Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 23 z 28 [ Príspevkov: 271 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 28  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 21 Máj 2019, 09:30 

..Danica este to nie je aktualne? myslel som si, ze ano. my sme dali zaluzie, kedze tie maju o cosi viac vyhod.

Poslať Napísal: 22 Máj 2019, 14:02 

Dobrý deň:-)

Máte prosím niekto exteriérové žalúzie od tejto českej firmy? Cenovo vyšli zaujímavo, len by bodli nejaké referencie aby sme sa vedeli ľahšie a rýchlejšie rozhodnúť.

Vopred ďakujem:-)

Poslať Napísal: 23 Máj 2019, 13:49 

iva@mark píše:
Dobrý deň:-)

Máte prosím niekto exteriérové žalúzie od tejto českej firmy? Cenovo vyšli zaujímavo, len by bodli nejaké referencie aby sme sa vedeli ľahšie a rýchlejšie rozhodnúť.

Vopred ďakujem:-)

..jj mam od nich ext. zaluzie..referencie by si chcel vediet?..tak odomna budes mat dobre..tienenie nam vyhovuje na 100%..pri objednavke a dodani sme nemali ziaden problem..dobreho vyrobcu si si nasiel..niekto ti ho poradil, ci ako si sa k tejto znacke dostal?..

Poslať Napísal: 28 Máj 2019, 08:59 

Stylo :) Este nie ale uz za nejaky mesiac to bude a to rychlo ubehne. Ani sa nenazdam a budem rozposielat e-maily firmam, aby mi spravili cenove ponuky. No moc sa na to netesim, moc na taketo veci nie som :(

Poslať Napísal: 29 Máj 2019, 14:33 

..Danica to je pravda, ze mesiac velmi rychlo ubehne. som zvedavy, co nakoniec vyberiete. ved az nezabudnes, tak daj potom vediet.

Poslať Napísal: 30 Máj 2019, 09:55 

keď sme sa minulý rok nasťahovali do nášho nového bytíku ani sme netušili, aké skvelé žalúzie tam máme..až po čase sme zistili, že sú od tejto spoločnosti. neviem ako dlho už sú tam, keďže pred nami už 5 rokov v tom byte bývala rodinka..no stále dobre vyzerajú a sú aj funkčné :-) :-) už len z toho dôvodu odporúčam tienenie Isotra...

Poslať Napísal: 31 Máj 2019, 07:49 

Miryno25.2:-)

Heej referencie by bodli vhod. Môžeš mi napísať aj ktoré konkrétne máte od nich? Pozreli by sme si to na nete. Kamaráti nám o tejto značke hovorili, tak od nich vieme, že taká vôbec aj existuje. Lebo predtým sme o nej vôbec nevedeli. Ale tak to ako so všetkým. Keď niečo nepotrebuješ, tak sa o to ani nezaujímaš, no nie je tak? Lenže teraz nejaké tienenie súrne potrebujeme, tak sme sa pustili do zisťovania!

Poslať Napísal: 06 Jún 2019, 12:39 

Stylo :) Nezabudnem, neboj nic ;)

Poslať Napísal: 07 Jún 2019, 10:23 

Dani_ca16 ;) Dobre si spravila! Vyššia cena znamená, že tienenie od nejakého iného výrobcu by si zohnala aj za menej €, ale isto by sa to potom odzrkadlilo na kvalite. Ale vidím, že ty si sa už rozhodla pre týchto, že? Dobre som si to vydedukovala?

Poslať Napísal: 07 Jún 2019, 12:40 

Agatha
Ich produkty to je overená kvalita - vydržia dlhé, dlhé roky! My máme vonkajšie žalúzie od nich a už tomu je 10 rokov. A to môžem povedať, že ani raz sme nemuseli žiadny problém riešiť. Ako nám ich namontovali, tak sú a každý deň ich používame.

Stránka 23 z 28 [ Príspevkov: 271 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 28  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre