Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 24 z 24 [ Príspevkov: 239 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná sedačka
 Poslať Napísal: 15 Máj 2019, 12:44 

HEHE, TAK TERAZ SOM SI NENI ISTA, CI TAKU AZ POHODLNU SEDACKU CHCEM, BUDE AJ TEN MOJ FURT SPAT:D:D:D OKEY JASNE, POCKAM SI. A KDEZE STE BOLI? TAKTO SA SKRYVAS PRED KUPACMI?:D:D

Poslať Napísal: 22 Máj 2019, 14:04 

Dobrý deň:-)

Máte niekto sedaciu súpravu od Eurosofy? Ich ponuka sa nám dosť páči, no bodli by nejaké referencie, aby sme sa vedeli ľahšie a rýchlejšie rozhodnúť, keďže doposiaľ nemáme žiadne info o ich kvalite.

Vopred ďakujem:-)

Poslať Napísal: 23 Máj 2019, 14:44 

@iva@mark vies kolki ludia predtebou napisali, ze maju od nich sedacku? Skus si precitat spravicky aj spred mesiaca ci dvoch. No ked som si uz vsimla tvoju spravicku, tak ti napisem, ze i my mame od nich. Mozes sa pytat cokolvek, rada poradim ;) :)

Poslať Napísal: 04 Jún 2019, 08:36 

Ahoj Monika:-)

Vážne? Tak s tým som nerátala, no ďakujem že si mi to napísala, pôjdem si prečítať. Mám teraz trochu voľného času, tak sa na to mrknem. Chcela by som počuť, ako ti ich služby vyhovovali. Koľko trvalo dodanie sedačky, či si si mohla vybrať akýkoľvek poťah, atď. Všetko ma zaujíma:-)

Poslať Napísal: 07 Jún 2019, 10:16 

Perla ;) Ale chci, je to super mať takú pohodlnú sedačku :) Jasné, my každý rok na Veľkú noc ideme preč, my to moc neprežívame. Boli sme v Jasnej, tam sme veľa toho pobehali a bolo super. Aspoň som si oddýchla a nemusela som celé sviatky stáť v kuchyni pri hrncoch. Musím ti už tú fotku poslať, len teraz som zase v práci. Večer sa mi to už snáď podarí!

Poslať Napísal: 14 Jún 2019, 10:50 

ALE JASNE, ZE CHCEM A MUSIM SA TI POCHVALIT, ZE SME U NICH UZ AJ VYBRALI SEDACKU:):):) PODLA MNA SA TEJ FOTKY ANI NEDOZIJEM:D:D:D

Poslať Napísal: 19 Jún 2019, 11:43 

Nazdaar ludia!
- podla coho viete povedat, ze je sedacka kvalitna?
- mala by mat nejake znaky, abo co?
- chcem ist kupit nejaku, no my vobec nevieme, podla coho vyberat
- mohli by ste mi v tom pls poradit? dik.

Poslať Napísal: 24 Jún 2019, 11:10 

Vraťo_M píše:
Nazdaar ludia!
- podla coho viete povedat, ze je sedacka kvalitna?
- mala by mat nejake znaky, abo co?
- chcem ist kupit nejaku, no my vobec nevieme, podla coho vyberat
- mohli by ste mi v tom pls poradit? dik.

Ahoj ;) Úplne sa to nedá povedať. No poviem ti, že keď sme vyberali sedaciu súpravu, tak sme veľa predajní pobehali. Vybrala som si viac sedačiek a potom som si na internete prečítala aj referencie. Tie mi veľmi pomohli. Samozrejme, že som prihliadala na to, či je sedačka pohodlná, mäkká a či je kvalitne prešitá. Iba takto ti viem odpovedať na tvoje otázky.

Poslať Napísal: 16 Júl 2019, 03:02 

Valeria1989!
- takze si sa viac menej riadila podla referencii, ano?
- a z kade ste vybrali?
- ktora predajna ti prisla ako najlepsia?

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 16 Júl 2019, 03:02

Stránka 24 z 24 [ Príspevkov: 239 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre