Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 2 z 2 [ Príspevkov: 18 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Autor Správa
 Poslať Napísal: 03 Máj 2019, 07:11 

Fer_chi.

hned na zaciatok sa ti ospravedlnim, ze odpisujem takto neskoro, no nestihala som sem chodit:/:/

dufam, ze si oboznameny s tym, ze dvere u nich su drahsie, hm?

nas jedny bezfalcove dvere u nich vysli cca 340€.

ak mas zaujem, tak sa pytaj dalej, budem sa snazit sem chodit castejsie a odpisovat ti.

Poslať Napísal: 08 Máj 2019, 13:27 

Rudo ;) Hej, veľmi dobrá, veľmi sa nám páčilo. Kopu inšpirácií sme tam načerpali :) Boli sme aj kvôli konkrétnym veciam, keďže za nejaký mesiac začneme zariaďovať dom. Mne sa páči moderný štýl, takže som bola pokukať novinky a tak ;)

Poslať Napísal: 20 Máj 2019, 15:42 

Macuska, jooj, tak to vas cakaju uz take prijemne veci ale zaroven sa aj nabehate, pokial vyberiete a tak. A ktore novinky sa ti na vystave zapacili?

Poslať Napísal: 21 Máj 2019, 11:17 

HNEDOVLASKA: A V SHOWROOME MAJU VYSTAVENE TAKTIEZ NEJAKE BEZFALCOVE DVERE, CI TO NEVIES? KEBY MALI, TAK BY SOM HNED ISIEL!

Timea5957: V POHODE, HLAVNE JE, ZE SI ODPISALA. SOM SI TOHO VEDOMI A VOBEC MI TO NEVADI, KEDZE HLAVNE CHCEM, ABY DVERE BOLI KVALITNE A ABY SPLNALI SVOJ UCEL A K TOMU ABY AJ VYZERALI DOBRE! NIE SOM AZ TAK NAROCNY, ZE?:D ZAUJIMALO BY MA, KOLKO TRVALO VYROBENIE? AKU MAJU DODACIU LEHOTU?

Poslať Napísal: 24 Máj 2019, 10:50 

Fer_chi.

vobec nie si narocny, ved to su uplne normalne poziadavky.

treba si na nich zakladat a podla toho aj vyberat!

dodaciu lehotu maju roznu, kedze zalezi od sortimentu.

no vacsinou od tych 3 do 6 tyzdnov to byva.

Poslať Napísal: 03 Jún 2019, 10:52 

...Timea5957...
sice nie bezfalcove ale klasicke dvere sme si u nich objednavali a nam ich za 4 tyzdne prisli namontovat...pri nas boli dost rychly a boli sme tomu radi, lebo sme tie dvere dost surne potrebovali...ochotni boli velmi!..

Poslať Napísal: 07 Jún 2019, 10:21 

Rudo ;) Áno, sú to príjemnejšie veci ako tá stavba. Konečne je vidno výsledok a už sa idem vyžívať ja, zariaďovanie je moje ;) :D Zapáčili sa nám novinky, ako spomínané bezfalcové dvere, potom kuchynskú linku som si tam vybrala a taaak. Veľa toho bolo, už si na všetko ani nespomeniem. No niektoré veci tam boli riadne vymakané, len by som potrebovala aj peniaze od niekoho na to :lol: :D

Poslať Napísal: 24 Jún 2019, 03:37 

Ahojte. Jedna taká rýchla otázočka - máte niekto bezfalcové dvere aj v byte? Ako to vyzerá?

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 24 Jún 2019, 03:37

Stránka 2 z 2 [ Príspevkov: 18 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre