uz vraveli. to je len dobre, aspon to aj draha bude vediet obsluhovat. tak vdaka este raz vsetkym, ktory mi tu radili! vdaka vam som sa vedel lepsie rozhodnut.

Poslať Napísal: 15 Júl 2019, 08:56 

@Romaness: A akú Vám dali cenu, ak to nie je tajné? :-)

Poslať Napísal: 23 Júl 2019, 07:11 

@all konecne sa tu nasli ludia, ktory maju alebo si idu davat rekuperacny system vetrania znacky Wolf...na Slovensku to je este taka menej znama znacka ale myslim, ze by mala byt znama, lebo to je fakt KVALITA!...my mame uz dva roky a uplna parada...vsetko ide tip top...takze kto sa este len rozhoduje, tak jednoznacne odporucam..

Poslať Napísal: 29 Júl 2019, 06:37 

jergy ze malo znama znacka?...tak to vobec nie!...ja osobne ich poznam uz dlhsie a v dome mam od nich aj tepelne cerpadlo a tiez rekuperaciu...

Poslať Napísal: 05 Aug 2019, 08:42 

@Kamilla271188: nie je to tajne, nema byt preco. cenu nam dali 7 430€ uz uplne so vsetkym. este za priplatok sme si mohli dat CO2 snimac, ale nedali sme si. snad nam to po case nebude chybat.

Poslať Napísal: 24 Aug 2019, 01:42 

@Romaness: A to je čo vlastne ten CO2 snímač? Cena je vcelku dobrá, myslela som si, že mi napíšeš okolo 10 tisíc, že ste platili.

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 24 Aug 2019, 01:42

Stránka 11 z 11 [ Príspevkov: 110 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre