Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 52 z 62 [ Príspevkov: 620 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 62  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 24 Máj 2019, 08:25 

stylo ale to zase neznamená, že zakaždým to tak musí byť..že všade..to vôbec nie..sú aj iné možnosti, len treba mať snahu sa s nimi oboznámiť, pozisťovať si, že čo by bolo vhodné, aj po tej stránke životnosti, aj po cenovej..aby ťa to neprekvapilo ani po jednej..aby to bolo OK..

Poslať Napísal: 24 Máj 2019, 11:14 

Myslím, že nik z nás nechce byť nemilo prekvapený...Ja by som chcel byť milo prekvapený...Snáď na to príde...Ale dobre si to napísal...Týmto sa aj ja chcem riadiť...Idem si pozrieť skúsiť nájsť tú značku o ktorej som sa tu dočítal...Že aké odtiene majú...Lebo to by som tiež chcel vedieť, aby sme to vedeli nejako skombinovať...Aby nám to dobre ukázalo...

Poslať Napísal: 27 Máj 2019, 09:21 

S kombinovanim myslim, ze problem mat nebudete, lebo ponuka je tak siroka, ze myslim, ze kazdy si tam vie vybrat, co by chcel. Rozne tie farebne varianty, ci uz siva alebo skor do hneda k drevu, no najlepsie je to vidiet na vlastne oci, ze teda co ocakavas ;)

Poslať Napísal: 27 Máj 2019, 10:44 

TAK JA BY SOM VOLIL LEN JEDEN ODTIEN AJ KEBY MALO TO IST, ZE NA TERASU AJ K BAZENU, TAK ABY TO BOLO JEDNOTNE, LEPSIE TO UKAZE. ASPON MOJE PRESVEDCENIE JE TAKE. ALE ZASE ANI SPRAVNE SKOMBINOVANIE ZE MOZNO TON V TONE ALEBO NIECO TAKE BY NEMUSELO ZLE UKAZAT.

Poslať Napísal: 28 Máj 2019, 13:00 

..to je tvoj pohľad..ale nemusí sa to tak každému páčiť, v tomto myslím, že je dobré sa riadiť tým prostredím v ktorom bude tá podlaha..že čo je vôkol a tiež tým, čo sa človeku páči, čo sa ľúbi majiteľovi..

Poslať Napísal: 29 Máj 2019, 07:38 

Je to v podstate jedno. je to o tom, co sa komu paci, co skor sadne a padne do oka. myslim, ze v tomto sa nejako teda obmedzovat netreba, je to len o tej nasej predstave. nech si kazdy spravi ako chce. len som nazoru, ze priorita by mala byt kvalita. co teda podla mna timbermax dosky su. aspon podla toho, co doteraz som si zistoval a co som pocul. preto aj ja som sa rozhodol, ze do toho pojdeme, ze to dame spravit. aby ta terasa bola okej nie len tento rok, ale aj o rok, aj o pat.

Poslať Napísal: 29 Máj 2019, 09:23 

Obyn: Tak to je prirodzené. Napríklad ja by som si do tohto hovoriť nedal. Jedine teda od ženy. Pretože len my dvaja vieme, že ako to je u nás ako to vyzerá a tiež akú máme predstavu aj do budúcnosti.
Že akoby sme chceli ako bude záhrada celá ako komplex vyzerať.

Poslať Napísal: 29 Máj 2019, 10:43 

Nemohli by ste niekto pridať fotku, že ako vyzerajú dosky? Nie drevené, ale na ten štýl len iný materiál. Zaujímalo by ma či naozaj to dobre vyzerá.
Či to nemá na míle ďaleko od dreva, od jeho vzhľadu ;)

Poslať Napísal: 30 Máj 2019, 17:10 

Hos možností, čo sa týka farieb, odtieňov je niekoľko. Ale super je to, že nemá žiadny vplyv odtieň na údržbu. Že to od toho nezávisí, že všetko má na svedomí materiál ako taký.
Podľa mňa sa netreba nechávať obmedzovať, kľudne pri takýchto veciach si myslím, že neni na škodu povoliť uzdu fantázii ;)
Už aby bolo teplo, aby to leto už ozaj prišlo a mohli by sme si na teraskách grilovačky užívať, čo :mrgreen: :mrgreen:

Poslať Napísal: 30 Máj 2019, 18:51 

Čau, chcel si fotku, posielam ti ako to vyzerá u nás pri bazéne. Myslím, že je to celkom fajn vidieť, že to vyzerá ako drevo. Musím povedať, že som rád, že sme do dreva nešli. Neviem si predstaviť čo by to robilo keby to bolo vystavené permanentne zmenám počasia a ešte aj vode z bazéna 8-)

Obrázok

Stránka 52 z 62 [ Príspevkov: 620 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 62  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre