Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 7 z 13 [ Príspevkov: 129 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperácia - áno, nie?
 Poslať Napísal: 24 Máj 2019, 08:22 

..takže je to veľmi podstatné podľa toho, čo píšete..ako prebieha taká výmena?..ako sa to mení?..o tom mi neviete napísať?..

Poslať Napísal: 28 Máj 2019, 06:54 

uz pri kontrole je to tak, ze je potrebne odpustit cast vody v nadrzi a potom anodu vysrobovat ;)
myslim si, ze su ludia, ktori to daju, ze si to proste sami vymenia, avsak osobne v tomto smere ja preferujem nechat to na servis, ked oni sa tomu venuju ;)

Poslať Napísal: 29 Máj 2019, 09:19 

Taniel: Jasné, je to aj o tej zručnosti, o tej šikovnosti. Ale do jednotky ako takej sa zasahovať neoplatí. Načo zbytočne si vytvoriť nejaký problém alebo čosi.
Najmä keď si vezmeš, že napríklad Nilan, čo my máme od nich rekuperáciu, tak zabezpečujú aj kompletný servis, takže nemusím riešiť nič. Nemusím sa ja sám ničoho chytať. Od niektorých vecí dám radšej ruky preč. Najmä keď už som do toho zainvestoval.

Poslať Napísal: 30 Máj 2019, 17:02 

Gor to ako sa mení tá anóda mne osobne je ani nie že jedno, ale ja to dám do rúk servisným technikom, takže sa tým nezaťažujem.
Keď som sa rozhodol, že pôjdeme do rekuperácie a veci okolo toho, tak ma zaujímalo to, o čo sa budem musieť starať. To znamená, že pre mňa je prioritné to, že viem ako sa menia filtre, prečo je potrebné ich meniť a taktiež kedy. Ostatné veci nechám radšej na skúsených ľudí ;)

Poslať Napísal: 03 Jún 2019, 09:07 

Čiže by mi tým mohli vzniknúť zbytočné výdavky hej? Akože navyše.
Tak tomu by som sa chcel vyhnúť, to dobrovoľne by toto zanedbal asi len blázon. Som rád, že ste mi o tom napísali. Že viem sa na to pripraviť a dať si na to bacha.

Poslať Napísal: 04 Jún 2019, 14:51 

- mohli by ste mi niekto poslať fotku prosím že ako vyzerá ovládací panel? aby som si to vedel predstaviť? že čím vlastne sa korigujú tieto veci v dome?? díky -

Poslať Napísal: 05 Jún 2019, 20:32 

..myslim, ze to nebude nejako velke, ci z akeho dovodu sa na to pytas?..to bude asi len na stene nejaky ten panel..ale tak je pravda, ze fotka by aj mna potesila..aby som mal o tom realnu predstavu..

Poslať Napísal: 06 Jún 2019, 07:44 

jasne, posielam ti fotku toho jak to vyzera, snad to bude dobre vidiet a pomoze vam to ;)
je to uplne v pohode, co sa tyka velkosti a aj ovladania :)

Obrázok

Poslať Napísal: 10 Jún 2019, 08:48 

Čaute..no ja som sa vám síce dlhšie neozval, ale to preto, že som sa snažil to vybaviť..aby to bolo spravené čo najskôr..takže rekuperáciu už máme vybratú..už sa teším na leto..na teplo jak vyskúšame to chladenie, čo má jednotka, ktorú sme vybrali..dúfam, že to bude efektívne..minulý rok som bol z vyššich teplôt na nervy, ale teraz už nie..už som taký kľudnejší..

Poslať Napísal: 11 Jún 2019, 06:23 

- lukas ak by ti nevadilo mohol by si mi poslat, ze aky typ rekuperacie si vybral? co ta oslovilo? lebo pozeral som uz mnozstvo znaciek, jednotiek a musim povedat, ze je toho kvantum a kazda ma nieco ine -

Stránka 7 z 13 [ Príspevkov: 129 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre