Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 10 z 10 [ Príspevkov: 99 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Nová strecha na starom dome
 Poslať Napísal: 20 Máj 2019, 13:15 

Maky píše:
mas pravdu Rudo, aj my sme cez vikend dospeli k tomuto istemu nazoru, ze to radsej vsetko vymenime teraz, ked bude bordel ako potom neskor, ked uz budeme byvat.. bolo by to komplikovanejsie neskor... zatial nemam ziadnu cenovu ponuku ale cca pocitam, ze by sme sa mohli zmestit do 10 000€.. no ak niekto vie poradit, tak budem rad.. aj ohladom cien a taktiez aj ohladom dodavatelov...

dobre ste sa rozhodli - na začiatku treba všetko poriadne spraviť. ak by si potreboval nejaké rady aj ohľadom krytiny a iných vecí čo sa strechy týka, tak kľudne píš. Vcelku dobre sa do toho vyznám.

Poslať Napísal: 31 Máj 2019, 10:33 

potreboval by som rady Chemlon!.. budem rad ak mi poradis, ktora stresna krytina je najlepsia.. vobec nemam zatial prehlad o tychto veciach, akosi nic nestiham.. vcera som sa s kamosom bavil o plechovych strechach ale bohvie ako sa mi nepozdvaju... bojim sa trochu ist do takej... co odporucas?...

Poslať Napísal: 03 Jún 2019, 13:03 

.to je take tazke vybrat strechu?myslela som si,ze na kazdy dom moze ist akakolvek stresna krytina.netusila som,ze na tolko veci treba prihliadat pri vybere.

Poslať Napísal: 19 Jún 2019, 18:40 

Hosť píše:
.to je take tazke vybrat strechu?myslela som si,ze na kazdy dom moze ist akakolvek stresna krytina.netusila som,ze na tolko veci treba prihliadat pri vybere.

nooo to veru je! Ani si nevies predstavit, na kolko veci treba prihliadat pri vybere stresnej krytiny. Je to predsa len vacsia investicia a treba vybrat hned na zaciatku co najlepsiu, aby potom minimlane 20 a viac rokov sluzila a nebolo treba na nej nic opravovat. A este ked v dnesnej dobe je tolko druhov, tak este o to tazsie sa vybera.

Poslať Napísal: 02 Júl 2019, 11:12 

.vidis,to by som ani nepovedala.no nastastie mam sikovneho muza,ktory si to vsetko zariadil a vybral.niektore veci je lepsie nechat na druheho.

Poslať Napísal: 08 Júl 2019, 13:04 

Hosť a jaké ste dali? Aké vybral?

Poslať Napísal: 10 Júl 2019, 11:41 

.dali sme palenu keramicku skridlu od Tondachu.tusim Stodo,ale to som si neni na 100% ista,no mari sa mi,ze nejake take slovo mi drahy hovoril.mne ukazal asi tri vzorky a podla dizajnu som vybrala.musi sa mi predsa aj pacit,bez toho to nejde:D

Poslať Napísal: 15 Júl 2019, 08:55 

@Hosť: U nás to bolo nejako podobne, že manžel s majstrami vybral tvar a ja som vybrala len farbu. Všetci sme boli ale spokojní a tak to podľa mňa má byť. Aaa tiež mám od tých istých ako aj vy :-)

Poslať Napísal: 16 Júl 2019, 08:12 

Hosť to je jasné, že musí aj dizajnovo dobre vyzerať. Veď ako by potom ten dom vyzeral? No musím pochváliť váš výber, super výrobcu ste zvolili. Tondach je dobrá strešná krytina!

Stránka 10 z 10 [ Príspevkov: 99 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre